Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Usuwanie brodawek Warszawa

W naszym gabinecie medycyny estetycznej zapewniamy skuteczne i bezpieczne usuwanie brodawek, zgodnie z potrzebami pacjentów. Dokładamy najwyższych starań, aby każdy pacjent był zadowolony z usług, a jego komfort jest dla nas najważniejszy! Przekonaj się już teraz, że Skingen to najlepsze miejsce do usuwania brodawek na wielu częściach ciała. Specjaliści zadbają o to, aby cały proces przebiegał bezpiecznie, komfortowo i skutecznie, dzięki czemu na nowo odzyskasz pewność siebie. Sprawdź, jakie efekty daje profesjonalne usuwanie brodawek laserem i kiedy warto wybrać takie usługi. 

Usuwanie brodawek

Usuwanie brodawek laserem nie ma dla nas żadnych tajemnic. Musisz wiedzieć, że brodawki zazwyczaj pojawiają się na skórze odsłoniętych części ciała. Z biegiem lat ich ilość może się powiększać - powstają na rękach, ramionach, plecach, dekolcie, twarzy itp. Jeszcze jakiś czas temu leczenie takich zmian wymagało chirurgicznych zabiegów, na szczęście wiele się zmieniło w tym temacie. Teraz możesz postawić na usuwanie brodawek z twarzy za pomocą lasera, ciesząc się jednocześnie bezbolesnością i bezpieczeństwem.

Unikalna długość fali laserowej sprawia, że taka propozycja sprawdza się w permanentnym usuwaniu zmian barwnikowych, znamion skórnych, brodawek itp. - cała energia jest w tym wypadku absorbowana przez barwnik, a nie przez wodę w tkankach sąsiadujących. Poza tym istnieje możliwość skutecznego usuwania kurzajek, keratozy i innych zmian skórnych, które nie prezentują się estetycznie i odbierają Tobie radość życia. Plusem jest to, że usuwanie brodawek z szyi lub innych miejsc nie pozostawia na skórze żadnych blizn! W efekcie Twoja skóra w miejscu znamiona jest taka sama, jak w każdych innych częściach ciała. 

Jakie zmiany barwnikowe można usuwać laserem?

Aktualnie laserowe usuwanie brodawek jest szansą dla pacjentów na odzyskanie zdrowej i ładnej skóry. A jakie jeszcze znamiona można usuwać z pomocą lasera? Z naszą pomocą bez wątpienia pozbędziesz się raz na zawsze:

  • Piegów
  • Przebarwień
  • Kurzajek
  • Keratozy
  • Dermatozy
  • Poikiloderma Civatte'a
  • Papulosi Nigra
  • Trądziku zapalnego
  • Zmian hiperkeratynowych itp. 

Pamiętaj o tym, że usuwanie brodawek łojotokowych zawsze należy skonsultować ze specjalistą z naszej kliniki medycyny estetycznej. Służymy wsparciem na każdym etapie korzystania z usług i doskonale wiemy o tym, że każdy pacjent ma inne oczekiwania. Dokładamy najwyższych starań, aby usuwanie brodawek z powieki przebiegło skutecznie, komfortowo i bezpiecznie, dając pożądane efekty w szybkim czasie. 

Przeciwwskazania do laserowego usuwania brodawek

Czy laserowe usuwanie brodawek na szyi lub w innym miejscu ma jakieś przeciwwskazania? Faktem jest, że istnieją pewne przeszkody do przeprowadzenia takiego zabiegu. Najczęściej nie ma możliwości skorzystania z terapii laserowej wtedy, gdy występują nowotwory skóry, stany zapalne skóry, choroby tkanki łącznej, świeża opalenizna, niedawny peeling, fotodermatozy, ciąża i karmienie piersią, terapie retinoidami, czy też pacjent zażywa leki światłouczulające. Wszystko to trzeba omówić ze specjalistą, dzięki czemu uzyskasz pewność, że masz możliwość skorzystania z bezpiecznego, profesjonalnego zabiegu laserowego. 

Wskazania po zabiegu

Usuwanie brodawek na twarzy przebiega sprawnie i bezboleśnie, dlatego nie musisz obawiać się takiego zabiegu. Co ciekawe, niekiedy konieczne jest nawet usuwanie brodawek w jamie ustnej - ten delikatny obszar wymaga szczególnej ostrożności. Postaw zatem na naszą klinikę medycyny estetycznej i ciesz się piękną, zdrową skórą przez całe życie. Jak postępować po zabiegu? Powinieneś pamiętać o tym, aby nie korzystać z solarium, nie eksponować skóry na działanie słońca (do miesiąca po zabiegu), stosować kremy z wysokim filtrem przeciwsłonecznych oraz unikać nadmiernego wysiłku, jaki mógłby zwiększać ciśnienie krwi. 

Jak widzisz, laserowe usuwanie brodawek na stopie jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które chcą sprawnie pozbyć się zmian skórnych z pomocą lasera. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram