Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Zabiegi męskie na dłonie Warszawa

Problemy skóry dłoni

Wraz z upływem lat na skórze dłoni powstają ciemne plamy barwnikowe – plamy starcze. Dodatkowo dochodzi do zmniejszenia ilości tkanki podskórnej. Efektem tego zjawiska jest uwidocznienie na grzbietowych częściach dłoni żył oraz ścięgien.

Leczenie plam starczych i wypełnienie tkanki podskórnej

Plamy starcze można skutecznie zlikwidować za pomocą laseroterapii. Zabieg wykonywany jest szybko i bezboleśnie. Efekt to gładka, napięta i jasna skóra grzbietowych części dłoni. Po zabiegu pacjent może od razu wrócić do codziennych czynności.

W celu wypełnienia tkanki podskórnej oraz przywrócenia młodego wyglądu dłoni stosuje się zabieg z podaniem kwasu hialuronowego. Wypełniacz podawany jest w sposób bezbolesny za pomocą cienkiej kaniuli w grzbietową część dłoni. Efektem zabiegu jest odtworzenie tkanki podskórnej, zniknięcie widocznych wcześniej żył oraz ścięgien. Dłonie odzyskują młody i zdrowy wygląd. Skóra pozostaje napięta, gładka i miła w dotyku.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram