Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Peeling medyczny Warszawa

W Skingen Clinic możecie Państwo w szybki i łatwy sposób odnowić wygląd skóry. Proces złuszczania powierzchownej warstwy skóry jest niezbędnym elementem pielęgnacji skóry bez względu na wiek. U młodszych pacjentów peeling lekarskie zalecane są do szybszego odblokowania porów, osobom starszym peelingi pomagają zachować gładką cerę poprawiają i ujednolicają koloryt skóry oraz redukują pojawiające się zmarszczki. Proces starzenia się skóry powoduje jej wiotczenie oraz rozciąganie. Peelingi lekarskie przeciwdziałają tym procesom poprzez skuteczną stymuluję odnowę komórek. W trakcie zabiegu można wyregulować proces nadmiernego przetłuszczania, spłycić blizny i drobne zmarszczki, ściągnąć pory. Peelingi lekarskie zalecane są również w ramach przeciwdziałaniu tworzenia się zmarszczek, a co za tym idzie opóźnieniu procesu starzenia.

Peeling medyczny COSMELAN

Jeżeli masz problem z:
- nierównym kolorytem skóry, przebarwieniami i plamami
- nadmiernym wydzielaniem sebum i świeceniem się skóry
- stanami zapalnymi w postaci wyprysków
- zaskórnikami i rozszerzonymi porami
- niewielkimi załamaniami skóry (zmarszczkami)
- bliznami potrądzikowymi

.. to zabieg Cosmelanem może błyskawicznie pomóc Ci w rozwiązaniu powyższych problemów!

Czym jest peeling medyczny Cosmelan?

Jest to dający spektakularne efekty zabieg złuszczająco-odmładzający w formie maski, który dzięki swoim aktywnym substancjom pomaga usunąć przebarwienia , wyrównać koloryt, rozjaśnić i odświeżyć skórę twarzy. Działanie Cosmelanu aktywuje także naturalne procesy odnowy skóry.

Każdy zabieg poprzedzony jest wnikliwą konsultacją przeprowadzoną przez lekarza medycyny estetycznej, który kwalifikuje pacjenta do przeprowadzenia zabiegu. Następnie, lekarz aplikuje preparat na newralgiczne miejsca i z tą, swego rodzaju maską, pacjent udaje się do domu, by po odczekaniu od 6 do 8 godzin zmyć preparat wodą. Następnie pacjent aplikuje w miejscu gdzie wykonywano zabieg specjalny krem - COSMELAN 2, który stosuje się przez kilka kolejnych miesięcy, zgodnie z wytycznymi przekazanymi przez lekarza prowadzącego terapię. Po około 14 dniach od dnia aplikacji preparatu Cosmelan, pacjent powinien przyjść na wizytę kontrolną celem oceny działania zabiegu oraz ustalenia kolejnych wytycznych do stosowania kremu Cosmelan 2.

Konsultacja wraz z zabiegiem nie trwa dłużej niż 30 minut. Pacjenci zazwyczaj nie odczuwają większego dyskomfortu w związku z działaniem preparatu. Rzadko zdarza się, że niektórzy po nałożeniu maski mogą odczuwać lekkie swędzenie bądź pieczenie.

Efekty po peelingu medycznym Cosmelan

Pierwsze zmiany zauważamy już po ok. tygodniu od rozpoczęcia kuracji, najlepsze efekty widać jednak po miesiącu od wykonania zabiegu. Skóra staje się wtedy lepiej napięta, jędrna i odświeżona. Jej koloryt stopniowo wyrównuje się, znikają plamy i ogniska rogowacenia słonecznego. Osoby ze skłonnościami do przetłuszczania się cery zauważają redukcję wydzielania sebum, zniknięcie zaskórników oraz aktywnych stanów zapalnych. Skóra jest świeża, oczyszczona i wygląda dużo młodziej.

Poniżej przedstawiamy Państwu rzeczywiste efekty zabiegu Cosmelan, wykonywanego przez naszą Panią doktor - Katarzynę Dąbrowską w Klinice Skingen. Zdjęcia przestawiają Pacjentkę przed oraz 30 dni po zabiegu - gołym okiem zauważyć możemy osiągnięte efekty. Pacjentka praktycznie pozbyła się przebarwień i ognisk rogowacenia słonecznego zwanego inaczej starczym. Skóra ujędrniła się i nabrała zdrowego kolorytu.

Peeling medyczny - przed i po

Peeling medyczny Warszawa - przed i po
Peeling medyczny Warszawa - przed i po
Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram