Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Usuwanie tłuszczu z kolan Warszawa

Oferujemy usuwanie tkanki tłuszczowej z kolan, zapewniając atrakcyjne ceny i bardzo dobrą jakość usług. Pamiętaj o tym, że aktualnie lipoliza jest najnowocześniejszym rozwiązaniem, z którego korzysta medycyna estetyczna. Ten zabieg nie wymaga przeprowadzania operacji i wykazuje skuteczne efekty. Sprawdźmy zatem, dlaczego powinieneś mieć na uwadze usuwanie tłuszczu z kolan. Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji Co warto wiedzieć na temat tego zabiegu?

Usuwanie tłuszczu z kolan

Liposukcja kolan jest uznawana za alternatywę dla bolesnych zabiegów. Faktem jest, że taka opcja odznacza się bezpieczeństwem i pozwala sprawnie pozbyć się tkanki tłuszczowej z danej części ciała. Proponujemy nowoczesne technologie i wsparcie specjalistów, którzy bardzo dobrze znają się na potrzebach swoich pacjentów. Efekty zabiegu z pewnością Cię pozytywnie zaskoczą i sprawią, ze odzyskasz pewność siebie. 

Jak przebiega usunięcie tłuszczu z kolan? Nieinwazyjne metody wpływają na rozpad tkanki tłuszczowej. Bazują na wprowadzeniu preparatu z użyciem zastrzyku w miejsca z nagromadzoną tkanką tłuszczową. Co ciekawe, użytkowany preparat jest połączeniem fosfatydylocholiny i deoksycholatu. Dzięki temu uwolnione tłuszcze z komórek przedostają się do wątroby, a następnie są usuwane z organizmu poprzez metabolizm. Specjaliści wskazują, że najlepsze rezultaty zauważalne są u osób z niewielką nadwagą. Nie bez znaczenia jest też to, że lipoliza iniekcyjna pozwala sprawnie pozbyć się cellulitu. Służy nie tylko do redukcji tłuszczu z kolan, lecz także z ud, podróbka, brzucha i ramion. Może być dobrym wyborem dla każdego, kto nie ma możliwości poddania się klasycznej liposukcji. 

Usuwanie tkanki tłuszczowej z kolan

Skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej z kolan daje efekty w ciągu kilku tygodni po użyciu preparatu. Nie zapominajmy o tym, że w przypadku niezadowalającego rezultatu, można ponownie wykonać zabieg w naszej klinice medycyny estetycznej. Co jeszcze trzeba wiedzieć? Każdy pacjent doceni fakt, że zabieg nie pozostawia nierówności, jest mniej bolesny od innych propozycji, odznacza się atrakcyjną ceną i nie wymaga długiej rekonwalescencji. Okazuje się, że lipolizę zastosujesz także w okolicy twarzy, przykładowo do zmniejszenia policzków. W tym wypadku postaw na profesjonalizm lekarzy, którzy działają w naszej klinice. Na każdym kroku staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, cały czas poszerzając ofertę. Jeśli chcesz zadbać o pewność siebie i dobre samopoczucie, nie rezygnuj z tego, co daje nowoczesna technologia. Aktualnie masz do wyboru wiele zabiegów, w tym także usuwanie tkanki tłuszczowej z kolan. Przejdźmy teraz do tego, jakie są wskazania i przeciwwskazania. 

Liposukcja kolan - wskazania i przeciwwskazania

Jakie są wskazania do usunięcia tłuszczu z danej części ciała? Przede wszystkim to dobry wybór dla każdego, kto boryka się z:

  • Nadmiarem tkanki tłuszczowej na ciele (uda, pośladki, biodra, kolana)
  • Tłuszczakami
  • Podwójnym podbródkiem
  • Ginekomastią (w przypadku mężczyzn)

Jeśli chodzi o przeciwwskazania, dotyczą one ciąży, cukrzycy, zaburzeń krzepliwości, ostrych chorób wątroby i nerek, ostrych infekcji, znacznej otyłości, tarczycy, alergii na jaja i soję, czy też chorób autoimmunologicznych. Nie jest zalecane przed zabiegiem stosowanie aspiryny i innych przeciwzakrzepowych lekarstw. Lekarze w naszej klinice dokładnie wyjaśniają wszelkie wątpliwości, które rodzą się w głowach pacjentów. 

Zalety usuwania tłuszczu z kolan

Trzeba wiedzieć, że usunięcie tłuszczu z kolan ma wiele zalet. Przede wszystkim musisz zwrócić uwagę na to, że ten zabieg jest mało inwazyjny. Możesz zatem cieszyć się bezpieczeństwem i szybkimi efektami usuwania tłuszczu. Nie ma tutaj konieczności specjalnych przygotowań do zabiegu. Skuteczne i szybkie modelowanie sylwetki z pewnością jest na wagę złota dla każdej kobiety. Zabieg w naszej klinice wykonuje lekarz, co daje Tobie pewność najlepszej opieki. Kolejnym atutem jest to, że usuwanie tłuszczu z kolan jest praktycznie bezbolesne. Przed wykonaniem można zastosować miejscowe znieczulenie, co dodatkowo wpływa na Twój komfort. Nie pomijaj tego, że kuracja nie wymaga praktycznie żadnej rekonwalescencji. Pojawiają się jedynie objawy w formie obrzęku i zaczerwienienia, które dosyć szybko mijają. Aby złagodzić te drobne niedogodności, sięgnąć możesz po leki przeciwbólowe i przeciwhistaminowe. Ponadto, wskazane jest także skorzystanie z masażu limfatycznego. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych zabiegów, które opierają się na skuteczności i bardzo dobrej jakości. Liposukcja kolan to jedna z wielu propozycji, którą Tobie oferujemy. Na początku przeprowadzimy z Tobą wywiad, aby dowiedzieć się, jakie są Twoje oczekiwania i co chcesz zmienić w swojej sylwetce. W każdej chwili możesz dopytać naszych specjalistów o wątpliwe kwestie. Profesjonalne zabiegi przeprowadzamy z użyciem najnowszych i najskuteczniejszych narzędzi oraz preparatów - od tej pory możesz cieszyć się pięknem i dobrym samopoczuciem przez cały czas. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram