Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Zabieg Angel System

Zabieg Angel System

Starzejąc się skóra traci elastyczność, ma obniżoną zdolność do zatrzymywania wilgoci, zawiera mniejsze stężenie kwasu hialuronowego i co najważniejsze, ma obniżony poziom kolagenu. Stosowanie terapii PRP umożliwia naturalną poprawę kolorytu, elastyczności i tekstury skóry, poprzez stymulowanie wzrostu włókien kolagenu oraz poprawę ukrwienia obszaru iniekcji.

Terapia PRP nie jest panaceum na starość, ale bazuje na naukowej wiedzy i innowacyjnych technologiach Medycyny Regeneracyjnej. Jej skuteczność kliniczna, poparta została w ostatnich latach, wieloma, bardzo pozytywnymi doświadczeniami Praktyków Medycyny Estetycznej, w Polsce i na świecie. Przeprowadzona pod nadzorem wykwalifikowanego Personelu Medycznego, daje spektakularny efekt odmładzający.

PRP (osocze bogatopłytkowe), przygotowywane jest za pomocą stosowanego klinicznie Systemu Angel, który z własnej krwi Pacjenta, pozwala uzyskać żądany, skuteczny klinicznie, poziom stężenia płytek krwi.

Ze względu na autologiczną naturę (wykonanie z własnej krwi Pacjenta), PRP nie tworzy reakcji immunologicznych i nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia reakcji alergicznej. Procedury podania PRP nie są bolesne, a Pacjenci mogą wznowić aktywność natychmiast po zabiegu. Cała procedura trwa od 60 minut do dwóch godzin i może być wykonywana w gabinetach zabiegowych, co eliminuje potrzebę przeprowadzenia procedury operacyjnej.

Proces naturalnej, biologicznej regeneracji przy użyciu własnego materiału Pacjenta, dający długotrwały efekt, stanowi zasadniczą różnice i ogromną przewagę stosowania Angel PRP System, w porównaniu z innymi terapiami osoczowymi, które albo paraliżują mięśnie twarzy albo wypełniają skórę poprzez wstrzykiwanie płynów, a przez to umożliwiają osiągnięcie jedynie przejściowych efektów.

Podstawą Biologicznej Medycyny Regeneracyjne i stosowania PRP jest technologia, umożliwiająca skoncentrowanie takiej liczby płytek krwi (ponad 1.000.000 w 1µl, tzn.6-7 razy wartość bazowa) i zawartych w nich ważnych regeneracyjnych czynników wzrostu, że aplikacja powstałego Koncentratu PRP, powoduje stymulację proliferacji (namnażania) różnych typów komórek i naprawę tkanek na danym obszarze. Najnowocześniejszy obecnie Komputerowy Separator Komórkowy Angel PRP System umożliwia skoncentrowanie płytek krwi w ilości ponad 2.800.000 w 1µl, tzn.14 razy wartość bazowa.

Koncentrat PRP Angel System jest z powodzeniem stosowany w celu: odmładzania skóry, korygowania blizn, stymulacji wzrostu włosów.

Jak wygląda zabieg Angel System

Zabieg przeprowadzany w gabinecie to proces trwający od jednej do dwóch godzin. W pierwszej fazie lekarz pobiera krew pacjenta do specjalnego systemu probówek, które następnie poddaje się wirowaniu w specjalnnym separatorze komórkowym. W ciągu 15 minut następuje oddzielenie erytrocytów i leukocytów od osocza zawierającego zagęszczone płytki krwi. W taki sposób uzyskujemy osocze bogatopłytkowe, które następnie staję się bazą do wykonania zabiegu. Angel System można wstrzykiwać do skóry na różne sposoby. Jeden zabieg wystarcza na wykonanie mezoterapii twarzy, szyi i włosów.

Terapia Angel System
Terapia Angel System
Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram