Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Ginekologia estetyczna Warszawa

Ginekologia estetyczna w Skingen Clinic

Ginekologia estetyczna obejmuje szeroki wachlarz zabiegów, mających na celu poprawę wyglądu oraz funkcjonowania kobiecych okolic intymnych. Korzystanie z usług wchodzących w zakres plastyki ginekologicznej daje wiele korzyści. Możemy do nich zaliczyć lepsze samopoczucie i zwiększenie komfortu życia codziennego, a także pełne czerpanie satysfakcji ze stosunków płciowych. W Skingen Clinic w Warszawie wykonujemyzabiegi ginekologii estetycznejstworzone na miarę potrzeb kobiecych okolic intymnych. Pomagamy naszym pacjentom w powrocie do zdrowia po porodzie lub menopauzie, a także w pozbyciu się problemów z nietrzymaniem moczu, niedostatecznym nawilżeniem pochwy oraz skłonnościami do infekcji. Posiadamy wiele lat doświadczenia i szeroką wiedzę z zakresu ginekologii estetycznej, dlatego zaufało nam szerokie grono kobiet.

Nasza oferta ginekologii estetycznej w Warszawie

Klinika Skingen położona w warszawskiej dzielnicy Ochota przeprowadza zabiegi ginekologii estetycznej na kobiecych okolicach intymnych. Wykonujemy regeneracje warg sromowych i pochwy kwasem hialuronowym, korzystając z preparatu Desirial. Realizujemy również zabiegi ginekologiczne z użyciem fibryny i osoczem bogatopłytkowym, preparatami Angel system oraz Arthrex; a także peelingi chemiczne, wybielające okolic intymnych oraz depilację laserową miejsc intymnych. Z myślą o potrzebach naszych pacjentek oferujemy zabiegi medycyny estetycznej w zakresie ginekologii, które dzięki zastosowaniu znieczulenia całkowicie bezbolesne i pozwalają osiągnąć zauważalne efekty już po pierwszej wizycie w klinice.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram