Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Resurfacing twarzy Warszawa

Nie bez powodu mówi się, że twarz jest wizytówką każdego człowieka. Nic więc dziwnego, że tak chętnie wybierane są różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które pozwalają na nowo odzyskać pewność siebie. Jeśli chcesz zadbać o odmłodzenie skóry twarzy, postawna resurfacing laserowy twarzy. To rozwiązanie, które z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie. W naszej ofercie znajdziesz niezawodne zabiegi, które dopasujesz do swoich oczekiwań. Już teraz sprawdź, jakie możliwości daje resurfacing twarzy!

Resurfacing laserowy twarzy Warszawa

Czym jest resurfacing skóry? Jest to niezawodny zabieg, który wykorzystuje działanie lasera. Najprościej rzecz ujmując, pozwala bezpiecznie pozbyć się naskórka i ma za zadanie odmłodzić skórę. Pozbycie się zniszczonej warstwy skóry z pewnością daje zaskakujące efekty. W tym przypadku specjalista za pomocą głowicy lasera wykonuje liczne mikrourazy, które stymulują skórę do szybkiej odbudowy. Kiedy postawić na taki zabieg laserowy? To świetna opcja zwłaszcza wtedy, gdy Twoja skóra jest pozbawiona jędrności. Poza tym widoczne zmarszczki także są wskazaniem do resurfacingu twarzy. Nie zapominaj o tym, że nie musisz martwić się poszerzonymi porami i ziemistą twarzą - postaw na resurfacing twarzy i ciesz się piękną cerą!

Zabieg laserowy sprawdza się u osób, które chcą pozbyć się blizn potrądzikowych, rozstępów i innych niedoskonałości skóry. W efekcie szybko zauważysz, że Twoja cera jest wolna od przebarwień, ma wygładzone zmarszczki, jest bardziej napięta i odmłodzona. Wszystko to sprawia, że resurfacing laserowy jest zabiegiem cenionym przez kobiety. 

Co warto wiedzieć o zabiegu resurfacingu?

Czy laserowy resurfacing skóry jest zabiegiem bolesnym? Musisz wiedzieć, że w tej sytuacji stosowane jest znieczulenie za pomocą maści. Dzięki temu wszelkie dolegliwości bólowe nie są dotkliwe. Ostateczne rezultaty widoczne są po kilku tygodniach, a czas trwania zabiegu jest zależny od wielkości obszaru, który poddawany jest zabiegowi. 

Pamiętaj o tym, że po resurfacingu na skórze utrzymuje się zaczerwienienie i obrzęk. Bardzo dobrym wyborem jest stosowanie maści pozabiegowych, które zredukują ślady pozabiegowe i pozwolą szybciej cieszyć się efektami. Zapomnij o ekspozycji skóry na słońce. Jeśli zamierzasz wyjść na zewnątrz, stosuj zabezpieczenie w formie wysokiego filtra, nawet do kilku tygodni po zabiegu. Laserowy resurfacing twarzy to zabieg skuteczny, efektowny i niezawodny. 

Skuteczne odmładzanie cery dzięki resurfacingu

Z biegiem czasu cera każdego z nas podlega różnym procesom, przez co traci jędrność i dawną młodość. Pojawiają się starcze problemy, fałdki i zmarszczki, które odbierają jakość życia. Na szczęście z łatwością można temu przeciwdziałać, stosując laserowy resurfacing. Dzięki niemu Twoja skóra staje się nie tylko gładka, lecz także świeża i jędrna. Możesz postawić na takie rozwiązanie bez konieczności rezygnowania z codziennym obowiązków. 

Jak działa resurfacing laserowy twarzy? Faktem jest, że zabieg z użyciem nowoczesnych technologii polega na tworzeniu niewielkich uszkodzeń termicznych, które otoczone są zdrową skórą. Podczas naprawy kontrolowanych uszkodzeń kolagen ulega wymianie, tak aby cera była odświeżona. Ponadto, możesz liczyć na odnowienie skóry twarzy i wyrównanie pigmentacji. Badania jasno wskazują, że zastosowanie niezawodnego laseru daje pożądane efekty w krótkim czasie. Wszystko to wiąże się z faktem, że powierzchnia skóry jest nienaruszona, a proces regeneracji odbywa się szybko. 

Jak już wiesz, resurfacing twarzy to dobra opcja w przypadku aktywnych zmarszczek i problemów skórnych. Pozwala on nie tylko zredukować cienkie linie, lecz także usunąć kłopoty z pigmentacją oraz poprawić rozmiar i wygląd porów. Specjaliści stworzyli różnorodne ustawienia fabryczne do wielu typów skóry, tak aby zastosować odpowiednią ilość energii dla danej karnacji. Plusem jest to, że zabieg nie jest ograniczany jedynie do skóry twarzy. Możesz z niego skorzystać w razie uszkodzeń:

 • Klatki piersiowej
 • Szyi
 • Ramion.

Jak widzisz, możliwości jest bardzo dużo!

Przeciwwskazania do zabiegu resurfacingu

Przed przystąpieniem do zabiegu, musisz dokładnie dowiedzieć się, jakie są przeciwwskazania. Resurfacing skóry nie jest polecany w następujących sytuacjach:

 • Fotodermatoza
 • Nowotwory skóry
 • Ciąża i karmienie piersią
 • Obniżona odporność organizmu
 • Aktywne infekcje bakteryjne i wirusowe skóry w obszarze zabiegu
 • Zapalne dermatozy
 • Cukrzyca
 • Tendencja do tworzenia się bliznowców
 • Stosowanie światłouczulających substancji itp.

Wszelkie przeciwskazania omówić trzeba ze specjalistą. Dzięki temu dowiesz się, czy możesz skorzystać ze skutecznego resurfacingu twarzy. 

Laserowy resurfacing twarzy ma szerokie grono zwolenników. To częsty wybór kobiet, które na nowo chcą się cieszyć zdrową i piękną cerą. Pamiętaj o tym, że zabieg obejmować może także ramiona, szyję lub klatkę piersiową. Rezultaty zauważysz bardzo szybko, a sam zabieg nie powinien być bolesny. Specjaliści dokładają wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających pacjentów. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram