Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Medycyna estetyczna Warszawa

Zabiegi medycyny estetycznej w Skingen Clinic

Medycyna estetyczna to nowoczesna dziedzina medycyny, obejmująca szereg działań zmierzających do poprawy wyglądu pacjenta. Jej podstawowym zadaniem jest przeciwdziałanie skutkom upływającego czasu poprzez specjalistyczne zabiegi medyczne i estetyczne. Medycyna estetyczna pomaga osiągnąć dobre samopoczucie oraz zadowolenie z własnego wyglądu, dlatego zyskuje szerokie grono zwolenników. Ludzie są coraz bardziej świadomi tego, że wraz z wiekiem, a także pod wpływem czynników takich jak palenie tytoniu, warunki klimatyczne, zanieczyszczenie środowiska i codzienny stres, skóra każdego człowieka traci elastyczność. Jej struktury ulegają zniszczeniu, pojawiają się najpierw drobne, potem coraz wyraźniejsze zmarszczki. Zabiegi medycyny estetycznej pozwalają powstrzymać te niekorzystne dla atrakcyjności zmiany. Dzięki wsparciu lekarza medycyny estetycznej można wypełnić głębokie bruzdy, poprawić owal twarzy, a także pozbyć się innych niedoskonałości, negatywnie wpływających na poczucie własnej wartości danej osoby. Odpowiednio dobrane leczenie pozwala przywrócić pacjentowi naturalne piękno. Ma to szczególne znaczenie z perspektywy zwiększonego ryzyka, z którym wiążą się operacje plastyczne.

Kompleksowe odmładzanie w Klinice medycyny estetycznej

W klinice medycyny estetycznej Skingen Clinic wykorzystujemy najnowsze zdobycze nauki i technologii, aby umożliwić pacjentom osiągnięcie młodego wyglądu i poprawę samopoczucia. W naszej warszawskiej klinice estetycznej położonej w dzielnicy Ochota, wykonujemy zabiegi medycyny estetycznej z kwasem hialuronowym: wypełnianie zmarszczek i likwidowanie cieni pod oczami, niechirurgiczną korektę nosa, oraz powiększanie ust. Oferujemy również terapię z wykorzystaniem botoksu, zarówno w celach medycznych, jak i estetycznych. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach, które gwarantują najlepsze efekty: Azzalure, Nucleofill, Ellanse czy Botox. Podążając za najnowszymi trendami i standardami wyznaczanymi na arenie międzynarodowej, włączyliśmy w zakres naszych usług innowacyjne zabiegi medycyny estetycznej, takie jak lipofilling (przeszczep własnej tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych, pobieranych najczęściej z brzucha, lub wewnętrznej strony ud, w celu odbudowy i odmłodzenia okolic twarzy i dłoni), lipolizę iniekcyjną, oraz nici liftingujące Silhouette Soft, Aptos. Wykonujemy też zabieg usuwania podwójnego podbródka, przy użyciu preparatów do lipolizy iniekcyjnej, takich jak Aqualyx, Prostrolane Inner B, Kybella i Belkyra, a także lifting okolicy podbródka przy użyciu nici Silhoutte Soft.

W naszym gabinecie medycyny estetycznej na pacjentów czekają również mniej inwazyjne rozwiązania: osocze bogatopłytkowe i fibryna. Oferta kliniki estetycznej Skingen Clinic obejmuje szeroki wachlarz procedur medycznych, stworzonych na miarę różnorodnych potrzeb odwiedzających nas osób.

Młody wygląd bez użycia skalpela w ofercie medycyny estetycznej Skingen

W salonie medycyny estetycznej Skingen pomagamy pacjentom zyskać młody wygląd, wykorzystując zdobytą na przestrzeni lat wiedzę i doświadczenie. Poprawiamy nie tylko wygląd zewnętrzny, ponieważ zabiegi medycyny estetycznej mają zasadniczy wpływ na jakość życia. Jeśli na twarzy i ciele pojawiły się więc niekorzystne zmiany spowodowane stresem, zmęczeniem oraz upływem czasu, warto zapoznać się z ofertą medycyny estetycznej i umówić się na konsultację z lekarzem specjalistą. Przeprowadzamy zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn i kobiet, dlatego każdy pacjent znajdzie w klinice medycyny estetycznej Skingen, rozwiązanie na miarę swoich potrzeb. Odmładzamy szybko, prosto, maksymalnie bezpiecznie i bez użycia skalpela.

Zabiegi medycyny estetycznej

Dowiedz się więcej:

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram