Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting czoła Warszawa

Zachęcamy do skorzystania z zabiegów medycyny estetycznej, które są dostępne na wyciągnięcie ręki. Proponujemy lifting czoła, odbywający się z użyciem urządzeń najwyższej jakości. W tym wypadku doskonale sprawdzają się ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, które pozwalają na niechirurgiczny lifting czoła. Sprawdź już teraz, jakie możliwości daje skorzystanie z oferty kliniki Skingen! Co trzeba wiedzieć o zabiegach na czoło? Jakie efekty możesz uzyskać i jakie są wskazania do zabiegu?

Lifting czoła

Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu skóry na twarzy, postaw na profesjonalne zabiegi. Świetnym wyborem jest modelowanie czoła, które opiera się na wykorzystaniu precyzyjnej wiązki fali ultradźwiękowej. Dociera ona do trzech warstw - skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. Dzięki temu rozpoczyna się specjalny proces kolagenogenezy, obkurczania tkanek i regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. To pozwala uzyskać wielowymiarowe ujędrnienie, bez konieczności stosowania skalpela! Lifting czoła jest jednoznaczny z trwałymi efektami napięcia, aktywowanymi w głębokich warstwach skórnych. 

Skuteczny zabieg na czoło nie wymaga okresu rekonwalescencji i jest praktycznie bezbolesny dla pacjenta. Zalecana jest seria 1-3 zabiegów co 3-4 miesiące, zgodnie z zaleceniami specjalistów. Musisz wiedzieć, że pierwsze rezultaty zauważysz już po zabiegu. Natomiast pełnym efektami liftingu czoła będziesz cieszyć się już po trzech miesiącach. Kiedy postawić na takie rozwiązanie? Lifting to świetna opcja dla każdego, kto chce wygładzić głębokie i płytkie zmarszczki, ujędrnić skórę i ją rozświetlić. W efekcie przez długi czas zachowasz młodość twarzy, nawet po upływie kilku lat od zabiegu!

Efekty liftingu czoła

Istotne jest to, że lifting czoła daje wiele pożądanych rezultatów. Co warto docenić? Uzyskiwane korzyści są wielorakie i wpływają na coraz większą popularność zabiegu nieinwazyjnego. Taka propozycja nadaje twarzy bardziej młodzieńczego i wypoczętego wyglądu. Możesz liczyć na podniesienie linii brwi, dzięki czemu Twoje spojrzenie staje się wyraziste i pełne energii. Poza tym wygładzeniu ulegają zmarszczki na czole, co przekłada się na jędrność i odmłodzenie cery. Pacjenci jasno wskazują, że po modelowaniu czoła odczuwają większą satysfakcję z wyglądu i pewność siebie.
Jak widzisz, zabieg ten ma na celu przede wszystkim wpływać na odmłodzenie twarzy. Zredukowane zostają zmarszczki na czole i pomiędzy brwiami, dlatego twarz prezentuje się efektownie. Dlaczego lifting czoła jest tak chętnie stosowany przez pacjentów? Zazwyczaj zabieg jest wybierany przez starsze osoby, u których widoczne są zmarszczki na czole. Nie zapominaj o tym, że możesz także zastosować korekcję powiek, lifting twarzy i zabiegi z wykorzystaniem wypełniaczy!

Skuteczny zabieg na czoło

Modelowanie czoła odbywa się z zachowaniem bezpieczeństwa, skuteczności i niezawodności. Warto postawić na lifting wtedy, gdy:

  • Na czole widoczne są wyraźne zmarszczki
  • Borykasz się ze zmarszczkami dookoła brwi
  • Masz wrażenie, że Twoje brwi opadają


Jeśli chodzi o przeciwwskazania, trzeba zachować ostrożność w razie złego stanu zdrowia pacjenta, stanów zapalnych skóry, ciąży, czy też skaz naczyniowych. Ogromnym atutem modelowania czoła jest z pewnością uzyskanie łagodniejszego wyrazu twarzy. Nasi specjaliści zadbają o to, aby każdy pacjent był zadowolony z wybranego rozwiązania! Pamiętaj o tym, że uniesienie brwi dodatkowo poprawia komfort widzenia i przekłada się na młodszy wygląd Twojej twarzy.
Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Oferujemy bezpieczny i bezbolesny lifting czoła, który odznacza się atrakcyjną ceną i wysoką skutecznością. Nie musisz martwić się bruzdami i zmarszczkami na swoim czole, gdyż możesz je łatwo usunąć za pomocą nowoczesnych technologii. Postaw na konsultację ze specjalistą i przekonaj się, że piękny wygląd skóry idzie w parze z pewnością siebie! Klinika medycyny estetycznej traktuje każdego pacjenta w indywidualny sposób.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram