Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Laserowy lifting powiek Warszawa

Korzystanie z zabiegów medycyny estetycznej staje się coraz bardziej popularne. Wybierają je nie tylko panie, lecz także panowie w każdym wieku. Z biegiem lat borykamy się z różnymi kompleksami, a upływający czas jest bezlitosny dla naszego ciała. Z pomocą przychodzi gabinet medycyny estetycznej, który zapewnia atrakcyjne zabiegi w przystępnych cenach! Jedną z ciekawszych propozycji jest lifting powiek bez skalpela, który warto poznać już teraz. Jak przebiega laserowy lifting powiek? Co powinniśmy wiedzieć o tym zabiegu?

Lifting powiek Warszawa bez skalpela

Lifting opadających powiek jeszcze jakiś czas temu kojarzył nam się z chirurgicznymi zabiegami. Na szczęście wiele się zmieniło w tym temacie, a my możemy postawić na technologię laserową! Zastosowanie nowoczesnych urządzeń sprawia, że pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo, bez względu na wybrane rozwiązanie. Możemy liczyć na bezoperacyjny lifting powiek, który zapewnia minimalizację ryzyka powikłań i skutków ubocznych oraz krótki czas regeneracji. W klinice medycyny estetycznej pracują doświadczeni eksperci, którzy na pierwszym miejscu stawiają dobro pacjentów. Dzięki temu bardzo szybko zauważymy pożądane efekty, wpływające na pewność siebie i radość z życia. Ogromnym atutem jest przystępna cena liftingu powiek, przy czym warto śledzić aktualne promocje w gabinetach świadczących takie usługi. 

Kiedy postawić na nieinwazyjny lifting powiek? Jest to zabieg polecany każdemu, kto chce zadbać o poprawę estetyki powiek dolnych i górnych. Zazwyczaj korzystają z niego osoby z opadającą powieką górną, czy też zmarszczkami powiek górnych i dolnych, które pragną wygładzić skórę dookoła oczu i zwiększyć jej napięcie. Sprawdźmy, na czym polega nieoperacyjny lifting powiek. 

Nieinwazyjny lifting powiek w Warszawie

Jak przebiega laserowy lifting powiek? W trakcie zabiegu stosuje się nowoczesny laser, który ma za zadanie wpływać na odparowanie warstw naskórka. Następnie dochodzi do podgrzanie głębszych warstw skórnych, co z kolei prowadzi do procesów przebudowy włókien kolagenowych i złuszczenia naskórka. Skóra jest odpowiednio stymulowana, dzięki czemu szybciej się regeneruje i odzyskuje dawną jędrność. Lifting powieki górnej lub dolnej musi zostać przeprowadzony przez lekarza medycyny estetycznej. Przed zabiegiem nakładany jest specjalny żel znieczulający. Ponadto konieczne jest nałożenie osłon na oczy, mających za zadanie chronić wzrok przed działaniem lasera. Nie zapominajmy o tym, że w profesjonalnej klinice wykonywana jest także chirurgiczna plastyka powiek. To zabieg niezwykle ceniony i popularny wśród wielu starszych kobiet!

Co warto wiedzieć o liftingu powiek w Warszawie?

Lifting powiek dolnych lub górnych jest całkowicie bezpieczny dla organizmu ludzkiego. Musimy jednak liczyć się z drobnymi efektami ubocznymi, takimi jak rumień i obrzęk. Poza tym dzień po liftingu laserem pojawiają się małe strupki, a wszelkie objawy powinny zniknąć w ciągu kilku dni. Kiedy zauważymy efekty, jakie daje lifting powiek bez skalpela? Okazuje się, że pierwsze rezultaty widać już po pierwszym tygodniu. W następnych tygodniach kształtują się optymalne efekty, natomiast całościowe przebudowanie skóry na powiekach wymaga maksymalnie 4-5 miesięcy. 

Niezawodny laser na opadające powieki, tak jak każdy inny zabieg, ma pewne przeciwwskazania. Nie jest on zalecany w przypadku chorób nowotworowych, skłonności do bliznowców, czy też problemów z krzepliwością krwi. Wszelkie wątpliwości powinniśmy omówić ze specjalistami, którzy zakwalifikują nas do zabiegu. Lifting powiek górnych jest szansą na odzyskanie ładnego, młodego spojrzenia w kilka chwil!

Jakie efekty daje laserowy lifting powiek w Warszawie?

Faktem jest, że lifting opadających powiek daje pożądane efekty w każdym przypadku. Jakie efekty warto docenić? Po pierwszym zastosowaniu lasera nasza skóra staje się bardziej sprężysta i napięta. Poza tym dochodzi do redukcji zmarszczek dookoła oczu i kurzych łapek, co odbywa się za pomocą stymulacji włókien kolagenowych. Zniwelowana jest także wiotkość powiek górnych - ulegają one podniesieniu, dzięki czemu uzyskujemy poprawę kształtu oka. Nie musimy dłużej przejmować się nieestetycznymi cieniami i workami pod oczami, gdyż skóra staje się widocznie młodsza i bardziej gęsta. Wyrównany zostaje koloryt skóry, która od tej pory prezentuje się bardziej świeżo i estetycznie. Poprawa struktury skóry to jedna z najważniejszych zalet laserowego liftingu opadających powiek!

Jak znaleźć specjalistę, który wykona lifting powiek górnych lub dolnych? To zadanie nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza gdy nigdy wcześniej nie korzystaliśmy z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Warto stawiać na renomowaną klinikę, która działa na rynku już od wielu lat i zapewnia usługi najwyższej jakości. Mile widziane jest wsparcie na każdym etapie dobierania zabiegów oraz wiedza ekspertów. Jedynie sprawdzone urządzenia zapewniają pożądane efekty w krótkim czasie. W gabinecie medycyny estetycznej korzysta się z nowoczesnych technologii, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdego pacjenta!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram