Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Zabiegi na linię żuchwy Warszawa

Problemy w konturze żuchwy

Linia żuchwy jest jedną kilku cech definiujących idealną i symetryczną twarz kobiety. Ostro zarysowana, smukła i pociągła linia żuchwy dodaje kobiecości i wdzięku twarzy. Dzięki zaznaczeniu liniowej krawędzi żuchwy okolice policzków przybierają wygląd lekko wklęśniętych, przez co wyszczuplają dolną jedną trzecią części twarzy. Jednak wraz z procesem starzenia się następuje stopniowe obniżanie się podskórnej tkanki tłuszczowej z okolic policzków w kierunku kątów i ramion żuchwy. Dolna część twarzy poszerza się i następuje obniżenie kącików ust, przez co wyraz twarzy jest bardziej zmęczony, wyczerpany i smutny.

Wypełnianie konturu żuchwy

W celu podniesienia tkanki podskórnej okolic żuchwy, a co za tym idzie zarysowania jej krawędzi i odbudowy naturalnie młodego wyglądu stosuje się lifting modelujący z Radiesse lub kwasu hialuronowego. Efekty widoczne są już bezpośrednio po wykonaniu zabiegu: uzyskuje się wysmuklenie konturu twarz, wypełnienie ubytków w przebiegu linii żuchwy, podniesienie podskórnej tkanki tłuszczowej oraz lekkie uniesienie kącików ust.

Zdjęcia z przed i po zabiegu

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram