Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Fotoodmładzanie Warszawa

Nasza klinika medycyny estetycznej oferuje zabiegi z zakresu fotoodmładzania, które są chętnie wybierane przez pacjentów. Takie rozwiązanie pozwala na nowo cieszyć się jędrną i ładną cerą, co wpływa na sporą popularność zabiegu. Na każdym kroku staramy się spełniać oczekiwania pacjentów, stawiając na ofertę zróżnicowaną i kompleksową. Z naszą pomocą zadbasz o swoje piękno i pewność siebie, bez konieczności stosowania inwazyjnych propozycji. Wyjaśniamy, co daje fotoodmładzanie i dlaczego warto na nie postawić. 

Laserowe odmładzanie twarzy Warszawa

Czym jest fotoodmładzanie? Najłatwiej mówiąc, że to zabieg polegający na odmłodzeniu i ujędrnieniu cery za pomocą światła. W tym wypadku stosuje się światło o danej długości fali, pobudzającego komórki do produkcji kolagenu. Poza tym dochodzi także do przebudowywanie i skracania włókien kolagenowych. Możesz liczyć na zmniejszenie efektów starzenia się skóry, zniwelowaniem przebarwień i zaczerwienienia oraz redukcję nadmiernej pigmentacji. Skóra od tej pory jest napięta i uzyskuje odpowiedni koloryt, a zmarszczki znacznie się zmniejszają. Laserowe odmładzanie twarzy to zabieg, z którego bardzo chętnie korzystają dojrzałe kobiety. 

Efekty laserowego zabiegu fotoodmładzania twarzy Warszawa

Jakie efekty daje laserowe odmładzanie twarzy? Przede wszystkim możesz cieszyć się:

 • Poprawą elastyczności i sprężystości skóry
 • Usunięciem zmarszczek
 • Usunięciem piegów, przebarwień i plam starczych
 • Zmniejszeniem rozszerzonego ujścia mieszków włosowych
 • Zredukowaniem rozszerzonych naczyń krwionośnych

 Każdy człowiek pragnie cieszyć się młodą i piękną cerą przez wiele lat. To zadanie nie jest łatwe, gdyż każdego dnia cera jest narażona na sporo szkodliwych związków. Regeneracja skóry to ciekawa propozycja, która pozwala zachować świeższy wygląd na dłuższy czas. 

Niezawodne zabiegi fotoodmładzania Warszawa

Laserowe odmładzanie ma liczne grono zwolenniczek, które chętnie oddają się w ręce naszych specjalistów. Jak działa taki zabieg? Musisz wiedzieć, że skóra staje się bardziej gładka i wolna od wszelkich zmian. Zapominasz o nierównej pigmentacji i rozlanych rumieniach, które nie prezentują się estetycznie. Okazuje się, że nakładanie makijażu staje się znacznie łatwiejsze dzięki takim zabiegom. Poza twarzą, możesz skorzystać z lasera także w przypadku innych części ciała. 

Niezawodne odmładzanie twarzy wiąże się z użyciem nowoczesnych urządzeń laserowych. Krótkie i bezpieczne impulsy światła są tutaj kierowane w stronę powierzchni skóry. Następnie system ma na celu filtrować światło, redukując zmiany skórne. Nie bez znaczenia jest to, że zabieg jest niezwykle skuteczny u pacjentów bez opalenizny i z jasną karnacją. Na szczęście odpowiednie ustawienia urządzeń sprawiają, że wykorzystywana jest odpowiednia ilość energii, w zależności od karnacji. 

Istotne informacje o zabiegu fotoodmładzania Warszawa

Odmładzanie dłoni lub twarzy trwa nie więcej niż 20 minut. Pacjenci doceniają fakt, że efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby uzyskać jeszcze lepsze rezultaty, warto postawić na trzy sesje zabiegowe. Najczęściej cały proces nie jest bolesny, dlatego środki znieczulające są rzadko stosowane. Po zabiegu trzeba unikać opalania się i stosować filtry chroniące przed słońcem. 

Pacjenci wskazują, że przez kilka dni po laserowym odmładzaniu skóra wygląda na lekko przybrudzoną. Jednakże po tym czasie zauważysz, że cera staje się gładka i świeża. W ciągu roku wykonać warto 1-2 zabiegi podtrzymujące, które pozwalają zadbać o młody wygląd. Liczne badania są potwierdzeniem skuteczności i bezpieczeństwa fotoodmładzania. 

Przeciwwskazania do zabiegu fotoodmładzania

Czy laserowe odmładzanie ma jakieś przeciwwskazania? Jak każdy zabieg, tutaj także trzeba na nie uważać. Przeciwwskazania są następujące:

 • Nadczynność tarczycy
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Ostry stan zapalny skóry
 • Choroby nowotworowe
 • Padaczka
 • Mocno opalona skóra
 • Stosowanie kremu z retinolem i witaminą C
 • Stosowanie kremów brązujących i samoopalaczy
 • Przyjmowanie niektórych lekarstw

Nasi specjaliści dokładnie omawiają z pacjentami te kwestie, tak aby każdy czuł się bezpiecznie. 

Ładna i zdrowa cera dzięki fotoodmładzaniu

Fotoodmładzanie pozwalana nowo odzyskać radość z życia. Jego celem jest odmłodzenie wybranych partii na ciele za pomocą impulsów światła. Są one kierowane w stronę powierzchni skóry, działając skutecznie i sprawnie. W efekcie naczynie docelowe ulega podgrzaniu i zniszczeniu w trakcie kilku tysięcznych sekundy. Efekty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Postaw na laserowe odmładzanie twarzy i ciesz się pięknem przez wiele lat!

W naszej klinice pracują specjaliści z doświadczeniem i wiedzą, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjentów. Jeśli poszukujesz zabiegów laserowych najwyższej jakości, przejrzyj nasze propozycje. Niezwykle cenione jest fotoodmładzanie, które dotyczyć może skóry twarzy lub dłoni. W tym wypadku stosuje się urządzenia nowoczesne, które zostały dokładnie przebadane i przetestowane przed wprowadzeniem na rynek. Jak widzisz, jędrna i zdrowa cera jest dostępna na wyciągnięcie ręki, bez konieczności stosowania inwazyjnych i skomplikowanych metod!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram