Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Angel System

Angel System to Komputerowy Separator Komórkowy służący do uzyskiwania najwyższego stężenia osocza bogatopłytkowego (PRP) z krwi Pacjenta.

PRP (Platelet Rich Plasma – osocze bogatopłytkowe) to koncentrat krwi zawierający wyłącznie płytki produkujące naturalne czynniki wzrostu. Stężenie aktywnych płytek jest do 14 razy wyższe niż we krwi pacjenta. Czynniki wzrostu stymulują regenerację skóry i odbudowę owłosienia skóry głowy.

Zabieg polega na pobraniu krwi pacjenta w specjalne sterylne pojemniki, następnie krew wprowadzana jest do separatora komórkowego Angel System. W procesie rozdziału krwi uzyskiwane jest stężone osocze bogatopłytkowe PRP. PRP zawierające aktywowane czynniki wzrostu podawane jest bezboleśnie w formie mezoterapii na wybrane obszary ciała. Z jednego  zabiegu uzyskiwana jest ilość krwi wystarczająca do wykonania zabiegu w obrębie skóry włosów, twarzy i szyi.

Uważa się, że zabieg osoczem bogatopłytkowym PRP Angel System jest najskuteczniejszą formą odmładzania skóry oraz przywracania owłosienia na skórze głowy.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram