Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting policzków Warszawa

Lifting policzków to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce na nowo cieszyć się jędrną i elastyczną skórą twarzy. W naszej klinice medycyny estetycznej stosujemy innowacyjne technologie, dzięki czemu każdy zabieg jest bezinwazyjny! Sprawdź już teraz, czym cechuje się zabieg na policzki i jakie daje efekty. Co warto wiedzieć o liftingu policzków? Kiedy postawić na ten zabieg?

Lifting policzków

Niestety opadające policzki są problemem wielu osób. Z biegiem lat skóra traci dawną jędrność, przez to borykasz się z różnorodnymi problemami. Jeśli chcesz przez długi czas zachować młodość, wybierz zabieg na policzki w Skingen! Korzystamy z najnowszych urządzeń, które za pomocą ultradźwięków pozwalają przeprowadzać bezinwazyjney lifting twarzy i ciała. 

Na czym polega lifting policzków? W tym wypadku skoncentrowana fala ultradźwiękowe dociera do kilku warstw Twojej skóry (skóra właściwa, tkanka tłuszczowa i powięź mięśniowa). Powstają punkty termicznej koagulacji, dzięki czego dochodzi do obkurczenia tkanek i regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Wielowymiarowe ujędrnienie daje spektakularne efekty, które są doceniane przez każdego pacjenta! Nie zastawiaj się zbyt długo i postaw na profesjonalny lifting policzków. 

Wskazania do liftingu policzków

Nie zapominaj o tym, że proponowane zabiegi są całkowicie bezbolesne i nie wymagają rekonwalescencji. Dzięki temu od razu powrócisz do codziennych aktywności, bez konieczności odpoczynku. Zazwyczaj eksperci zalecają od 1 do 3 serii zabiegowych, wykonywanych w odstępach co 3-4 miesiące. Najważniejsze jest to, że pierwsze rezultaty będziesz widzieć już po zabiegu! Pełne efekty w z kolei uzyskasz po około 3 miesiącach od liftingu policzków. 

Lifting policzków ma następujące wskazania:

  • Wyszczuplenie twarzy
  • Rozświetlenie skóry
  • Wygładzenie zmarszczek płytkich i głębokich
  • Ujędrnienie wiotkiej skóry w okolicach policzków itp. 

Zastosowanie nowoczesnych urządzeń sprawia, że można precyzyjnie oddziaływać na różne głębokości tkanek. 

Modelowanie policzków

Faktem jest, że zmiany w postaci opadających policzków wiążą się z naturalnym procesem starzenia się skóry. Na szczęście w naszej klinice skorzystasz z liftingu policzków, który pozwala naturalnie odtworzyć wskazane okolice. Ogromnym atutem jest nie tylko korekta konturów twarzy, lecz także pozbycie się opadających policzków na długie lata!

Okazuje się, że miejsca poddane zabiegowi na policzki są bardziej napięte i nawilżone, a która prezentuje się młodo i ładnie. Dlaczego warto postawić na niezawodny lifting policzków? Przede wszystkim możesz liczyć na całkowite bezpieczeństwo. Nasi specjaliści korzystają z nowoczesnych technologii, które są bezpieczne i komfortowe dla pacjenta. Aby uzyskać pełną skuteczność terapii, powinieneś pamiętać o stosowaniu się do zaleceń lekarza i kontrolowaniu rezultatów.

Zabiegi na policzki są dedykowane skórze, która wymaga ujędrnienia, odmłodzenia i regeneracji. Bardzo dobrze radzą sobie ze zmarszczkami na twarzy, dając pożądane rezultaty w krótkim czasie. Co jeszcze jest istotne? Kolejnym plusem jest wysoka skuteczność liftingu policzków. Nie ma mowy o konieczności interwencji chirurga, a uzyskane efekty są niezwykle zadowalające. Jeśli będziesz pamiętać o wykonaniu kilku serii zabiegów, z pewnością zapomnisz na długi czas o opadających policzkach. 

Lifting policzków bez skalpela jest gwarancją poprawy kondycji skóry. Skutecznie zwalcza zmarszczki, opadające policzki i inne problemy skórne, dotyczące starzenia się. Poza biegu odpowiednio zadbaj o kondycję skóry, dzięki czemu będziesz cieszyć się rezultatami przez wiele lat!

Jak widzisz, zabieg na policzki jest doskonałym wyborem dla wielu osób. Pierwszym krokiem jest konsultacja ze specjalistą, która pozwoli pozbyć się stresu i rozwieje Twoje wątpliwości. Następnie umawiany jest termin liftingu policzków, a specjaliści wykorzystują sprawdzone i nowoczesne urządzenia. Jakość, przystępna cena, bezpieczeństwo i skuteczność to najważniejsze atuty kliniki medycyny estetycznej!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram