Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Depilacja laserowa Warszawa

Laserowe usuwanie owłosienia ma szerokie grono zwolenników. Nikogo nie dziwi ten fakt, gdyż dzięki temu można zapomnieć o czasochłonnym goleniu się za pomocą maszynki. W tym wypadku laserowa depilacja jest przeprowadzana skutecznie i sprawnie, dbając o gładkość wybranych partii ciała. Do wyboru mamy wiele propozycji, które trzeba dobrać zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Jakie zalety ma laserowe usuwanie włosów? Dlaczego ten zabieg staje się coraz bardziej popularny?

Laserowa depilacja Warszawa

Depilacja laserowa bardzo szybko stała się ceniona na całym świecie. Korzystają z niej nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni. Okazuje się, że jest to najskuteczniejszy sposób pozbycia się niechcianego owłosienia z nóg, okolic bikini i innych miejsc na ciele. Zabieg ten usuwa problem nadmiernego owłosienia i znacznie zwiększa komfort życia. Nie martwimy się bowiem o częste golenie się w domu, zacięcia i podrażnienia skórne. Jeśli chcemy uzyskać jak najlepsze efekty, warto zadbać o systematyczne zabiegi, w odpowiedniej ilości. Tę kwestię omówimy ze specjalistą podczas konsultacji. Bezbolesna depilacja laserowa to z pewnością szansa na gładką skórę przez długi czas, zgodnie z naszymi preferencjami. 

Jak sama nazwa wskazuje, laserowe usuwanie włosów jest wykonywane z pomocą specjalnego sprzętu. Specjaliści stosują nowoczesne lasery, które bardzo szybko wykonują swoje zadania. Urządzenia mają niezawodne głowice, dokładnie usuwające owłosienie z każdej części ciała. Pamiętajmy o tym, że przed zabiegiem konieczna jest konsultacja z kosmetologiem. W trakcie wizyty oceniany jest stan skóry i specyfika włosków. Dzięki temu do zabiegu dobrane są jak najlepsze parametry. 

Szeroki zakres usług depilacje laserowej Warszawa

Laserowa depilacja obejmować może wiele części ciała. Klienci zazwyczaj wybierają:

  • Depilację bikini - zabieg trwa około pół godziny. Strefy intymne mają zwiększoną wrażliwość na ból, dlatego laserowe usuwanie owłosienia może być trochę odczuwalne. Mimo to depilacja okolic bikini jest uwielbiana przez kobiety. 
  • Depilacja pach - to krótki zabieg, który trwa ok. 20 minut. Mamy tutaj niewielką powierzchnię ciała, co przekłada się także na bezbolesność zabiegu. Odczuwać można jedynie lekki dyskomfort, którego pozbędziemy się za pomocą kompresów chłodzących. 
  • Depilacja nóg - laserowa depilacja nóg to zabieg zyskujący coraz większe uznanie. Trwa ok. 1,5 godziny, co dotyczy dosyć dużej powierzchni danej partii ciała. 

Pamiętajmy o tym, że jeden zabieg nie będzie skuteczny. Spore znaczenie ma tutaj faza wzrostu włosków, która składa się z kilku etapów. Najlepsze efekty daje zabieg, jaki przeprowadzony jest w fazie aktywnego wzrostu włosa (anagen). 

Przeciwwskazania do depilacji laserowej

Warto zauważyć, że laserowe usuwanie owłosienia, tak jak każdy inny zabieg, ma pewne przeciwwskazania. Istnieją sytuacje, które uniemożliwiają skorzystanie z takiego rozwiązanie. Dotyczy to głównie ciąży, karmienia piersią, opalenizny, chorób nowotworowych, opryszczki i zmian wirusowych, bielactwa, łuszczycy, aktywnej opalenizny w miejscu depilacji, zażywania leków światłouczulających, stosowania witaminy C i owocowych kwasów, kremów i maści z witaminą A itp. 
Istnieją sytuacje, w których przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej jest niestety niemożliwe. Wykluczeniem do laserowego usunięcia owłosienia jest: Wszelkie przeciwwskazania trzeba omówić ze specjalistą, tak aby uzyskać pewność przeprowadzenia bezpiecznego i skutecznego zabiegu depilacji laserowej. 

Zalety depilacji laserowej

Niezawodna depilacja laserowa pozwala sprawnie usunąć owłosienia za pomocą wiązki laserowej. W efekcie usuwane są cebulki włosa razem z korzeniami. W celu zachowania efektywności, dopasowywana jest odpowiednia moc i czas trwania zabiegu, indywidualnie do danej osoby. Wiele zależy od stanu skóry, koloru włosów i koloru karnacji pacjenta. Faktem jest, że laserowa depilacja jest całkowicie bezpieczna dla naszego zdrowia. 

Jakie zalety ma usuwanie owłosienia z użyciem lasera? Najważniejsze z nich to:

  • Komfort i pewność skuteczności
  • Oszczędność czasu
  • Długotrwałe efekty
  • Niezawodność
  • Dokładność i precyzja

Laserowe usuwanie włosków przeprowadzić można praktycznie na każdej części ciała, co jest udowodnione naukowo. Stosując cykliczne zabiegi, zapominamy o używaniu maszynek do golenia. Po wykonaniu laserowej depilacji jesteśmy przygotowani na każdą imprezę i każde wyjście na plażę. Zamierzone efekty uzyskamy bez podrażnienia skóry, nawet w najwrażliwszych miejscach typu bikini lub pachy. 

Jak widać, bezbolesna depilacja laserowa daje wiele korzyści. Jest to zabieg przeprowadzany pod czujnym okiem specjalistów, którzy chętnie korzystają z nowoczesnych technologii. Poszukiwanie usług tego typu nie jest trudne. Postawmy na renomowaną klinikę medycyny estetycznej i dermatologii, która zapewnia atrakcyjne ceny, wysoką jakość i skuteczność zabiegów. Każdy przeprowadzany zabieg jest dokładny oraz bezpieczny, dlatego nie musimy się obawiać skutków ubocznych. Usuwanie owłosienia jeszcze nigdy nie było tak szybkie, przyjemne, skuteczne i trwałe.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram