Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Skinboosters Warszawa - odmłodzenia skóry

Skinboosters — gwarantowany efekt odmłodzenia skóry

Skinboosters to preparat, który z powodzeniem znajduje swoje zastosowanie w nowoczesnej kosmetologii. Dzięki niemu możemy uzyskać efekt pobudzenia produkcji naturalnego kolagenu oraz długotrwałej odbudowy skóry. Wykonanie zabiegu Skin Boosterem daje nam również gwarantowane nawilżenie skóry za sprawą kwasu hialuronowego znajdującego się w składzie tego preparatu. To doskonały zabieg odmładzający przeznaczony jest zarówno dla skóry młodej jak i dojrzałej. Brzmi ciekawie? Zapraszamy do dalszej części, gdzie dowiecie się więcej.

Na czym polega zabieg Skin Boosterem?

Zabieg Skin Booster nie należy do skomplikowanych, jednak przebiega w kilku etapach. Pierwszym z nich jest usunięcie makijażu, o co prosimy naszych klientów przed przyjściem do nas. To bardzo ważne, ponieważ kosmetyki znajdujące się na ciele, znacznie utrudniają wykonanie zabiegu.

Dezynfekcja to kolejny etap, który polega na usuwaniu zabrudzeń oraz zanieczyszczeń z miejsc poddawanych zabiegowi.

Znieczulenie a właściwie jego wybór to kolejny rzecz, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć. Przeważnie środek znieczulający podawany jest w formie płynu, który aplikuje się poprzez nakłucie skóry i jego wstrzyknięcie pod nią. W niektórych przypadkach może Wam również zostać zaproponowany krem znieczulający. Wystarczy rozprowadzić go po skórze i odczekać kilka minut aż znieczulenie zacznie działać.

Przejdźmy teraz do docelowego zabiegu odmładzania skóry Skin Boosterem. Dzięki metodzie punktowych nakłuć skóry, zostaje pod nią wstrzyknięty kwas. W zależności od zaleceń specjalisty, możliwa jest również metoda liniowa, która daje taki sam efekt, a różni się jedynie aplikacją. W tej sytuacji zalecamy zdać się na zaufanie specjalisty, który pomoże wam wybrać najlepszą opcję. 

Bardzo ważnym procesem całego zabiegu jest wykonanie masażu, który pozwoli na równomierne rozprowadzenie kwasu. Dzięki temu możemy wymodelować oraz wygładzić pozostałe nierówności.

Ostatni etap zabiegu Skin Boosterem jest ochłodzenie skóry w miejscu, gdzie wykonywany był zabieg. Redukuje to możliwość pojawienia się opuchlizny. 

Umów się z nami na zabieg Skinboosters

 • W trakcie waszej pierwszej wizyt specjalista przyjrzy się waszej skórze w celu oceny jej kondycji, typu oraz oceny tego co jest potrzebne. Na podstawie tych informacji dowiecie się, jak dopasować rodzaj zabiegu oraz jak powinien wyglądać plan terapii.


 • Osoba opiekująca się Tobą przygotuje dokumentacje  — będzie tutaj potrzebny Wasz podpis w celu wyrażenia zgody na zabieg


 • Prowadzący zabieg za pomocą cienkiej igły bądź kaniuli wprowadzi żel SkinBoosters pod Waszą skórę.


 • Zabieg nie trwa długo, a po jego zakończeniu otrzymacie zalecenia pozabiegowe, które zawierać będzie dalsze wskazówki. 


 • Niektóre osoby mogą zauważyć u siebie takie reakcje jak: delikatny obrzęk, zasinienie oraz zaczerwienienie — bez obaw, są to typowe objawy związane z zachowaniem naszej skóry na iniekcje. Po kilku dniach wszystko wróci do normy.

Skinboosters - dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Zabieg Skinbooster jest skierowany przede wszystkim dla wszystkich tych, który chcieliby poprawić jędrność swojej skóry oraz przywrócić jej młodszy wygląd. Poleca się również jego wykonanie pacjentom, którzy narzekają na nadmiernie wysuszoną skórę na wskutek działania promieni słonecznych lub przez długie przebywanie w pomieszczeniach klimatyzowanych. Rewitalizacja skóry przy użyciu SkinBoostera może okazać się dla Was strzałem w dziesiątkę!

Przeciwskazania

 • choroby onkologiczne
 • alergia na kwas hialuronowy
 • zakażenia skóry w okolicy miejsca zabiegu
 • ciąża
 • laktacja

Jakie partie ciała można poddać zabiegowi?

Tak naprawdę nie ma tutaj większych ograniczeń, mówiących o miejscach, które można poddać zabiegowi Skin Boosterem. Większość klientów poddaje jednak zabiegowi takie części ciała jak:

 • uda
 • ramiona
 • szyje
 • usta
 • dekolt
 • twarz
 • brzuch

Dlaczego warto użyć Skin Booster?

Skin Booster to zabieg, po którego sięgają osoby, które chciałby poprawić kondycje swojej skóry. Z powodzeniem znajduje on swoje zastosowanie przy jej ujędrnianiu oraz wypełnianiu drobnych zmarszczek. Oprócz tego poprawia nawilżenie skóry i nadaje jej odpowiedni koloryt. Osoby przechodzące serie zabiegów mogą pochwalić się tym, że ich skóra wygląda na bardziej wypoczętą oraz staje się gładsza. Nic w tym dziwnego, ponieważ ogólnie zabieg ten w znacznym stopniu ją regeneruje. 

O czym pamiętać po przeprowadzonym zabiegu?

Następstwem przeprowadzonego zabiegu powinno być umówienie się na wizytę kontrolną oraz odpowiednie chłodzenie skóry w celu zapobiegnięcia pojawienia się obrzęku. Jeżeli lubicie saunę lub solarium — zdecydowanie zrezygnuje na jakiś czas z tych aktywności. Wasza skóra powinna móc odpocząć w swoim tempie, a nadmierne ciepło mogłoby was od tego oddalić.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram