Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Laserowe usuwanie pajączków Warszawa

Jeśli borykasz się z nieestetycznymi pajączkami na nogach lub na twarzy, wybierz zabieg laserowy, świadczony przez naszą klinikę medycyny estetycznej Skingen. Niestety ten problem dotyczy wielu osób, a proces usuwania takich zmian wbrew pozorom nie musi być trudny. Możesz postawić na profesjonalną pomoc specjalistów z naszego gabinetu, tak aby na nowo cieszyć się gładką i ładną skórą. Przekonaj się, że laserowe usuwanie pajączków to idealne rozwiązanie dla Ciebie! 

Czym są pajączki?

Czym są pajączki na nogach lub twarzy? W fachowej literaturze są to teleangiektazje lub wenulektazje, związane zazwyczaj z przypadłością kończyn dolnych. W efekcie zauważasz na skórze naczynia żylne w formie drobnych splotów żylnych. To oznacza, że w takiej sytuacji zastawki żylne nie działają prawidłowo, przez co krew się cofa. Niekiedy powstają także większe i bardziej widoczne poszerzenia żylne, mogące odbierać pewność siebie. Pajączki na nogach to często pierwszy symptom przewlekłej niewydolności żylnej, który może nawet prowadzić do powstawania żylaków! Z pomocą przychodzi zatem laserowe usuwanie pajączków na nogach, przeprowadzane z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Sprawdź już teraz, jak działa taki zabieg i jakie daje efekty.

Laserowe usuwanie pajączków

Usuwanie pajączków laserem pozwoli Tobie raz na zawsze rozprawić się z problematycznymi zmianami. W gabinecie medycyny estetycznej stosowany jest specjalny laser pikosekundowy, który bazuje na technologii DOE. Ten flagowy system odznacza się nie tylko stabilnością pracy, lecz także szybkością działania, ultrakrótkim czasem trwania impulsu i wysoką mocą szczytową. Niezwykle ważne jest to, że zastosowanie lasera jest znacznie szersze. Możesz z niego skorzystać również w przypadku przebarwień, tatuaży, blizn, rozstępów, zmarszczek, tonowania skóry, odmładzania, liftingu itp. A jakie są przeciwwskazania do laserowego usuwania pajączków na twarzy i nogach? Musisz mieć na uwadze przede wszystkim stany zapalne skóry, ciążę, cukrzycę, fotodermatozy, nowotwory skóry, terapie retinoidami, czy też zażywanie leków i ziół światłouczulających. Wszystkie wątpliwości omówisz z naszym specjalistom na pierwszej konsultacji przed zabiegiem. 

Skuteczne i bezpieczne działanie

Warto podkreślić, że laserowe usuwanie pajączków na twarz jest zabiegiem całkowicie skutecznym i bezpiecznym. Nowoczesny laser korzysta z głowic, które docierają do różnych głębokości tkanek, tworząc efekt LIOB. Potwierdzeniem niezawodności są certyfikacje CE i FDA oraz liczne badania naukowe, przeprowadzone przed wprowadzeniem urządzenia na rynek. Co ciekawe, laserowe usuwanie pajączków nie wymaga rekonwalescencji, dlatego od razu powrócisz do codziennych aktywności. 

Specjalna technologia dzieli laserową wiązkę na wiele mikrowiązek o jednolitym profilu energii dla całej powierzchni oddziaływania. Jakie zalety trzeba tutaj zauważyć? Pamiętaj o tym, że pikosekundowy laser generuje ultrakrótkie impulsy, dlatego efekt fotoakustyczny wiąże się jedynie z minimalnym uszkodzeniem tkanki. Efektem jest zatem szybsze gojenie tkanej i stymulacja produkcji elastyny i kolagenu. Zastosowanie lasera daje szybkie i zadowalające rezultaty w zabiegach usuwania pajączków na twarzy i nogach. To rewolucyjne podejście w terapii skórnej, które powinieneś poznać już teraz. Po zabiegu Twoja skóra może być zaczerwieniona przez kilka godzin, a potem zaróżowienie znika. Przestrzegaj zaleceń specjalisty, tak aby od razu cieszyć się efektami i powrotem do codziennego życia. Bardzo ważne jest to, aby o laserowych zabiegach unikać ekspozycji na słońce, stosować kremy regeneracyjne i sprawdzone preparaty z filtrem UV.

Jak widzisz, laserowe usuwanie pajączków odbywa się sprawnie i efektywnie, dlatego na nowo będziesz cieszyć się gładką i zdrową skórą. Nie musisz stawiać na żadne inwazyjne zabiegi, gdyż w naszej klinice znajdziesz niezawodne, bezpieczne i wygodne rozwiązania. Proponujemy profesjonalne usuwanie pajączków z pomocą lasera, odbywające się pod czujnym okiem specjalistów. Zapraszamy!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram