Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Dermatologia estetyczna Warszawa

Dermatologia jest działem medycyny, który skupia się przede wszystkim na chorobach skóry, włosów oraz paznokci. Zajmuje się diagnozowaniem, leczeniem oraz profilaktyką wielu różnych schorzeń, takich jak trądzik różowaty i trądzik zwyczajny, czy zmiany skórne w postaci brodawczaków oraz naczyniaków. W celu prawidłowej diagnozy choroby o podłożu dermatologicznym konieczny jest szczegółowy wywiad lekarski, po którym następuje wdrożenie odpowiedniego planu leczenia. W Skingen Clinic w Warszawie oferujemy specjalistyczne zabiegi dermatologii estetycznej dostosowane do potrzeb naszych pacjentów. Posiadamy nowoczesny sprzęt i zatrudniamy wykwalifikowany personel, który ma wiele lat doświadczenia w przeprowadzaniu procedur medycznych z zakresu dermatologii estetycznej. Wykonujemy zabiegi dermatologiczne, a o ich poziomie świadczy zadowolenie i uznanie odwiedzających nas pacjentów.

Zabiegi dermatologiczne w Klinice Skingen Clinic

Znajdująca się w Warszawie (dzielnica Ochota) klinika dermatologiczna Skingen oferuje specjalistyczne zabiegi dermatologiczne stworzone z myślą o różnych rodzajach schorzeń. Wykonujemy laserowe usuwanie znamion oraz zmian skórnych, w tym brodawek, brodawczaków oraz naczyniaków. W naszej klinice dermatologii przeprowadzamy także kompleksowe leczenie trądziku młodzieńczego, pospolitego i różowatego. Jako że klinika Skingen Clinic posiada zaawansowany technologicznie sprzęt na światowym poziomie, specjalizujemy się również w terapii naczyniowej. Oferujemy laserowe zamykanie naczynek, usuwanie pajączków, żylaków oraz odcisków modzeli. Naszym celem jest profesjonalne wspieranie pacjentów w zabiegach dermatologicznych. Dysponujemy szeroką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu świadczymy usługi dermatologicznew pełni bezpiecznie dla odwiedzających nas osób.

Zabiegi dermatologiczne

Dowiedz się więcej:

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram