Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Podniesienie owalu twarzy Warszawa

Podniesienie owalu twarzy kwasem hialuronowym to jedna z ciekawszych usług, które znajdziesz w naszej klinice medycyny estetycznej. Oferujemy nie tylko doskonałą jakoś zabiegów, lecz także skuteczność i atrakcyjny zakres cenowy. Zapraszamy do skorzystania z oferty każdego, kto chce na nowo cieszyć się piękną i jędrną skórą! Sprawdź, na czym polega podniesienie owalu twarzy i poznaj najważniejsze zalety zabiegu. 

Podniesienie owalu twarzy

Pamiętaj o tym, że podniesienie owalu twarzy jest zadaniem dla specjalistów, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie w tym zakresie. Skingen zapewnia profesjonalne wsparcie, dzięki czemu zadbasz o skorygowanie i przywrócenie odpowiedniego kształtu twarzy! Takie rozwiązanie ma na celu powstrzymać oznaki starzenia się skóry, które wiążą się zazwyczaj z utratą objętości. Poza tym efektem jest wypełnienie zapadniętych policzków, podniesienie owalu twarzy i wyrównanie jej konturu. Kwas hialuronowy dodatkowo pozwala zachować odpowiedni poziom nawilżenia skóry i spłycić zmarszczki. 

Profesjonalny zabieg na podniesienie owalu twarzy

Zabieg na podniesienie owalu twarzy jest dostępny zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Wskazaniami do przeprowadzenia zabiegu są z pewnością:

 • Wypełnienie tzw. doliny łez
 • Uwydatnienie kości policzkowych
 • Unoszenie opadających policzków
 • Konturowanie zakresu żuchwy
 • Wyrównanie ubytków objętości twarzy
 • Modelowanie policzków

Podniesienie owalu twarzy kwasem hialuronowym stawia na specjalną odmianę kwasu, która wnika w głębokie warstwy skórne. Wszelkie preparaty są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, gdyż kwas hialuronowy naturalnie występuje w ludzkiej skórze. Odpowiada między innymi za jędrność cery, a jego poziom zmniejsza się wraz z wiekiem. 

Przebieg zabiegu podniesienia owalu twarzy

Jak wygląda zabieg podniesienia owalu twarzy? W tej sytuacji specjalista wprowadza specjalny wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego. Stosowana jest igła lub kaniula, dzięki czemu można sprawnie przeprowadzić zabieg. Ogromne znaczenie ma odmiana usieciowanego kwasu hialuronowego, która jest gęstsza od zwykłych wypełniaczy i odznacza się plastycznością. Może zatem wnikać w głębokie warstwy skóry. 

Na szczęście podniesienie owalu twarzy nie jest bolesne - czasami pacjenci odczuwają lekkie rozpieranie w tkankach podskórnych. W większości przypadków nie trzeba stosować znieczulenia miejscowego, jednak jest to dostępne rozwiązanie. Sam zabieg trwa około 20 minut i szybko pozwala uzyskać pożądane efekty! W miejscu podania kwasu hialuronowego pojawić się może lekki obrzęk lub zaczerwienienie, jednakże objawy te znikają samoistnie w kolejnych 2-3 dniach. Od razu po zabiegu możesz powrócić do codziennych aktywności. 

Efekty podniesienia owalu twarzy

Niezawodny preparat ma na celu wypełniać zapadniętą objętość skroni, policzków, okolic żuchwy, czy też podbródka. Dzięki temu uzyskujesz uwydatnienie kształtu twarzy i korekcję jej profilu. Naturalne rezultaty podniesienia owalu twarzy są doceniane przez każdego pacjenta! Jakie efekty daje zabieg na podniesienie owalu twarzy? Przede wszystkim dochodzi do:

 • Redukcji głębokich bruzd i zmarszczek
 • Poprawy owalu twarzy
 • Wypełnienia doliny łez
 • Poprawy nawilżenia, elastyczności i napięcia skóry
 • Uwydatnienie kości żuchwy i kości policzkowych
 • Wypełnienia zapadniętych policzków

Od tej pory Twoja twarz będzie prezentować się młodo, ładnie i estetycznie! Jeśli chcesz skorzystać z profesjonalnego zabiegu, wybierz naszą klinikę medycyny estetycznej. 

W swojej pracy stawiamy przede wszystkim na dobro pacjentów i ich zadowolenie. Korzystamy z nowoczesnych technologii i urządzeń doskonałej jakości, które pozwalają uzyskać pożądane efekty zabiegów. Wraz z wiekiem coraz więcej osób skarży się na utratę jędrności skóry i inne problemy, które można zniwelować bezinwazyjnymi rozwiązaniami! Ciekawą propozycją jest podniesienie owalu twarzy w naszej klinice, odbywające się pod okiem specjalistów. Stosowany jest kwas hialuronowy, dzięki któremu możesz cieszyć się odmłodzeniem już w kilka chwil. Nie musisz wybierać chirurgicznych zabiegów!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram