Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Depilacja laserowa rąk Warszawa

Coraz więcej osób zastanawia się nad tym, czy warto postawić na laserową depilację rąk. Okazuje się, że w wielu przypadkach takie rozwiązanie jest strzałem w dziesiątkę! Włosy na rękach rzadko bywają uciążliwe, jednak gładka skóra daje nam ogromny komfort i pewność siebie. Nic więc dziwnego, że depilacja laserowa rąk cieszy się coraz większym uznaniem wśród mężczyzn i kobiet. Co warto wiedzieć o tym zabiegu? Jak przebiega depilacja rąk laserem?

Usuwanie włosów z rąk Warszawa

Całkowicie normalne jest to, że usuwamy włosy na nogach, pod pachami i w okolicach bikini. Co do włosków na rękach mamy wątpliwości, które zazwyczaj dotyczą kobiet. Myślimy o tym, czy warto depilować ręce za pomocą lasera. Trzeba pamiętać o tym, że nie każda kobieta ma delikatne włoski w tym miejscu. Jeśli są one czarne i grube, najlepszym rozwiązaniem jest depilacja rąk laserem. To sposób na zachowanie komfortu każdego dnia. Możemy z powodzeniem pozbyć się owłosienia z ramion, dłoni i przedramion na długie lata. 

Czym cechuje się laserowa depilacja rąk? To zabieg, który opiera się na wiązce laserowej. Przenika ona przez skórę i ma za zadanie niszczyć cebulkę włosa. Specjalne urządzenie wytwarza energię, pochłanianą przez melaninę. Następnie jest na zamieniana na energie termiczną, która uszkadza cebulkę włosa na rękach. Z depilacji laserowej korzysta coraz więcej kobiet i mężczyzn w każdym wieku. Czarne włoski mogą nieestetycznie się prezentować i wzbudzać kompleksy, dlatego warto postawić na zabiegi z zakresu medycyny estetycznej!

Profesjonalny zabieg depilacji laserowej rąk w Warszawie

Czy usuwanie włosów z rąk jest dostępne dla każdego? Zazwyczaj tak, jednak trzeba uważać na przeciwwskazania, które omówimy ze specjalistą (np. ciąża, opalona skóra, przyjmowanie niektórych leków). Pierwszy krok to bezpłatna konsultacja ze specjalistą - na niej przeprowadzany jest dokładny wywiad z pacjentem. Poza tym spore znaczenie ma ocena stanu skóry i włosów oraz próba laserowa. Pozwala ona określić to, jak skóra pacjenta reaguje na zabieg. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, możemy umówić się na laserową depilację. 

Często zalecane jest wykonanie kilku serii zabiegów, przy czym wiele zależy od uwarunkowań pacjenta, czy też stanu skóry i owłosienia. Podczas jednej wizyty dochodzi do usunięcia tej części włosków, które znajdują się aktualnie w fazie wzrostu. Co jest istotne przed zabiegiem? Pamiętajmy o tym, aby dokładnie umyć skórę i nie stosować żadnych kosmetyków. Wszelkie wskazania omówić trzeba z kosmetologiem, dzięki czemu szybko uzyskamy pożądane efekty i zachowamy bezpieczeństwo. Spore znaczenie ma to, żeby zrezygnować z opalania na kilka tygodni przed zabiegiem. 

Skuteczna depilacja laserowa rąk Warszawa

Nie ma wątpliwości co do tego, że depilacja laserowa rąk jest zabiegiem skutecznym i niezawodnym. Każdy zabieg trwa ok. 30 minut, z zachowaniem staranności i precyzji. Nowatorskie urządzenia sprawiają, że zazwyczaj nie odczuwamy dyskomfortu. W efekcie usuwanie włosków na rękach odbywa się bezpiecznie oraz bez bólu, co doceniają pacjenci. 

Co ciekawe, po zabiegu konieczne jest odczekiwanie 4-6 tygodni. W tym okresie nie należy opalać skóry, aby nie doprowadzić do podrażnień. Jakie rezultaty zauważymy? Już po pierwszej depilacji laserowej rąk widzimy, że skóra traci ok. 20-30% włosków. Każdy kolejny zabieg daje jeszcze lepsze efekty, aż do uzyskania całkowitej gładkości na skórze. Depilacja laserowa rąk pozwala na nowo cieszyć się życiem i usuwa kompleksy związane z nadmiernym owłosieniem na ciele. Liczne osoby wskazują, że najlepszym rozwiązaniem odnośnie depilacji rąk jest skorzystanie z lasera. Golenie zwykłymi maszynkami jest czasochłonne i uciążliwe - skóra bywa podrażniona. Na szczęście nie trzeba się tym martwić, gdyż zabiegi z zakresu medycyny estetycznej dają nam wiele możliwości! Możemy liczyć na atrakcyjne ceny zabiegów, skuteczność i niezawodność. Każdy, kto skorzystał z takiej propozycji, uważa, że usuwanie włosów z rąk ma sen. Włoski w tym miejscu nie muszą sprawiać większego problemu, gdyż możemy się ich po prostu pozbyć w gabinecie medycyny estetycznej.

Liczne zalety depilacji rąk laserem

Jakie zalety ma depilacja rąk laserem? Warto wiedzieć, że taki zabieg daje wiele korzyści:

  • Pozbycie się nieestetycznych włosków
  • Zachowanie gładkiej skóry przed długi czas
  • Zniwelowanie ryzyka podrażniania skóry przez częstą depilację mechaniczną
  • Prezentowanie opalonych ramion w gorące dni
  • Kusząca gładkość ramion i przedramion

Wszystko to sprawia, że laserowe zabiegi z roku na roku stają się coraz bardziej popularne. Pamiętajmy o tym, że mogą z nich skorzystać nie tylko kobiety, lecz także mężczyźni. Od tej pory szpecące, ciemne włoski nie są już żadnym problemem. 

Profesjonalne usuwanie włosów z rąk to rozwiązanie, które jest dostępne w gabinecie medycyny estetycznej. Jest to miejsce, które oferuje nowoczesne zabiegi wysokiej jakości. Oczywiście ostateczny wybór konkretnej metody jest zależny od naszych oczekiwań i wskazań kosmetologa. Warto się przekonać już teraz, że laserowa depilacja to droga do zadowolenia ze swojej skóry i ciała!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram