Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting okolic oczu Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z liftingu okolic oczu, który szybko daje pożądane efekty. Jest to zabieg bezinwazyjny, pozwalający na nowo odzyskać pewność siebie i młodzieńczy wygląd. W naszej klinice postawisz nie tylko na doświadczenie ekspertów, lecz także na doskonałą jakość i atrakcyjne ceny zabiegów! Sprawdź już teraz, dlaczego warto wybrać zabieg pod oczy. Czym cechuje się lifting oczu? Jakie zalety i efekty trzeba docenić?

Profesjonalny lifting oczu

Skingen oferuje niezawodny llifting pod oczy, z którego bardzo chętnie korzystają pacjenci. Stosowana jest najnowsza generacja urządzeń i technologii, tak aby zabieg nie wymagał chirurgicznych czynności. W tym wypadku lifting opiera się na ultradźwiękach o wysokich częstotliwościach, co jest bezbolesne i komfortowe dla pacjenta. Jak działa profesjonalne urządzenie do liftingu oczu? Przede wszystkim pozwala dotrzeć do 3 warstw, czyli skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. W efekcie rozpoczyna się proces kolagenogenezy i regeneracji zwiotczałych tkanek. Obkurczanie tkanek sprawia, że możesz cieszyć się efektem wielowymiarowego ujędrniania! Lifting okolic oczu daje spektakularne efekty, które utrzymują się przez bardzo długi czas. 

Na szczęście zabieg pod oczy nie jest bolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Specjaliści zalecają 1-3 serie zabiegowe, z zachowaniem odstępu 3-4miesięcy. Pamiętaj o tym, że pierwsze rezultaty są widoczne od razu po liftingu, natomiast pełne efekty uzyskujesz po 3 miesiącach!

Wskazania do liftingu oczu

Kiedy wykonać lifting oka? Wskazania do zabiegu są następujące:

  • Opadające powieki
  • Rozświetlenie skóry
  • Wygładzenie głębokich i płytkich zmarszczek
  • Ujędrnienie wiotkiej skóry w okolicach oczu

Zastosowane urządzenie posiada komplet specjalnych kartridźy, które pozwalają działać na różnych głębokościach tkanki. To daje pewność uzyskanie pożądanych efektów w szybkim czasie! Nic więc dziwnego, że lifting pod oczy jest tak chętnie wybierany przez pacjentów. 

Ile kosztuje lifting oczu? Ceny zabiegów medycyny estetycznej są różnorodne i mogą zależeć od wielu czynników. Zazwyczaj jednak klienci płacą od kilkuset złotych do kilku tysięcy, przy czym lifting tego typu nie jest bardzo kosztownym zabiegiem. 

Zalety liftingu oczu

Warto zauważyć, że lifting oczu ma wiele zalet. To zabieg bezpieczny i szybki, który nie wymaga interwencji chirurgicznej. Od razu możesz powrócić do codziennych czynności, co jest kolejną zaletą. Profesjonalny lifting daje następujące efekty:

  • Redukcja kurzych łapek dookoła oczu
  • Redukcja zmarszczek powiek dolnych i górnych
  • Zwiększenie napięcia skóry
  • Wygładzenie skóry powiek oraz okolic oczu

Wszystko to sprawia, że Twoje oczy odzyskają dawny blask i estetykę! Pierwszym etapem jest konsultacja ze specjalistą w naszej klinice medycyny estetycznej. W tym miejscu pracują doświadczeni eksperci pełni pasji, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjentów. Wizyta w gabinecie przebiega w miłej atmosferze i pozwala rozwiać wątpliwości pacjentów  - przekonaj się już teraz, że lifting oczu doskonale spełni Twoje oczekiwania!

Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej

Lifting oka to jeden z wielu zabiegów, który jest oferowany przez specjalistów medycyny estetycznej. Nie zapominaj o tym, że oferta kliniki jest znacznie szersza i skierowana dla każdego odbiorcy! Możesz korzystać z nowoczesnych technologii i wsparcia specjalistów, dlatego każdy zabieg jest bezpieczny i komfortowy. Jeśli chodzi o efekty liftingu, zauważysz je praktycznie od razu. Wybierz doświadczenie i nowoczesne rozwiązania, tak aby na nowo cieszyć się odzyskaniem młodości! Niestety z biegiem czasu skóra u człowieka traci jędrność i elastyczność, dlatego poszukujesz niezawodnej pomocy. 

Wybierz lifting oczu wtedy, gdy chcesz zlikwidować kurze łapki, wygładzić skórę powiek, zwiększyć napięcie skóry, czy też zredukować zmarszczki w okolicach oczu. W razie jakichkolwiek wątpliwości skorzystaj ze specjalistycznej wiedzy ekspertów, którzy odpowiadają na wszystkie pytania pacjentów!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram