Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Laserowe leczenie żylaków Warszawa

Usuwanie żylaków laserem z powodzeniem wykonasz w naszej klinice medycyny estetycznej Skingen. Proponuje usługi wysokiej jakości, które opierają się na doświadczeniu i wiedzy specjalistów. Poza tym na co dzień korzystamy ze specjalnych urządzeń laserowych, dzięki czemu szybko pozbędziesz się problematycznych żylaków na swojej skórze! Zachęcamy już teraz do zapoznania się z profesjonalnym i skutecznym zabiegiem tego typu. Przekonaj się, że bezinwazyjne leczenie żylaków jest łatwo dostępne dla każdego. 

Czym są żylaki?

Coraz więcej osób boryka się z nieestetycznymi żylakami, które mogą pojawiać się w każdym wieku. Czym są żylaki? Najprościej mówiąc, jest to przypadłość dotykająca zazwyczaj żyły powierzchniowe (rzadziej żyły głębokie). Problem ten wskazuje na nieprawidłowości w układzie żylnym. Objawia się jako kręte żyły pod skórą, widocznie rozszerzone i uwypuklone. Co ciekawe, najczęściej żylaki pojawiają się na kończynach dolnych i w takiej sytuacji są często uznawane za przewlekłą chorobę żylną. Tworzenie się żylaków wiąże się z procesami degeneracyjnymi, który wynikają ze zwiększonego naporu krwi na ścianę żylną i wyższego ciśnienia. W efekcie dochodzi do rozwinięcia się stanów zapalnych, a ściany żył są rozciągane i powstaje zastój krwi. Takie procesy osłabiają zarówno zastawki, jak i ściany żylne. Na szczęście z naszą pomocą postawisz na bezinwazyjne usuwanie żylaków, odbywające się z precyzją, dokładnością i skutecznością. 

Usuwanie żylaków laserem Warszawa

Usuwanie żylaków laserem to profesjonalny zabieg, który opiera się na zastosowaniu specjalnego lasera pikosekundowego. Jest to urządzenie działające na zasadzie technologii DOE, dzięki czemu wykorzystuje się wyjątkową stabilność pracy, wysoką moc szczytową, szybkość działania i ultrakrótki czas trwania impulsu. Zabiegi laserowe dotyczyć mogą nie tylko żylaków, lecz także innych problemów skórnych (przebarwienia, melasma, tatuaże, makijaż permanentny, blizny, rozstępy, zmarszczki itp.). Jeżeli borykasz się z nieestetycznymi żylakami na nogach, postaw już dziś na leczenie żylaków laserem! 

Warto zauważyć, że zabiegi laserowe mają pewne przeciwskazania. Specjaliści wskazują, że nie powinny być one stosowane w razie cukrzycy, fotodermatozy, ciąży, nowotworu skóry, stanów zapalnych, niedawnych peelingów, zażywania leków i ziół światłouczulających , terapii retinoidami. Te kwestie zostają dokładnie omówione z klientem podczas pierwszej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. 

Skuteczne usuwanie żylaków Warszawa

Pamiętaj o tym, że usuwanie laserowe żylaków jest niezwykle skuteczne, sprawne i bezpieczne. Innowacyjne urządzenie w tym wypadku korzysta z kilku głowic, docierając na różne głębokości tkanek. Taki system zdobyć certyfikacje CE i FDA, a jego niezawodność potwierdzona jest poprzez wiele badań naukowych. Laser ma za zadanie generować ultrakrótkie impulsy, tak aby doszło do efekty fotoakustycznego z minimalnym uszkodzeniem tkanki. Powstałe zjawisko LIOB sprawia, że bezinwazyjne leczenie żylaków wiąże się z szybszym gojeniem tkanek i produkcją elastyny orz kolagenu. Ogromnie ważny jest skrócony czas powroty do codziennych aktywności i zminimalizowanie ryzyka powikłań. 

Laserowe leczenie żylaków to szansa dla wielu osób na odzyskanie pewności siebie i radości życia. Bardzo często żylaki dotykają kobiety w każdym wieku, a walka z nimi nie musi być trudna i problematyczna. Jeżeli wybierzesz nasz gabinet medycyny estetycznej, szybko uzyskasz pożądane efekty zabiegu laserowego. Zaufaj zatem specjalistom i przekonaj się, że usuwanie żylaków z pomocą lasera to doskonała alternatywa dla innych metod leczenia tej przypadłości. 

Pierwszym krokiem jest wizyta u naszych specjalistów, którzy wskażą Tobie najlepsze możliwe rozwiązania w leczeniu żylaków. Zazwyczaj wykorzystuje się metodę laserową, odznaczającą się skutecznością, bezpieczeństwem i niezawodnością. Nie obawiaj się takiego rozwiązania, gdyż jest ono bezbolesne i szybko pozwala powrócić do codziennych aktywności. Zapraszamy do kontaktu z naszą kliniką medycyny estetycznej!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram