Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lipoliza iniekcyjna Warszawa

Aqualyx ® to nowy, niechirurgiczny sposób usuwania miejscowych otłuszczeń.Aqualyx ®jest roztworem na bazie mikrożelatynowej o kontrolowanym systemie uwalniania czynników  aktywnych. Preparat ten zawiera mikro-ilości cząsteczek o działaniu adipocytolitycznym, których czas połowicznego rozpadu jest bardzo krótki, dzięki czemu mogą modulować i wzmacniać efekt sonifikacji tkanki tłuszczowej poprzez zewnętrzne zastosowanie ultradźwięków o średniej częstotliwości.

Bezdyskusyjnym pozostaje fakt, ze zadowolenie z własnego wyglądu pozytywnie wpływa na każdą dziedzinę naszego życia. Płaski i pięknie wymodelowany brzuch jest marzeniem niejednej osoby. W niektórych miejscach tkanka tłuszczowa, pomimo diety i ćwiczeń, nie znika. Jeszcze do niedawna jedynym rozwiązaniem na pozbycie się niechcianych „fałdek", było odessanie tłuszczu, tzw. liposukcja. Rozwiązanie bardzo skuteczne, ale inwazyjne, które wyłącza pacjenta z życia codziennego.

Aqualyx® to dziś jedyny na świecie, zarejestrowany preparat do zabiegów iniekcyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a technika intralipoterapii została uznana za najbezpieczniejsza technikę iniekcyjną w redukcji tkanki tłuszczowej. Od momentu pojawienia się Aqualyx® każdy pacjent zyskał możliwość usunięcia tkanki tłuszczowej w sposób zupełnie nieinwazyjny i zdecydowanie najtańszy.

AQUALYX® TO NIECHIRURGICZNA ALTERNATYWA LIPOSUKCJI.

Główne wskazania: miejscowe otłuszczenie wewnętrznej strony ud i kolan, okolicy krętarzy,  pod pośladkami, brzucha, bioder oraz kończyn górnych oraz ginekomastia, podwójny podbródek,  worki tłuszczowe dolnej powieki, żółte kępki, tłuszczaki.

Technika INTRALIPOTERAPII jest najbezpieczniejszą obecnie nieinwazyjną metodą usuwania lokalnego nagromadzenia  tkanki tłuszczowej z okolic całego ciała, włącznie z woreczkami  tłuszczowymi dolnych powiek. Pierwsze rezultaty - w postaci utraty od kilku do kilkunastu centymetrów w obwodzie - pojawiają się po przeprowadzeniu cyklu zabiegowego średnio 3-4 zabiegów w kilkutygodniowych odstępach. Technika INTRALIPOTERAPII to alternatywa dla pacjentów, którzy z różnych powodów nie mogą lub nie chcą poddawać się chirurgicznym zabiegom usuwania tkanki tłuszczowej.

Zalety intralipoterapii:

  • Zwiększona szybkość dyfuzji i wchłaniania leku
  • Rozprzestrzenianie się na większym obszarze tkanek
  • Szybsze osiągnięcie pożądanego efektu terapeutycznego
  • Rzadsze występowanie powikłań  o miejscowym charakterze
  • Mniejsza odporność tkanek na wstrzykiwanie leku
  • Brak bólu przy penetracji końcówką  w porównaniu do zastosowania tradycyjnej igły
  • Krótszy całkowity czas iniekcji
Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram