Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Usuwanie tłuszczu z ramion Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz usuwanie tłuszczu z ramion, które daje szereg skutecznych efektów. Faktem jest, że z wiekiem ciało każdego z nas się zmienia. Tkanka tłuszczowa może gromadzić się także na ramionach, przez co czujesz się niekomfortowo. Kobiety tracą pewność siebie i rezygnują z noszenia letnich sukienek bez ramiączek. Dieta i ćwiczenia w tym wypadku mogą pomóc, jednakże nie radzą sobie z obwisłą skórą. W takiej sytuacji postawić możesz na liposukcję ramion. Możesz liczyć nie tylko na zaawansowane i skuteczne zabiegi, lecz także na doskonałą jakość usług i atrakcyjne ceny. Zapraszamy!

Liposukcja ramion Warszawa

Czym dokładnie jest liposukcja ramion? To pytanie z pewnością nurtuje wiele osób. Musisz wiedzieć, że jest to najbardziej znana operacja z zakresu chirurgii plastycznej. Polega na tym, że pod skórę danej osoby wprowadzamy cienką kaniulę. Ma ona za zadanie zmiękczać tkankę tłuszczową i ją wysysać. Usuwanie tłuszczu z ramiom przebiega z użyciem znieczulenia ogólnego lub miejscowego, tak aby pacjent czuł się komfortowo. Co ciekawe, uzyskaną tkankę tłuszczową wykorzystać można ponownie - lekarz może ją wszczepić w pośladki lub biust. Ogromnym atutem jest to, że rezultaty są trwałe, a blizny w zasadzie niewidoczne. 

Następstwem może być obwisła skóra, która nie prezentuje się dobrze. Nie usuniesz jej samodzielnie, dlatego postaw także na plastykę ramion. Ta operacja jest przeprowadzana przez naszych specjalistów w znieczuleniu miejscowym. Poleca na chirurgicznym usuwaniu zbędnej skóry i przywróceniu jej napięcia. Na końcu zakładane są szwy. 

Co trzeba wiedzieć przed zabiegiem usuwania tłuszczu z ramion? Wskazania i przeciwwskazania

Zanim pacjent zostanie zakwalifikowany do operacji, niezbędne jest wykonanie badań, jakie zleci specjalista. Chodzi tutaj głównie o morfologię, grupę krwi, OB, EKG, glikemię, jonogram i inne rodzaje badań. Jakie są wskazania i przeciwwskazania do zabiegu? Jeśli chodzi o przeciwwskazania, liposukcja ramion nie może być wykonana u osób, które mają problemy z krążeniem, cierpią na infekcje, przyjmują przeciwzapalne leki, antykoagulanty, leki uwrażliwiające na światło, czy też leki trombolityczne i przeciwpłytkowe. Kobiety w ciąży i karmiące także nie mogą skorzystać z takiego rozwiązania.

A jakie wskazania do liposukcjo ramion warto poznać? Są one następujące:

  • Nadmiar wiotkiej skóry, co może być efektem odchudzania
  • Luźna skóra ramion
  • Zwisająca skóra ramion
  • Niezadowolenie z wyglądu tej części ciała

Usunięcie tłuszczu z ramion odbywa się pod okiem doświadczonego specjalisty, który doskonale zna się na takich zabiegach. W naszej klinice medycyny estetycznej każdy może liczyć na niezawodną pomoc. 

Niezawodne usuwanie tkanki tłuszczowej z ramion

Faktem jest, że usuwanie tkanki tłuszczowej z ramion to zabieg niezawodny i skuteczny. Jak trzeba przygotować się do takiego zabiegu? Na kilka tygodni przed warto zrezygnować z palenia papierosów i sięgania po leki zawierające kwas acetylosalicylowy. W dniu przeprowadzania zabiegu pacjent stawia się w klinice na czczo. Istotne jest to, że lipoliza iniekcyjna jest chemicznym procesem, który przebiega naturalnie w naszym organizmie. Bazuje na rozkładzie trójglicerydu w tkance tłuszczowej i pozwala na powstawania kwasów tłuszczowych oraz glicerolu. Następnie te związki są uwalniane do krwioobiegu i wychwytywane przez tkanki, gdzie ulegają utlenieniu do wody i dwutlenku węgla. 

Jakie zalety ma liposukcja ramion?

W przeciwieństwie do innych metod, zabieg liposukcji ramion jest mniej inwazyjny i krótszy. Zastosowanie znieczulenia miejscowego sprawia, że usunięcie tłuszczu z ramion wiąże się z mniejszym ryzykiem komplikacji. Podczas zabiegu pacjent odczuwać może niewielki dyskomfort, przy czym nie występują dolegliwości bólowe. Okres rekonwalescencji także zazwyczaj nie jest długi. Jak już wiemy, pozyskanie depozytów tłuszczu z powodzeniem wykorzystane zostaje poprzez wszczepienie w inne miejsce. W efekcie modelowanie sylwetki i zmiana kształtu problematycznej części ciała nie jest już problemem. W naszej klinice skorzystasz z wielu zabiegów tego typu, ciesząc się wsparciem na najwyższym poziomie. 

Profesjonalna oferta liposukcji ramion

Niezawodne usuwanie tłuszczu z ramion spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Zazwyczaj do naszej kliniki udają się kobiety, które nie są zadowolone z wyglądu swojego ciała. W tej sytuacji specjaliści starają się dobrać takie zabiegi, które najbardziej odpowiadają konkretnym osobom. Oczywiście na uwadze mamy wszelkie wskazania i przeciwwskazania do zabiegów, które przedstawiamy pacjentom. Jeśli poszukujesz profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej, postaw na nasze usługi. Wyróżnia nas nie tylko wysoka jakość, lecz także przystępne ceny i zastosowanie nowoczesnych technologii we wszystkich zabiegach. 

Liposukcja ramion to propozycja, która jest chętnie wybierana przez pacjentki. W tej sytuacji lekarz dobiera najdogodniejsze usługi, zgodnie z Twoimi preferencjami. Pamiętaj o tym, że każdego dnia działamy z zaangażowaniem, pasją i doświadczeniem. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram