Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Depilacja laserowa pach Warszawa

Depilacja laserowa pach to zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który cieszy się dużą popularnością. Każda kobieta marzy o gładkiej i przyjemnej w dotyku skórze pod pachami. Na szczęście nie trzeba martwić się samodzielną depilacją w domu, gdyż możemy skorzystać z profesjonalnych usług gabinetu medycyny estetycznej! Przed zabiegiem jednak warto dowiedzieć się więcej o tym, jak przebiega depilacja laserowa pod pachami i jakie ma zalety. O czym należy pamiętać?

Depilacja laserowa pach w Warszawie

Czym cechuje się depilacja laserowa pach? Jest to niezawodna metoda pozbycia się owłosienia z pach, którą uwielbiają setki kobiet na całym świecie. Warto ją wybrać wtedy, gdy chcemy cieszyć się gładką i nie podrażnioną skórą w tym delikatnym miejscu. Zabieg przebiega komfortowo i bezpiecznie dla pacjenta, co jest ogromnym ułatwieniem. 

Laserowa depilacja pach jest przeprowadzana przez specjalistów z doświadczeniem i wiedzą. Każdy klient interesuje się tym, jakie efekty można uzyskać i jaki jest koszt zabiegu. Pamiętajmy o tym, że te kwestie mogą wyglądać inaczej, w zależności od oczekiwań danej osoby i wybranego rozwiązania. Nie bez znaczenia są dedykowane pakiety, dające wiele możliwości! Ile razy powinna być przeprowadzona depilacja pach laserem? Okazuje się, że wiele zależy od czynników typu rodzaj i kolor włosków oraz skóry. Wszelkie wątpliwości powinniśmy omówić ze specjalistą w gabinecie medycyny estetycznej. 

Co warto wiedzieć o usuwaniu włosów pod pachami?

Laserowe usuwanie włosów pod pachami to niezawodny i skuteczny zabieg, który daje wiele korzyści. Co powinniśmy wiedzieć przed zabiegiem? Pierwszym krokiem jest z pewnością umówienie się na wizytę ze specjalistą. Kosmetolog w tym wypadku przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Istotne są także przeciwwskazania takie jak niektóre choroby, nowotwory, ciąża itp. Niekiedy schorzenia przebyte w przeszłości mogą być przeszkodą do skorzystania z depilacji laserowej pach. 

Co jeszcze jest istotne? Depilacja laserowa pod pachami wymaga także odpowiedniego przygotowania ze strony pacjenta. Przykładowo na dwa tygodnie przed zabiegiem trzeba odstawić herbatki ziołowe, które wykazują właściwości fotouczulające. 

Zabieg laserowej depilacji pach Warszawa

Ile kosztuje laserowa depilacja pach? Jak już wiemy, ceny w tej sytuacji są różnorodne. Ostateczne koszty poznamy po dokładnej konsultacji z kosmetologiem. Jeżeli nasze włosy są ciemne i grube, z pewnością efekty zauważymy już po pierwszej laserowej depilacji. Osoby z jasnymi włoskami także mogą cieszyć się wysoką skutecznością depilacji laserowej pach. Zazwyczaj potrzebujemy kilku zabiegów, za każdym razem obserwując zadowalające rezultaty. Po zabiegach skóra nie jest podrażniona, a sama depilacja nie powinna wywoływać dolegliwości bólowych. 

Jak widzimy, uzyskane efekty w postaci gładkich pach zadowalają nawet najbardziej wymagające pacjentki. Czy po zabiegu od razu możemy wrócić do codzienności? W tym wypadku trzeba stosować się do zaleceń specjalisty. Konieczne jest oszczędzanie skóry i nie stosowanie produktów na bazie alkoholu. Ponadto, warto odstawić mydło, wykazujące właściwości wysuszające. Znacznie lepiej jest postawić na kosmetyki delikatnie łagodzące podrażnienia. Niezawodne produkty tego typu znajdziemy praktycznie w każdej drogerii i aptece. Po depilacji laserowej pod pachami powinniśmy zrezygnować także z nadmiernych kąpieli słonecznych. Starajmy się dokładnie osłaniać pachy, nie zapominając o używaniu kremów z filtrem ochronnym. 

Pacjentki często zastanawiają się nad tym, kiedy włoski pod pachami zaczną na nowo odrastać. Okazuje się, że nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, gdyż wiele zależy od danej osoby i jej uwarunkowań. Co ciekawe, seria kilku zabiegów pozwala pozbyć się nawet do 95% włosów spod pach. Takie efekty utrzymują się zazwyczaj przez kilka kolejnych lat. 

Niezawodny zabieg depilacji pach w Warszawie

Depilacja laserowa pach ma szerokie grono zwolenniczek w naszym kraju i na całym świecie. Pacjentki jasno wskazują, że przez długi czas cieszą się wypielęgnowaną i piękną skórą pod pachami. Nie muszą już depilować pach w domu i martwić się podrażnieniami wrażliwej skóry w tym miejscu. Po depilacji maszynką jednorazową zazwyczaj odczuwamy dyskomfort przez kolejne dni. Wybawieniem jest laserowa depilacja pach, którą wybierają kobiety w każdym wieku! 

Zabieg tego typu jest wykonywany z użyciem urządzeń najwyższej jakości. Specjaliści wykorzystują nowoczesne lasery, które działają szybko i skutecznie. W efekcie depilacja laserowa pod pachami nie jest bolesna i pozwala zachować komfort przez wiele długich miesięcy. Oczywiście konieczna jest konsultacja u kosmetologa, który wskaże, czy możemy skorzystać z takiej propozycji i przedstawi przebieg zabiegu. Najczęściej wykonuje się kilka serii, zgodnie z zaleceniami kosmetologa. 

Podsumowując, warto zauważyć, że depilacja pach laserem to jeden z najpopularniejszych zabiegów wybieranych przez kobiety. Możemy liczyć na bezpieczeństwo, atrakcyjne ceny i wysoką skuteczność zabiegu. Nowoczesne narzędzia i urządzenia laserowe zostały dokładnie przetestowane przed użytkowaniem, dlatego warto stawiać na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram