Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Zamykanie naczynek Warszawa

Oferujemy laserowe zamykanie naczynek, które pozwala zadbać o jędrną i zdrową cerę. Niestety coraz więcej kobiet boryka się z naczynkami na nogach lub twarzy, przez co czują się niekomfortowo w swoim ciele. Wybawieniem może być usuwanie pajączków, które wykonać można w naszej klinice. Stawiamy nie tylko na profesjonalizm, lecz także na atrakcyjne ceny i niezawodność zabiegów. Już teraz możesz dowiedzieć się, na czym dokładnie polega taki zabieg i jakie daje efekty. 

Laserowe zamykanie naczynek Warszawa

Zamykanie naczynek jest wykonywane z użyciem profesjonalnego sprzętu, który działa efektywnie i sprawnie. Co ciekawe, jest to jeden z najpopularniejszych zabiegów, wybieranych przez kobiety. Musisz wiedzieć, że laserowe zamykanie naczyń odznacza się skutecznością, bezpieczeństwem i niezawodnością. Jak sama nazwa wskazuje, służy głównie do redukcji przebarwień, rumienia i fotoodmładzania. Z pewnością piękna i gładka cera jest marzeniem wielu kobiet. Z naszą pomocą możesz to marzenie zrealizować. Postaw na najlepsze rozwiązania, zgodne ze swoimi potrzebami. Na jakie efekty możesz liczyć? Zamykanie naczyń daje następujące efekty:

 • Redukcja rumienia
 • Zamykanie naczynek na twarzy lub nogach
 • Ujędrnienie skóry
 • Redukcja zmian barwnikowych i trądziku różowatego
 • Usuwanie przebarwień
 • Zagęszczenie oraz ujędrnienie skóry
 • Pobudzenie produkcji elastyny i kolagenu

Wszystko to sprawia, że kobiety coraz chętniej stawiają na propozycje medycyny estetycznej. Problemy skórne dotykają wiele osób, dlatego warto dowiedzieć się, jak można je usunąć. Najczęściej borykamy się z trądzikiem, rumieniem, rozszerzonymi naczynkami, starzejącą się cerą itp. Usuwanie pajączków szybko zniweluje te problemy. 

Skuteczny zabieg zamykania naczyń Warszawa

Jak przebiega laserowe zamykanie naczynek? Pamiętaj o tym, że jest to całkowicie bezpieczny zabieg, dający pożądane efekty. W tym wypadku impulsy światła kierowane są na powierzchnię skóry. System ma za zadanie filtrować światło, tak aby fale były absorbowane przez hemoglobinę w naczyniach krwionośnych i melaninę w skórze właściwej i naskórku. Naczynie docelowe ulega podgrzaniu oraz zniszczeniu w ciągu kilku tysięcznych sekundy. Usuwanie naczynek na nogach lub twarzy poprzedzone jest nałożeniem na skórę cienkiej warstwy żelu. W razie jakichkolwiek pytań, chętnie udzielimy odpowiedzi, tak aby każdy czuł się komfortowo. 

Usuwanie pajączków na nogach to zabieg, z którego skorzysta wiele kobiet. Bardzo dużą skuteczność obserwujemy u pacjentów bez opalenizny i z jasną karnacją. W sytuacji, gdy skóra jest mało opalona, kontrast między naczyniami krwionośnymi a kolorem skóry jest większy, co ułatwia zabieg. Nasi specjaliści oferują propozycje dla różnych typów skóry, działając z doświadczeniem i wiedzą. 

Zamykanie naczynek na twarzy Warszawa

Jak długo zazwyczaj trwa zamykanie naczynek na twarzy? Istotne jest to, że zabieg najczęściej trwa ok. 20 minut. Poprawę zauważysz po pierwszym zabiegu, jednakże zalecane jest przeprowadzenie trzech sesji. Plusem jest to, że wykorzystywane światło jest całkowicie bezpieczne. Przed i po zabiegu warto unikać opalania się, gdyż skóra opalona może wpływać na mniejszą skuteczność zabiegu i większą bolesność. Faktem jest, że nie jest wymagana specjalna pielęgnacja po zabiegu, przy czym wrażliwe osoby mogą zastosować zimny kompres. Nie zapominaj o tym, że usuwanie naczynek na twarzy oznacza, że nie powinieneś wystawiać skóry na słońce przez 30 kolejnych dni. Konieczne jest tutaj korzystanie z filtrów przeciwsłonecznych. 

Czy zamykanie naczynek na nogach to bolesny zabieg? Okazuje się, że nie trzeba stosować znieczulających środków. Pacjenci wskazują, że usuwanie naczynek jest bezbolesnym zabiegiem, podczas którego występować mogą odczucia podobne do ciepła. Nie bez znaczenia jest to, że w przypadku fotoodmładzania i usuwania przebarwień cera może sprawiać wrażenie lekko przybrudzonej przez kilka dni. Na szczęście po tym czasie skóra staje się gładka i świeża. W celu zachowania młodzieńczego wyglądu, warto przeprowadzić 1-2 zabiegi podtrzymujące w ciągu roku. Jeśli chodzi o rumień i naczynka, po zabiegu Twoja skóra może być trochę podrażniona. Z pewnością odczuwać będziesz efekt wyciszenia skóry. 

Wskazania i przeciwwskazania do zamykania naczynek

Laserowe zamykanie naczynek, jak każdy zabieg, ma kilka wskazań oraz przeciwwskazań, które trzeba poznać. Wskazaniami są pajączki naczyniowe, trądzik różowaty, rumień na policzkach, naczyniaki gwiaździste, średnie i płytkie zmarszczki, widoczne naczynka, zmiany naczyniowe itp. Z kolei przeciwwskazania do zabiegu to:

 • Ciąża i karmienie piersią
 • Choroby nowotworowe
 • Przyjmowanie leków rozrzedzających krew
 • Przyjmowanie antybiotyków
 • Zbyt mocna opalenizna
 • Stosowanie kremu z retinolem

Wszelkie wskazania i przeciwwskazania omówisz z naszymi specjalistami. Jak widzisz, taki zabieg pozwala na nowo odzyskać gładką i piękną cerę, która dodaje pewności siebie. Zamykanie naczyń jest przeprowadzane z użyciem nowoczesnych technologii i sprawdzonych specjalistycznych sprzętów, co daje Tobie gwarancję skuteczności i efektywności. Zapraszamy!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram