Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting podbródka Warszawa

Jeśli chcesz zadbać o ładny wygląd i dobre samopoczucie, doskonale trafiłeś. W klinice medycyny estetycznej Skingen znajdziesz usługi najwyższej jakości, które doskonale spełnią Twoje potrzeby! Specjaliści korzystają z urządzeń nowoczesnych i skutecznych, które pozwalają szybko uzyskać pożądane rezultaty. Jednym z ciekawszych rozwiązań jest lifting podbródka, przeprowadzany pod czujnym okiem ekspertów. Czym cechuje się ten zabieg? Dlaczego warto z niego skorzystać? Przekonaj się już teraz, że nasza oferta jest najlepszym wyborem!

Nowoczesne urządzenia do liftingu podbródka

Lifting podbródka odbywa się z użyciem najnowszej generacji urządzeń, które bazują na ultradźwiękach o wysokiej częstotliwości. To zabieg nieinwazyjny, pozwalający dotrzeć aż do trzech warstw - skóry właściwej, tkanki tłuszczowej oraz powięzi mięśniowej. Wywoływane są punkty termicznej koagulacji, dzięki czemu dochodzi do regeneracji włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek. Pacjenci mogą cieszyć się wielowymiarowym ujędrnieniem skóry! Efektem jest tutaj trwałe napięcie, aktywowane w głębokiej warstwie skórnej. 

Warto zauważyć, że lifting szyi i podbródka jest bezbolesnym zabiegiem i nie wymaga rekonwalescencji. Konieczne jest zazwyczaj kilka serii zabiegowych (1-3) w odstępie co 3-4 miesiące. Co ciekawe, pierwsze efekty zauważysz już po pierwszym zabiegu, natomiast pełne rezultaty są widoczne po ok. 3 miesiącach od liftingu podbródka. 

Wskazania i przeciwwskazania do liftingu podbródka

Kiedy warto postawić na zabieg na podbródek? Jest to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie poprawić i odmłodzić wygląd twarzy. Najczęściej z liftingu podbródka korzystają osoby, które borykają się z luźną skórą pod brodą i tak zwanym drugim podbródkiem. Ten drugi problem powstaje poprzez nadmierne gromadzenie się warstwy tkanki tłuszczowej, zlokalizowanej w górnej części szyi.

A jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu? Z liftingu nie skorzystają kobiety w ciąży, z aktywnymi chorobami nowotworowymi, nadciśnieniem tętniczym, ostrymi infekcjami i zakażeniami skóry, aktywną opryszczką, zaburzeniami krzepnięcia krwi, czy też z objawami przeziębienia lub grypy. 

Skuteczna walka z niedoskonałościami podbródka

Proces starzenia się skóry wynika z utraty włókien kolagenowych, przez co obserwujesz zwiotczenie skóry w wielu miejscach. Powstają zmarszczki, nadmiar skóry i dochodzi do opadania tkanek. Jeszcze niedawno jedynym rozwiązaniem był lifting chirurgiczny, który polegał na usuwaniu nadmiaru i mechanicznym uniesieniu tkanek. Na szczęście teraz możesz postawić na bezinwazyjny lifting podbródka, dzięki któremu uzyskasz efekt odmłodzenia bez poddawania się operacjom!

Istotne jest to, że stopień opadania tkanek jest zależny od kilku czynników, takich jak jakość skóry, wiek, czy też czynniki genetyczne. Metody mało inwazyjne wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród pacjentów i są szansą na odzyskanie pewności siebie. Oczywiście pierwszym etapem jest konsultacja ze specjalistą, który określi przebieg zabiegu i wskaże, czy możemy z niego skorzystać. 

Zalety liftingu podbródka

Lifting szyi i podbródka ma wiele zalet, które powinieneś poznać już teraz. Najważniejsze z nich to:

  • Usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic szyi i brody
  • Ujędrnienie skóry twarzy i szyi
  • Zlikwidowanie drugiego podbródka
  • Wymodelowanie owalu twarzy
  • Poprawa wyglądy szyi i twarzy
  • Uzyskanie młodzieńczego wyglądu itp. 

Przekonaj się, że zabiegi tego typu przeprowadzane w sprawdzonej klinice dają mnóstwo korzyści!

Jeśli chcesz skorzystać z nowoczesnych i nieoperacyjnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, postaw na doświadczenie specjalistów. Klinika medycyny estetycznej oferuje nie tylko szeroki zakres usług, lecz także atrakcyjne ceny i wysoką skuteczność zabiegów! Takie propozycje są skierowane nie tylko dla kobiet, lecz także dla mężczyzn. Od tej pory drugi podbródek nie musi odbierać Tobie pewności siebie, gdyż możesz się go bardzo szybko pozbyć. Z pomocą przychodzi profesjonalny lifting, wykorzystujący najnowsze technologie. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram