Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Laserowe odmładzanie twarzy Warszawa

Laserowe odmładzanie twarzy to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce przez długi czas cieszyć się zdrową, jędrną i młodą cerą. W naszej klinice medycyny estetycznej Skingen skorzystasz z profesjonalnych usług najwyższej jakości, dopasowanych do Twoich oczekiwań! Już teraz sprawdź, na czym polega odmładzanie laserowe twarzy i jakie daje efekty. Przekonaj się, że to świetna opcja właśnie dla Ciebie i wybierz nasze profesjonalne usługi. Czym wyróżnia się odmładzanie laserowe? Co trzeba wiedzieć o tym zabiegu?

Odmładzanie laserowe Warszawa

Proponujemy odmładzanie laserowe z użyciem nowoczesnego urządzenia, bazującego na specjalnej technologii. Jest to niezawodny system laserowy, odznaczający się ultrakrótkim czasem trwania impulsu, stabilnością pracy, szybkim działaniem i wysoką mocą szczytową. Jeśli chodzi o wskazania do zabiegu laserowego, są one następujące:

  • Usuwanie przebarwień i tatuaży
  • Usuwanie makijażu permanentnego
  • Napięcie skóry i lifting
  • Przebudowa cery
  • Tonowanie i rozjaśnianie skóry
  • Usuwanie melasmy
  • Redukcja zmarszczek i odmładzanie
  • Leczenie blizn i rozstępów

Oczywiście odmładzanie laserowe twarzy ma także pewne przeciwwskazania, które omówione zostaną na wizycie u specjalisty. Dotyczą one przykładowo cukrzycy, ciąży, niedawnych peelingów, stosowania antybiotyków i sterydów, fotodermatozy, nowotworów skórnych, stanów zapalnych na skórze, terapii retinoidami, czy też stosowania ziół światłouczulających (np. skrzyp, nagietek, dziurawiec). 

Niezawodne odmładzanie twarzy laserem Warszawa

Laserowe odmładzanie twarzy pozwoli Tobie na nowo cieszyć się piękną cerą, wolną od niedoskonałości. Jak działa taki zabieg? Laser w tym wypadku korzysta z sześciu głowic, jakie pracują na różnych długościach fal. Pozwalają one docierać do głębokich warstw skórnych, tworząc efekt LIOB. Niezwykle ważne jest to, że system zdobył certyfikacje CE i FDA, a jego skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone zostało wieloma badaniami naukowymi! Unikalna technologia DOE dzieli wiązkę lasera na 81 mikrowiązek o jednorodnym profilu energii na całej powierzchni działania. Dzięki temu uzyskiwana jest powtarzalność zabiegów i wyjątkowa precyzja pracy. 

Jakie zalety niesie za sobą pikosekundowy impuls lasera? W efekcie laserowe odmładzanie dłoni i innych części ciała odbywa się sprawnie i precyzyjnie, zachowując skuteczność oraz bezpieczeństwo w każdym przypadku. Wyzwalany jest efekt fotoakustyczny z minimalnym uszkodzeniem tkanki, dlatego dochodzi do stymulowania produkcji elastyny i kolagenu oraz przyspieszenia gojenia tkanek. Istotną zaletą jest też skrócony czas rekonwalescencji i zminimalizowanie ryzyka powikłań, z zachowaniem najwyższej skuteczności! Zastosowanie lasera w zabiegach odmładzających to gwarancja satysfakcjonujących i szybkich efektów. Możesz z niego skorzystać w razie walki z bliznami potrądzikowymi, zmianami skórnymi, przebarwieniami itp. Pamiętaj o tym, że niezawodność urządzenia laserowego została potwierdzona licznymi badaniami klinicznymi i zadowoleniem pacjentów po zabiegu. 

Laserowy zabieg odmładzający Warszawa

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o laserowym odmładzaniu cery? Nowoczesny laser pikosekundowy to z pewnością rewolucja w terapii skórnej. Specjaliści z naszej kliniki medycyny estetycznej zapewniają nie tylko skuteczność zabiegów, lecz także zaawansowane funkcje urządzenia i minimalną inwazyjność w usuwaniu zmian pigmentacyjnych, blizn i tatuaży. Jeżeli wybierzesz taką usługę, możesz liczyć na bezpieczeństwo, precyzję i skuteczność!

Po zabiegu Twoja skóra może być zaczerwieniona przez kilka godzin, a potem staje się lekko zaróżowiona. To całkowicie normalny proces, przy czym przebieg rekonwalescencji może być kwestią indywidualną. Na szczęście praktycznie od razu możesz powrócić do codziennych obowiązków, bez ryzyka występowania przykrych dolegliwości pozabiegowych. Pamiętaj o tym, aby po laserowym zabiegu unikać ekspozycji na słońce i stosować preparaty z filtrem UV oraz kremy regeneracyjne. Dzięki temu bardzo szybko zauważysz pożądane efekty i będziesz cieszyć się piękną cerą przez długi czas. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram