Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Depilacja laserowa klatki piersiowej Warszawa

Depilacja laserowa klatki piersiowej to nowoczesna usługa, która jest świadczona przez specjalistyczny gabinet medycyny estetycznej. Faktem jest, że gęste i ciemne owłosienie jest problemem wielu mężczyzn. Niekiedy tradycyjne metody usuwania włosów na klatce piersiowej zawodzą, dlatego warto postawić na laserową depilację. Na czym polega ten zabieg? Jakie zalety i cechy ma depilacja laserowa klatki piersiowej?

Najważniejsze zalety laserowej depilacji klatki piersiowej

Co daje laserowa depilacja klatki piersiowej? Dzięki temu mężczyźni mogą cieszyć się mniejszą ilością owłosienia już po pierwszym zabiegu. Gładka skóra będzie nam towarzyszyć przez wiele lat, dodając pewności siebie. Nie musimy martwić się podrażnieniami po goleniu i wrastającymi włoskami - od tej pory zapominamy o maszynkach użytkowanych w domu, które wywołują dyskomfort. Depilacja laserowa jest dostępna na wyciągnięcie ręki, a wybór najlepszego rozwiązania skonsultujemy ze specjalistą. 

Jakie są wskazania do przeprowadzenia zabiegu? Z depilacji laserowej klatki piersiowej można skorzystać w wielu sytuacjach:

 • Tendencja do wrastających włosków
 • Niechciane owłosienie na klatce piersiowej
 • Niewielka ilość czasu na przeprowadzanie domowych zabiegów
 • Skłonność do podrażnień po użytkowaniu maszynki, wosku lub depilatora

Jak widać, depilacja laserowa klatki piersiowej daje mężczyznom mnóstwo możliwości. Jest to rozwiązanie, które z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem.

Przeciwwskazania do laserowej depilacji klatki piersiowej

Jeśli chodzi przeciwwskazania do wykonania laserowej depilacji, są one następujące:

 • Przyjmowanie lekarstw różnego rodzaju
 • Świeża opalenizna
 • Spożywanie alkoholu na dobę przed zabiegiem
 • Przewlekłe choroby skórne
 • Zaburzenia krzepnięcia krwi
 • Nadwrażliwość na światło
 • Nowotwory
 • Stymulator serca lub implanty metalowe
 • Tendencje do bliznowców i przebarwień itp.

Te kwestie są dokładnie omawiane ze specjalistą, który zakwalifikuje nas do zabiegu.

Depilacja laserowa klatki piersiowej w Warszawie

Pierwszym etapem skorzystania z usług dotyczących depilacji laserowej jest wizyta u specjalisty. Kosmetolog przeprowadza wywiad z pacjentem i ocenia stan skóry za pomocą próby laserowej. Pozwala ona wykluczyć przeciwwskazania i sprawdzić, jak skóra danej osoby reaguje na laser. Następnie, zazwyczaj w dniu zabiegu, ogolić trzeba skórę maszynką do golenia. Pamiętajmy o tym, że skóra na klatce piersiowej musi być czysta i pozbawiona kosmetyków. 

Jak przebiega zabieg depilacji laserowej klatki piersiowej? Specjalista w trakcie zabiegu korzysta z nowoczesnego lasera, który naświetla konkretną część ciała. Stosowane są niezawodne urządzenia, wcześniej przetestowane i dokładnie sprawdzane. Możemy liczyć na wysoką skuteczność laserowej depilacji i bezpieczeństwo. Zazwyczaj odczuwane jest jedynie lekki uczucie ciepła i mrowienie - nie trzeba martwić się bólem. 

Jak zadbać o skórę po zabiegu laserowym? Początkowo skóra na klatce piersiowej jest lekko podrażniona, dlatego warto stosować kojące produkty dostępne w aptekach. Na szczęście już po kilku godzinach mija dyskomfort. Powinniśmy delikatnie traktować naszą skórę i nie stosować kosmetyków z alkoholem. Poza tym zabronione jest opalanie się i peelingowanie skóry przez kolejne dwa tygodnie. 

Usługi wysokiej jakości - laserowa depilacja klatki piersiowej

Nie bez znaczenia jest to, że laserowa depilacja klatki piersiowej kojarzy nam się zazwyczaj z mężczyznami. Pragną oni pozbyć się zbędnego owłosienia ze względu na higienę i estetykę. Co ciekawe, taka propozycja jest dobrym wyborem także dla kobiet! Niekiedy borykają się one ze zmianami hormonalnymi, przez co na ciele pojawia się owłosienie. Do wyboru mamy także zabiegi uzupełniające na inne części ciała, zgodnie ze swoimi preferencjami. Tak szeroka oferta sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Pamiętajmy o tym, że depilacja włosów z klatki piersiowej nie jest bolesna. Laser nie wywołuje bólu, a jedyne, co czujemy, to lekkie ciepło i delikatne ukłucie. Wiele zależy tutaj od odporności pacjenta i indywidualnych właściwości skóry. Profesjonalne zabiegi tego typu są doceniane zarówno przez panów, jak i przez panie.

Gdzie znajdziemy usługi z zakresu medycyny estetycznej? W tym wypadku warto postawić na gabinet medycyny estetycznej, które oferuje atrakcyjne ceny, dobrą jakość zabiegów i niezawodność. Postawmy na renomowany gabinet, który cieszy się dobrymi opiniami na rynku. W tym miejscu będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo, korzystając na każdym kroku ze wsparcia specjalistów. Jedną z ciekawszych propozycji jest depilacja laserowa klatki piersiowej, bardzo chętnie wybierana przez mężczyzn. Od tej pory cieszymy się gładką i ładną skórą, którą możemy prezentować na plaży. 

Podsumowując, warto podkreślić, że laserowa depilacja klatki piersiowej ma wiele zalet. Nie każdy wie, że z takiego zabiegu korzystają także kobiety. Specjaliści stosują nowoczesne narzędzia i urządzenia do depilacji, odznaczające się niezawodnością i skutecznym działaniem. Efekty zauważymy już po pierwszym zabiegu, przy czym zazwyczaj trzeba wykonać kilka serii profesjonalnych zabiegów. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram