Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Usuwanie kurzajek Warszawa

Kurzajki są zmianami skórnymi, które wywołuje wirus brodawczaka ludzkiego. Występują w formie narośli o grudkowatym charakterze i zazwyczaj mają szarawy, brązowawy lub cielisty odcień. Mogą mieć ok kilku milimetrów do 2 centymetrów - prezentują się nieestetycznie, dlatego warto rozważyć ich usunięcie. Jak to zrobić? Skorzystaj z laserowego usuwania kurzajek w naszej klinice medycyny estetycznej Skingen. Oferujemy profesjonalne zabiegi wysokiej jakości, które bez wątpienia spełnią Twoje oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami już teraz. 

Usuwanie kurzajek

Warto wiedzieć, że kurzajki najczęściej pojawiają się na odsłoniętych częściach ciała. Niestety z upływem lat ilość zmian skórnych na plecach, stopach, ramionach, twarzy, rękach i w innych miejscach ulega zwiększeniu. Dawniej usuwanie kurzajek wymagało interwencji chirurgicznej, na szczęście teraz można postawić na bezbolesne i skuteczne zabiegi nieinwazyjne! Znajdziesz je w naszej klinice medycyny estetycznej, ciesząc się profesjonalizmem i doświadczeniem specjalistów. Skuteczne usuwanie kurzajek laserem w Warszawie nie stanowi dla nas żadnego problemu - to bezpieczny i komfortowy zabieg, który daje natychmiastowe efekty. 

Jak zalety ma zabieg usuwania kurzajek? W tym przypadku stosuje się specjalne urządzenie laserowe, mające za zadanie wytwarzać unikalną długość fali laserowej. To z kolei sprawia, że laser świetnie sprawdza się w usuwaniu znamion barwnikowych i skórnych na wielu częściach ciała. Energia jest absorbowana przez barwnik, a nie przez wodę w sąsiadujących tkankach. Dzięki temu usuwanie kurzajek na stopie odbywa się szybko, bezboleśnie i skutecznie w każdej sytuacji. Poza tym spore znaczenie ma brak ryzyka pozostawania blizn - skóra w miejscu usuniętej kurzajki jest taka sama, jak w innych częściach ciała. 

Skuteczne usuwanie kurzajek

Skuteczne usuwanie kurzajek w Warszawie to zadanie dla specjalistów, którzy pracują w klinice medycyny estetycznej. Okazuje się, że usuwanie zmian barwnikowym laserem może dotyczyć także piegów, brodawek, przebarwień, dermatozy, keratozy, trądziku zapalnego, czy też innych zmian skórnych różnego rodzaju. Pierwszym krokiem jest wizyta u specjalisty, podczas której omówione zostają wskazania do zabiegu, stan zdrowia pacjenta, ewentualne przeciwwskazania, przebieg laserowego usuwania kurzajek itp. Służymy pomocą na każdym etapie korzystania z oferty, dlatego nie obawiaj się zadawania pytań!

Czy bezbolesne usuwanie kurzajek ma jakieś przeciwwskazania? Tak jak w każdym laserowym zabiegu, tutaj także trzeba mieć na uwadze przeszkody do skorzystania z takiej opcji. Laserowy zabieg nie jest wskazany wtedy, gdy pacjent stosuje leki światłouczulające, terapie retinoidami, ma nowotwór skóry, fotodermatozę, świeżą opaleniznę, stany zapalne skóry, niedawny peeling, choroby tkanki łącznej (np. kolagenoza), czy też jest w ciąży lub karmi piersią. W takich przypadkach trzeba zachować szczególną ostrożność, omawiając możliwości zabiegowe ze specjalistą. 

Wskazania po laserowym zabiegu

Wiesz już, że laserowe usuwanie kurzajek na twarzy to zabieg skuteczny, bezbolesny i niezawodny. A jak należy postępować po zabiegu? Musisz pamiętać o tym, aby unikać nadmiernego wysiłku fizycznego, stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznych, nie korzystać z solarium i nie wystawiać skóry na działanie promieni słonecznych przez kolejny miesiąc. Zachowując te wskazówki z pewnością uzyskasz jak najlepsze efekty zabiegu, a usuwanie kurzajek na stopach wpłynie doskonale na zachowanie codziennego komfortu i pewności siebie. 

Zachęcamy do skorzystania z oferty laserowego usuwania kurzajek z wielu miejsc na ciele. Z pewnością problematyczne kurzajki nieestetycznie się prezentuj i oddziałują na Twoje samopoczucie, dlatego już teraz warto postawić na zabiegi laserowe. Każda stosowana metoda jest całkowicie bezpieczna i komfortowa dla pacjenta, a nasi specjaliści dbają o każdy najmniejszy detal. To oznacza, że bezbolesne usuwanie kurzajek może doskonale spełnić Twoje oczekiwania!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram