Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Depilacja laserowa łydki Warszawa

Depilacja laserowa łydek to rozwiązanie, które jest bardzo chętnie wybierane przez kobiety. To jeden z zabiegów medycyny estetycznej, zapewniający skuteczne i długotrwałe efekty. Dzięki temu przez długi czas będziemy cieszyć się gładką skórą, bez konieczności sięgania po maszynkę do golenia. Na czym dokładnie polega depilacja łydek? Kiedy warto postawić na tak zabieg z zakresu medycyny estetycznej?

Depilacja laserowa łydek Warszawa

Piękne, gładkie nogi są marzeniem każdej kobiety. W tym wypadku z pomocą przychodzi depilacja łydek, która odbywa się w profesjonalnym gabinecie. Jak wygląda cały proces? Początkowo przeprowadzana jest dermokonsultacja, która pozwala ocenić włoski i wykonać próbę laserową. Poza tym specjalista wskaże nam ewentualne przeszkody do wykonania laserowego zabiegu. Jeżeli nie ma żadnych przeciwwskazań, można przystąpić do umówienia się na laserowy zabieg. 

Depilacja laserowa łydek rozpoczyna się mapowaniem ciała, dzięki czemu światło lasera doskonale oddziałuje na każde wskazane miejsce. Dochodzi do podgrzania barwnika zawartego we włosach oraz uszkodzenia macierzy włosów. Pamiętajmy o tym, że nowoczesne lasery są bezpieczne dla naszego zdrowia. Zazwyczaj stosowana jest seria zabiegów, co około 8-12 tygodni. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, potrzebne jest około 6 wizyt w gabinecie depilacji laserowej. Nie bez znaczenia są tutaj fazy cyklu wzrostu włosków. 

Profesjonalny zabieg usuwania owłosienia z łydek Warszawa

Profesjonalna depilacja łydki wymaga także zastosowania kompresu chłodzącego, który ma za zadanie zmniejszyć dyskomfort pacjenta. Po tej czynności można usunąć ponad 90% włosków na łydkach! W tej sytuacji specjaliści sięgają po sprawdzone i nowoczesne technologie, które dają pewność niezawodności. Jakie zalety ma laserowa depilacja łydek? Najważniejsze z nich to z pewnością:

  • Precyzja i dokładność
  • Szybkie usunięcie włosków
  • Bezbolesność zabiegu
  • Wysoka skuteczność depilacji

Każdy, kto chociaż raz korzystał z depilacji laserowej, z pewnością docenia jej korzyści. Pozwala ona rozwiązywać problemy natury dermatologicznej i zadbać o pewność siebie. Nie ma mowy o wrastających włoskach, zapaleniu mieszków włosowych, czy też nawracających stanach zapalnych skóry na nogach. Po tradycyjnym goleniu często borykamy się z przykrymi dolegliwościami, czerwonymi kropkami i nieestetycznym wyglądem skóry. Wybawieniem jest laserowa depilacja, która odbywa się szybko, skutecznie i komfortowo. To propozycja niezwykle skuteczna, która świetnie sprawdza się przy ciemnych włosach i jasnej karnacji. Oczywiście każdy może postawić na taki zabieg, po wcześniejszej konsultacji ze specjalistą.

Jak widzimy, depilacji łydek daje wiele korzyści i sprawia, że na nowo można cieszyć się gładką cerą. Docenić trzeba długotrwałe efekty i nowoczesne technologie, które przekładają się na skuteczność depilacji. Zabieg jest wykonywany w gabinecie medycyny estetycznej, zgodnie z oczekiwania klientów. Ogromnym plusem jest też bezbolesność i zachowanie precyzji podczas depilacji laserem najnowszej generacji. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram