Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Laserowe usuwanie blizn Warszawa

Blizny potrądzikowe i inne niestety są częstym problemem, z którym borykają się osoby w każdym wieku. Jeśli chcesz sprawnie pozbyć się nieestetycznych blizn, postaw na nasze zabiegi, bazujące na niezawodnych technologiach. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom pacjentów, oferując przystępne ceny i profesjonalne usługi. Leczenie blizn nie ma dla nas tajemnic, o czym możesz przekonać się w dowolnej chwili. Zachęcamy to zapoznania się z usługami dotyczącymi laserowego usuwania blizn potrądzikowych. 

Usuwanie blizn w Warszawie laserem

Warto zauważyć, że blizny odbierają pewność siebie i radość życia. Poza tym, prezentują się nieestetycznie, zaburzając pozytywne postrzeganie swojego ciała. Na szczęście możesz liczyć na usuwanie blizn, dostępne w naszej klinice medycyny estetycznej. Nie zapominaj o tym, że blizny to naturalny efekt gojenia się ran. Standardowe zabiegi plastyczne bywają inwazyjne i bolesne, dlatego poszukujesz alternatyw. Z naszą pomocą postawisz na usuwanie blizn laserem, sprawnie pozbywając się kłopotów. 

Laserowe usuwanie blizn trądzikowych jest metodą nowoczesną i nieinwazyjną, która cieszy się dużą popularnością na rynku. W tym wypadku specjaliści korzystają z lasera frakcyjnego, który ma na celu zredukować blizny, przy minimalnym bólu i ryzyku powikłań. Plusem jest też to, że zminimalizowany zostaje czas powrotu do pełnej aktywności. Leczenie blizn nie musi kojarzyć się z bólem i operacjami. Jeśli postawisz na laser, skutecznie pozbędziesz się niekomfortowych przebarwiań na skórze.

Potrądzikowe blizny

Usuwanie blizn po trądziku to ciekawa propozycja dla każdego, kto chce cieszyć się gładką cerą. Okazuje się, że blizny potrądzikowe dotyczą nie tylko nastolatków. Często jest to dziedziczny problem, z którym nie zawsze radzą sobie zwykłe kosmetyki. Rozległość takich blizn może odnosić się do stopnia zaawansowania trądziku i szybkości gojenia się ran. Pamiętaj o tym, że usuwanie bliznowców jest jednoznaczne z likwidacją zagłębień i wyrównaniem kolorytu cery. W porównaniu do innych metod, tutaj można liczyć na skuteczność i zachowanie bezpieczeństwa. Efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu i nie musisz się martwić bólem. 

Istotne jest to, że laser na blizny potrądzikowe polega na tworzeniu mikrouszkodzeń, wokół których zostaje nienaruszona tkanka. Zazwyczaj wykonywana jest seria 5-6 zabiegów w ostępach 1-2 miesiące. Po tym czasie powinieneś pozostawić skórę do regeneracji na pół roku. 

Pooperacyjne blizny

Niestety pooperacyjne blizny także mogą odbierać jakość życia i zadowolenie ze swojego ciała. Zapewniamy usuwanie blizn pooperacyjnych, które mogą przybierać różne kolory i kształty. Występują najczęściej po cesarskim cięciu lub urazach ortopedycznych. Początkowo zrosty są miękkie, jednak z czasem unoszą się i stają się bardziej widoczne. Przeważnie blizna ma inny odcień, niż skóra zdrowa. Może mieć kolor czerwony lub siny, a intensywność koloru niestety nie maleje z biegiem lat. 

Wskazania i przeciwwskazania do usuwania blizn

Wykonujemy usuwanie przebarwień po trądziku, stawiając na nowoczesne metody laserowe. Mimo tego, że takie zabiegi są bezpieczne i bezinwazyjne, istnieje kila przeciwwskazań do ich wykonania. Jeśli u pacjenta występuje jakieś przeciwwskazanie, trzeba o tym poinformować specjalistę. Są one następujące:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Infekcje (np. opryszczka)
  • Niektóre alergie i przewlekłe choroby
  • Zaburzenia krzepnięcia
  • Świeża opalenizna
  • Choroby nowotworowe
  • Przyjmowanie antykoagulantów
  • Leczenie izotretynoiną

Wskazania do przeprowadzenia laserowego usuwania blizn dotyczą najczęściej rozstępów, blizn potrądzikowych, pooperacyjnych, po ospie wietrznej, poparzeniowych i pourazowych. 

Laserowe usuwanie blizn Warszawa

Nasza klinika oferuje laserowe usuwanie blizn, wzbudzające spore zainteresowanie na rynku. Przed wyborem takiej metody warto bliżej przyjrzeć się temu, na czym polega taki zabieg. Redukcja blizn odbywa się z użyciem specjalnego lasera. Impulsy głowicy laserowej wpływają na koagulację uszkodzonej tkanki i stymulują tworzenie zdrowej tkanki. W efekcie wiązka dociera do głębokich warstw skórnych, likwidując nawet rozległe zmiany skórne. 

Warto wiedzieć, że usuwanie blizn potrądzikowych taką metodą daje wiele korzyści. Laser frakcyjny stanowi połączenie wysokiej skuteczności z krótkim czasem gojenia się skóry. Nie bez znaczenia jest wyeliminowanie ryzyka infekcji i brak bólu podczas zabiegu. Co ciekawe, technologia laserowa jest użytkowana na wszystkich typach skóry. Sprawdza się w przypadku zrostów bez względu na ich wielkość i wiek. Sprawne uzyskanie pożądanych rezultatów sprawia, że coraz więcej osób wybiera laserowe usuwanie blizn. 

Nie musisz borykać się z przebarwieniami i bliznami na skórze. Jeśli są one problematyczne, skorzystaj z usług naszej kliniki medycyny estetycznej. W swojej pracy dbamy o komfort każdego pacjenta i sięgamy po nowoczesne technologie. Dzięki temu leczenie blizn nie jest niczym skomplikowanym i szybko daje odpowiednie efekty, a Ty możesz każdego dnia cieszyć się piękną, gładką i zdrową cerą. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram