Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Zabieg Fixer Warszawa

Fixer to pierwsza prawdziwa alternatywa dla zastosowania toksyny botulinowej. Dzięki synergicznemu działaniu 4 aktywnych składników Fixer stanowi idealne rozwiązanie dla pacjentów szukających mezoterapii o działaniu podobnym do toksyny botulinowej. Fixer jest mieszaniną naturalnych substancji występujących w przyrodzie. Do najważniejszych należą: acetylowany heksapeptyd-8, acetylowany heksapeptyd-20, dimetyloaminoetanol, ekstrakt z okry. Acetylowany heksapeptyd-8 to polipeptyd szeroko zastosowany w medycynie kosmetycznej, dzięki swoim właściwościom napinającym. Blokuje syntezę neuroprzekaźników w pęcherzykach na poziomie presynaptycznym, powodując częściową, odwracalną blokadę impulsów elektrycznych. Acetylowany heksapeptyd-20 jest peptydem podobnym do heksapeptydu-8, jednak o znacznie  silniejszym i efektywniejszym działaniu. Związek ten oddziela wapń na poziomie presynaptycznym, blokując syntezę neuroprzekaźników w pęcherzykach. Dimetyloaminoetanol wykazuje silne właściwości napinające skierowane na włókna kolagenowe. Ekstrakty z okry od dawna znane są ze swoich właściwości napinających skórę, antyoksydacyjnych, proteolitycznych, a zarazem łagodzących.

Wskazania do stosowania Fixer

Rozciągnięcie skóry
Płytkie do głębokich zmarszczek
Osłabiona i ziemista skóra

•         Obszar żuchwy
•         Nos (koniuszek)
•         Piersi (zastrzyki poprawiające wygląd skóry (w obszarze nad ramionami oraz pod węzłami)
•         Ramiona (zwiotczały obszar skóry mięśni trójgłowych )
•         Obszar śródbrzusza
•         Nadmierna potliwość
•         Obszar brwi (efekt liftingu)
•         Podwójny podbródek

Zabieg Fixer

Zaleca się minimum 3 do maksimum 4 sesji w odstępach 7-10 dni. Czas ten zależy od typologii skóry pacjenta, głębokości zmarszczek, lub poziomu rozluźnienia danego obszaru.  Aby utrzymać sugerowane wyniki, zaleca się jedną sesję co miesiąc.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram