Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn

Zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn zyskują na popularności. Czasy, gdy to wyłącznie kobiety z nich korzystały, już dawno minęły, a obecnie również mężczyźni odczuwają potrzebę zadbania o wygląd. Chęć usunięcia zmarszczek, powstrzymania wypadania włosów czy korzystanie z innych sposobów na poprawienie urody stały się narzędziem do poprawy samopoczucia oraz zwiększenia pewności siebie. Medycyna estetyczna dla mężczyzn daje wiele możliwości. Panowie cenią sobie zabiegi odmładzające za spektakularne efekty i możliwość szybkiego powrotu do wykonywania codziennych czynności. W klinice Skingen w Warszawie proponujemy zabiegi medycyny estetycznej dla mężczyzn dostosowane do ich potrzeb. Wykonujemy kompleksowe leczenie wypadania włosów i nadpotliwości, a także laserowe usuwanie grudek perlistych oraz plamek Fordyce'a.

Medycyna estetyczna mężczyzn - poznaj naszą ofertę

Skingen Clinic w Warszawie to medycyna estetyczna dla mężczyzn na najwyższym poziomie. Wykonujemy wiele bezbolesnych i skutecznych zabiegów poprawiających wygląd, w tym wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, odmładzanie botoksem oraz wolumetrię twarzy. W zakres naszej oferty medycyny estetycznej mężczyzn wchodzi także leczenie wypadania włosów za pomocą osocza bogatopłytkowego i terapia nadpotliwości z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Realizujemy także zabiegi lipotransferu, czyli przeszczepu własnej tkanki tłuszczowej i komórek macierzystych, pobieranych najczęściej z brzucha lub wewnętrznej strony ud. Pobrany materiał używamy do odbudowy i odmłodzenia wszystkich okolic twarzy oraz dłoni.

W Skingen Clinic na pacjentów czekają ponadto męskie zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało oraz szeroka gama usług dermatologicznych.

Zabiegi medycyny estetycznej

Dowiedz się więcej:

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram