Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Depilacja laserowa wąsików Warszawa

Depilacja laserowa wąsików jest sposobem na zadbanie o ładny i estetyczny wygląd twarzy. To dobry wybór dla każdej kobiety, która ma już dosyć samodzielnych metod depilacji, sprawiających ból. Wyrywanie włosków pęsetą lub woskiem nie jest trwałe, dlatego warto bliżej przyjrzeć się laserowej depilacji. To najskuteczniejsza opcja, która odznacza się efektywnością i brakiem bólu. Czym cechuje się depilacja laserowa wąsików? Kiedy warto postawić na takie rozwiązanie?

Depilacja laserowa wąsików

Eksperci wskazują, że z depilacji laserowej wąsika skorzystać warto jesienną porą. Po zabiegu trzeba unikać słońca i stosować ochronne filtry na twarz. Pamiętajmy o tym, że odpowiednia pielęgnacja wpływa na trwałość i skuteczność zabiegu. Usuwanie wąsików wykonuje się zazwyczaj podczas 6 wizyt w klinice medycyny estetycznej i dermatologii, w odstępie co dwa miesiące. Laser oddziałuje na włoski znajdujące się w aktywnej fazie wzrostu, dając jak najlepsze efekty. Specjaliści w tej sytuacji wybierają nowoczesne urządzenia, które pozwalają precyzyjnie i szybko pozbyć się problematycznego wąsika. Laser oddziałuje na barwnik zawarty we włosach, nazywany melaniną. W efekcie uszkodzeniu ulegają cebulki i mieszki włosowe, bez ryzyka uszkodzenia innych tkanek. 

Warto wiedzieć, że bezpośrednio po laserowym zabiegu skóra może być lekko czerwona. Jest to całkowicie normalne i znika po kilku godzinach. Kobiety bardzo często zastanawiają się, czy depilacja laserowa wąsików jest bolesna. Na szczęście ten zabieg nie boli, a lekkie uczucie dyskomfortu jest zniwelowane za pomocą specjalnego kompresu chłodzącego. 

Przeciwwskazania do laserowej depilacji

Czy laserowa depilacja wąsików ma jakieś przeciwwskazania? Jak w każdym zabiegu, tutaj także trzeba mieć na uwadze przeszkody w przeprowadzeniu laserowej depilacji. Przeciwwskazania są następujące:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Opalona skóra
  • Niektóre lekarstwa
  • Zażywanie leków światłouczulających
  • Infekcje wirusowe
  • Choroby nowotworowe
  • Stosowanie samoopalaczy

Jeśli mamy jakiekolwiek pytanie na ten temat, warto je omówić ze specjalistą. 

Niezawodne usuwanie wąsików Warszawa

Usuwanie wąsików to zabieg, który nie kosztuje wiele. Cena jest zależna od wielu czynników, które przedstawione zostają na konsultacji u specjalisty. Po skorzystaniu z laserowej depilacji możemy zapomnieć o kupnie produktów do klasycznej depilacji wąsika. Pamiętajmy o tym, że także inne części ciała mogą ulegać depilacji laserem. Na uznanie zasługuje przykładowo trwała depilacja brody, ciesząca się popularnością wśród mężczyzn. Panowie borykają się z wieloma problemami dotyczącymi wrastających włosków i podrażnień po goleniu. Włosy często golone maszynką są mocniejsze i ciemniejsze, co nie zawsze wzbudza komfort. Z pomocą przychodzi laserowy zabieg doskonałej jakości, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. 

Profesjonalny zabieg usuwania wąsików Warszawa

Każda kobieta, która musi samodzielnie radzić sobie z wąsikiem, wie doskonale, że nie jest to łatwe zadanie. Klasyczne metody często zawodzą, dlatego chętnie poszukujemy nowoczesnych technologii. Najgorszym rozwiązaniem jest golenie wąsika za pomocą maszynki, przez co włoski odrastają jeszcze mocniejsze. Trzeba także uważać na kremy do golenia, które niejednokrotnie podrażniają skórę twarzy. Natomiast wosk wywołuje duży ból, a zaczerwienienie nie prezentuje się  estetycznie. Wszystko to sprawia że depilacja laserowa wąsików staje się coraz bardziej ceniona na rynku. Niewielka cena w połączeniu ze skutecznością zabiegu to jedne z najważniejszych zalet laserowej depilacji.  

Aby zmniejszyć dyskomfort podczas usuwania wąsików, skorzystać można ze specjalnego kremu znieczulającego. Większość kobiet wskazuje jednak, że ten zabieg nie jest bolesny. Poziom bólu może wiązać się z nowoczesnością sprzętu i precyzją specjalistów. Jeśli poszukujemy usług wysokiej jakości, warto stawiać na sprawdzone propozycje. Doświadczona klinika medycyny estetycznej z pewnością sprawi, że będziemy czuć się komfortowo przez cały czas. 

Jak wiadomo, osoby o jasnych włosach mają mniej widoczne włoski. W tym wypadku efekty zauważymy już po 3-4 zabiegach, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z pojedynczymi włoskami. Z kolei gdy nad górną wargą znajduje się mocno widoczny cień zarostu, polecana jest większa ilość  zabiegów. Wszystkie te kwestie omówimy ze specjalistą, który doskonale zna się na swojej pracy. 

Laserowe usuwanie wąsików Warszawa

Depilacja laserowa wąsików to jedna z wielu usług, jaka oferowana jest w klinice medycyny estetycznej. Oferta jest tak szeroka i różnorodna, że każdy dobierze coś dla siebie. Poszukiwanie idealnego rozwiązania nie zawsze jest łatwe, dlatego konieczna jest wizyta u specjalisty, poprzedzająca zabieg. Na wizycie dowiemy się, jakie zabiegi są godne uwagi i na jakie efekty można liczyć. Panie z tzw. wąsikiem coraz częściej stawiają na usuwanie wąsików z pomocą lasera, który szybko daje pożądane efekty. Od tej pory nasza twarz prezentuje się ładnie i estetycznie, a my cieszymy się pewnością siebie każdego dnia. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram