Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Laserowe leczenie blizn po trądziku Warszawa

Nasza klinika medycyny estetycznej Skingen oferuje laserowe leczenie blizn po trądziku, które pozwoli Tobie na nowo cieszyć się zdrową i gładką skórą. W tym wypadku korzystamy jedynie z nowoczesnych technologii, jakie odznaczają się skutecznością i niezawodnością działania. Nie zastanawiaj się dłużej i już teraz skorzystaj z profesjonalnej pomocy naszych specjalistów! Zachęcamy do bliższego zapoznania się z usługą laserowego usuwania blizn po trądziku. 

Laserowe leczenie blizn po trądziku

Blizny potrądzikowe mogą odbierać Tobie pewność siebie i radość z życia, na szczęście możesz się ich sprawnie pozbyć w naszej klinice medycyny estetycznej. Proponujemy laserowe leczenie blizn po trądziku, odbywające się z pomocą lasera pikosekundowego najnowszej generacji. Jest to flagowy system znanego producenta, który odznacza się wysoką mocą szczytową, stabilnością pracy, szybkim działaniem i ultrakrótkim czasem trwania impulsu! W efekcie z takiego rozwiązania skorzystają nawet najbardziej wymagające osoby, które pragną szybko i bezboleśnie pozbyć się nieestetycznych blizn. Laser można także zastosować w przypadku usuwania tatuaży, przebarwień, makijaży permanentnego, odmładzania, redukcji zmarszczek, przebudowy skóry, liftingu, rozjaśnianie cery, czy też leczenia rozstępów i blizn. A jakie przeciwwskazania ma laserowe usuwanie blizn po trądziku? Musisz wiedzieć, że zabiegi laserowe nie są zalecane w następujących przypadkach:

 • Fotodermatoza
 • Ciąża
 • Cukrzyca
 • Nowotwory skóry
 • Niedawne peelingi
 • Leki światłouczulające
 • Terapie retinoidami
 • Stany zapalne skóry
 • Zioła światłouczulające
 • Stosowanie kremów samoopalających 
 • Skóra opalona

Wszelkie wątpliwości omówisz na pierwszej wizycie w naszym gabinecie medycyny estetycznej. Nie musisz się obawiać takiej wizyty, gdyż każdy klient jest traktowany przyjaźnie i priorytetowo - Twoje dobro jest dla nas najważniejsze!

Zabieg laserowy na blizny potrądzikowe Warszawa

Laserowe redukcja blizn potrądzikowych to często jedyna szansa na to, aby pozbyć się problematycznych zmian na skórze. Jak działa specjalny laser w trakcie zabiegu? Korzysta on z sześciu głowic, jakie pracują na długościach fal 1064 nm i 532 nm. Dzięki temu możliwa jest praca na różnych głębokościach tkanki, co prowadzi do wywołania efektu LIOB. Użytkowany przez nas system zdobył certyfikacje CE i FDA, a jego skuteczność i bezpieczeństwo zostały potwierdzone wieloma badaniami naukowymi! Innowacyjna technologia dzieli wiązkę lasera na 81 mikrowiązek o jednorodnym profilu energii - jest to niedostępne dla innych systemów.

Jakie zalety ma wykorzystanie pikosekundowego impulsu lasera podczas usuwania blizn potrądzikowych? Przede wszystkim powinieneś wiedzieć o tym, że uzyskujesz skuteczność i niezawodność działania urządzenia. Laser ma na celu generować ultrakrótkie impulsy, jakie z kolei wyzwalają efekt fotoakustyczny z minimalnym uszkodzeniem tkanki. Z pomocą zjawiska LIOB pobudzana jest produkcja elastyny i kolagenu, a tkanki ulegają szybszemu gojeniu się. Ogromną zaletą jest to, że uzyskujesz krótki czas rekonwalescencji i zminimalizowanie ryzyka powikłań, oczywiście cały czas ciesząc się wysoką skutecznością zabiegu. Szybkie i satysfakcjonujące rezultaty leczenia blizn potrądzikowych są możliwe! Jeżeli tylko postawisz na nasze laserowe zabiegi, będziesz mógł na nowo odzyskać radość z pięknej i zdrowej cery. Mnóstwo klientów skorzystało z naszej oferty, co stanowi poświadczenie usług najwyższej jakości. 

Zapraszamy do naszej kliniki medycyny estetycznej, w której każdy klient znajdzie idealne rozwiązania dla siebie. Proponujemy przykładowo laserowe leczenie blizn po trądziku, które wyróżnia się wysoką skutecznością, szybkością działania i niezawodnością. W swojej pracy stawiamy głównie na nowoczesne technologie, dzięki którym klienci mają szansę na uzyskanie satysfakcjonujących efektów, zgodnych ze swoimi oczekiwaniami. Laserowe usuwanie zmian skórnych nie ma dla nas żadnych tajemnic, dlatego już teraz postawić możesz na fachowe usługi najwyższej jakości z zakresu medycyny estetycznej!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram