Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Dr Katarzyna Dąbrowska

Zespół Skingen Clinic

W Skingen Clinic znajdującej się w Warszawie-Ochota pracuje personel medyczny oraz specjaliści z zakresu kosmetologii. Kładziemy nacisk na wysokie kwalifikacje oraz ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności, dzięki czemu wciąż poszerzamy zakres naszych możliwości i jesteśmy na bieżąco z trendami oraz nowościami na rynku. Wiedza oraz doświadczenie zebrane podczas pracy i kursów jest wykorzystywana nie tylko podczas pracy, ale również podczas szkoleń i zajęć praktycznych, na których przygotowujemy przyszłych adeptów medycyny estetycznej.

Skingen Clinic cieszy się zaufaniem ze strony pacjentów i bardzo dobrymi opiniami. Dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom naszych pacjentów. Poznaj naszych specjalistów.

Dr Katarzyna Dąbrowska – lekarz medycyny estetycznej

Nazywam się Katarzyna Dąbrowska i jestem lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim stażem. Zawód ten to nie tylko moja praca, ale także pasja, w którą wkładam całe serce. Od lat śledzę najnowsze, światowe trendy tej gałęzi medycyny i na bieżąco wykorzystuję we własnej praktyce lekarskiej. W pracy z pacjentami stawiam przede wszystkim na świeży, naturalny i zdrowy wygląd bez względu na wiek. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging, European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology (ESCAD) oraz World Society of Interdisciplinary Aesthetic & Interdisciplinary Medicine (WOSIAM). Przez wiele lat prowadziłam działalność szkoleniową, ucząc przyszłych lekarzy medycy estetycznej jako wykładowca w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging oraz centrum szkoleniowym Fenice.

Ukończyłam z wyróżnieniem studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Z miłości do dermatologii i medycyny estetycznej otworzyłam w 2013 roku własne centrum medyczne Skingen Clinic, gdzie zapewniam moim pacjentom komfort, bezpieczeństwo i najwyższą jakość świadczonych usług. W codziennej pracy utrzymuję międzynarodowe standardy usług estetycznych, dermatologicznych, laserowych i kosmetologicznych. Za najwyższy cel stawiam sobie dobro trafiających do mnie osób, dlatego do każdej z nich podchodzę indywidualnie i zarazem holistycznie.

Poznaj również innych specjalistów w Skingen

dr Jolanta Wypler 
(sono queen, zabiegi medycyna estetyczna)
Urszula Rudnicka
(makijaż permanentny)
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram