Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Relax & Refresh

Mężczyzna jako pacjent w gabinecie medycyny estetycznej już nikogo nie dziwi. Ale od braku zdziwienia do pełnego znormalizowania i naturalnego korzystania z zabiegów przez mężczyzn jeszcze daleka droga. W Skingen Clinic wychodzimy mężczyznom na przeciw-otworzyliśmy nową sekcję- specjalnie opracowane dla mężczyzn protokoły zabiegowe. Wierzymy, że mężczyźni chcą, a przede wszystkim mogą czuć się dobrze w swojej skórze, a tym samym mogą odzyskać komfort w codziennym życiu.

Wygląd u mężczyzny był zawsze bardzo ważnym komunikatem a także sposobem na budowanie relacji z otoczeniem. W dzisiejszych czasach zadbany look odgrywa niewątpliwą rolę w każdym aspekcie życia. Zawodowo często pomaga osiągnąć więcej w biznesie. Wszak jeśli jesteśmy w stanie dobrze zadbać o siebie to także przez innych jesteśmy postrzegani w taki sposób, że zadbamy dobrze o wszelkie sprawy, interesy, inwestycje i ogólnie biznes.

Wszyscy współpracownicy czują się też bardziej komfortowo przebywając z osobą zrelaksowaną i w formie. My również mamy większe poczucie pewności siebie jeśli czujemy się dobrze w swojej skórze i jest nam miło spojrzeć w lustro. A czasami trzeba tak niewiele by skorygować chociażby wygląd zmęczenia na twarzy.

Jako lekarz medycyny estetycznej wierzę, że moją rolą jest zadbanie o komfort i zadowolenie pacjentów obu płci. Jednak skóra mężczyzn bardzo różni się od skóry kobiet a proces starzenia przebiega zupełnie inaczej. Ważne jest także zrozumienie jakie cechy męskiego układu twarzy sprawiają, że twarz mężczyzny jest postrzegana jako bardziej męska. W Skingen Clinic stosujemy specjalnie dobrane do potrzeb męskich twarzy protokoły zabiegowe. Co więcej są to protokoły bardzo mało inwazyjne po których możemy natychmiast wrócić do codziennych zajęć.

Jednym z takich protokołów jest duet Relax&Refresh

RELAX

Czy wiesz, że kurze łapki czy lwia zmarszczka mogą sprawiać, że wyglądamy na zmęczonych, smutnych lub niezadowolonych niezależnie od tego jak się czujemy ?
W rezultacie może to negatywnie wpływać na nasze relacje z otoczeniem i wysyłać mylne sygnały do naszych partnerów, dzieci, współpracowników i wielu osób z którymi stykamy się na co dzień. Może to być frustrujące oraz wywoływać negatywne reakcje innych. Na szczęście istnieją zabiegi estetyczne, które są mało inwazyjne i dzięki którym wyraz twarzy stanie się łagodniejszy przy zachowaniu naturalnej mimiki. Jednym z takich zabiegów jest RELAX.

Świetne i szybkie rozwiązanie dla dbających o siebie mężczyzn z użyciem neuromodulatora ABO liquid. Przy użyciu zabiegu osiągamy rozluźnienie okolicy gładzizny czyli prosto mówiąc wygładza nam się tzw. lwia zmarszczka odbierana często przez otoczenie jako wyraz niezadowolenia, gniewu czy zmęczenia. Opcjonalnie zabieg pozwala zrelaksować zmarszczki na czole, zmarszczki wokół oczu czy napięcie mięśni żwaczy odpowiadające za zgrzytanie zębami i bóle napięciowe.

Efekt tego zabiegu to naturalnie wypoczęty wygląd.

REFRESH

Nowoczesny zabieg regeneracji i nawilżenia całej twarzy bez zmiany rysów. Przywraca to co naturalnie zanika wraz z wiekiem czyli świeżość na twarzy. Znany i lubiany wśród wielu osób zabieg Skinboosters dodaje blasku, nawilżenia i niezwykłego komfortu skórze. Już po jednym zabiegu skóra jest lepiej napięta, nawilżona, rozświetlona, a twarz wygląda na dużo bardziej wypoczętą.U Panów którzy mają blizny potrądzikowe dochodzi do wyraźnego ich zmniejszenia.

Zabieg zapewnia poprawę jakości skóry przez około 12 miesięcy.

Cena


Neuromodulator ABO liquid 1 okolica 800zł

Restylane Skinboosters 1ml 1000zł

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram