Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Kosmetologia estetyczna Warszawa

Zabiegi kosmetyczne w Skingen Clinic

Kosmetologia estetyczna koncentruje się na poprawie wyglądu pacjenta, korzystając z różnego rodzaju nowoczesnych urządzeń oraz preparatów pielęgnacyjnych. Jako że usługi kosmetologiczne cechuje bardzo niska inwazyjność, stanowią doskonałe uzupełnienie medycyny estetycznej. Zabiegi kosmetyczne są szybkie i zarazem bardzo skuteczne, dlatego zyskują na popularności jako prosty sposób na młody oraz zadbany wygląd. W klinice Skingen Clinic oferujemy szeroką gamę preparatów i urządzeń przeznaczonych do zabiegów kosmetologicznych, dzięki czemu możemy spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Świadczymy usługi kosmetyczne na najwyższym poziomie, co potwierdza szerokie grono naszych zadowolonych klientów.

Zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd

W położonej na warszawskiej ochocie klinice Skingen mamy w ofercie wiele usług kosmetologicznych. Wykonujemy szereg zabiegów kosmetycznych poprawiających wygląd i dających natychmiastowe efekty, w tym peelingi chemiczne, których mamy duży wybór (TCA, easy TCA, PRX, RETIX C, Dermamelan, Cosmelan, kwas migdałowy, ferulowy, fenol, pirogronowy, azaleinowy) oraz peelingi węglowe, a także intensywną terapię zimnem z użyciem specjalistycznego sprzętu CRIOLIFT.

Oferujemy kosmetyczny zabieg infuzji tlenowej, który daje szybki efekt wygładzania i odświeżania skóry. Jest to bezinwazyjna metoda odmładzania przy użyciu hiperbarycznego tlenu, wtłaczanego pod ciśnieniem – umożliwia wnikanie w głąb skóry rozpylonego wcześniej serum kosmetycznego. Pozwala na znaczącą i szybką poprawę wyglądu skóry twarzy i doskonale sprawdza się przed ważnymi wydarzeniami.

Proponujemy także innowacyjny kosmetyczny zabieg Topilase – zabieg z użyciem kompleksu enzymatycznego: hialuronidazy, lipazy, proteazy, który w sposób nieinwazyjny usuwa efekty nieudanych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego.

W klinice medycyny estetycznej i kosmetologii Skingen w Warszawie czekają na pacjentów również tak zwane usługi bankietowe, które w ostatnim czasie zyskują na popularności zarówno wśród kobiet, jak i mężczyzn. Również męskie zabiegi kosmetyczne cieszą się w naszym gabinecie kosmetologicznym szczególnym uznaniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zabiegi kosmetologiczne

Dowiedz się więcej:

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram