Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Zabiegi medyczne i estetyczne Warszawa

Profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej w Skingen Clinic

Zabiegi medyczne i estetyczne zmierzają do poradzenia sobie z problemami zdrowotnymi w szybki i bezbolesny sposób. W celu prawidłowej diagnozy występujących dolegliwości konieczny jest szczegółowy wywiad lekarski, po którym następuje wdrożenie indywidualnego planu leczenia. W Skingen Clinic w Warszawie oferujemy szeroką gamę zabiegów medycznych i estetycznych, dostosowanych do różnorodnych potrzeb pacjentów. Nasz zespół tworzą lekarze specjaliści z wieloletnim doświadczeniem praktycznym i szeroką wiedzą teoretyczną, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług oraz komfortowe warunki leczenia. W Skingen Clinic wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej, dermatologii, flebologii oraz wielu innych dziedzin w pełni bezpiecznie dla zdrowia naszych pacjentów.

Zabiegi estetyczne i medyczne, jakie oferujemy:

Usuwanie plamek fordyce’a i grudek perlistych, mezoterapia skóry głowy, leczenie nadpotliwości, leczenie bruksizmu, trądziku, trądziku różowatego, leczenie migren przy użyciu iniekcji toksyny botulinowej, usuwanie rozszerzonych naczyń krwionośnych, naczyniaków płaskich, naczyniaków rubinowatych, usuwanie rogowacenia słonecznego, żylaków kończyn dolnych, leczenie grzybicy paznokci, usuwanie blizn, rozstępów oraz przebarwień skóry, melazmy i wiele innych.

Zabiegi estetyczne i medyczne - Odwiedź nas

Klinika Skingen położona w warszawskiej dzielnicy Ochota przeprowadza profesjonalne zabiegi estetyczne i medyczne w oparciu o innowacyjne technologie i najnowsze zdobycze nauki. O naszych pacjentów dbamy kompleksowo, dlatego stworzyliśmy ofertę na miarę różnorodnych przypadłości zdrowotnych. Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów o podłożu dermatologicznym poprzez specjalistyczne zabiegi laserowe: Nordlys, CO2 oraz Ydun, a także leczeniem łysienia androgenowego osoczem bogatopłytkowym oraz mezoterapią. Mając na uwadze dobro odwiedzających nas osób, pracujemy wyłącznie na najlepszych preparatach, które gwarantują doskonałe efekty: Angel System, Dr. Cyj czy Nucleofill. W ostatnim czasie włączyliśmy do oferty również krople do oczu z własnego osocza, dlatego zachęcamy do zapoznania się z pełnym wachlarzem zabiegów medycznych i estetycznych dostępnych w Skingen Clinic w Warszawie.

Zabiegi medyczne i estetyczne

Dowiedz się więcej:

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram