Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Terapia komórkami macierzystymi Warszawa

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalną terapię komórkami macierzystymi, która w ostatnim czasie stała się niezwykle popularna. Komórki macierzyste są z powodzeniem stosowane do leczenia łysienia, wypełniania zmarszczek, czy też odmładzania skóry. Stanowią istotny element działań medycyny estetycznej i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Przekonaj się, że warto postawić na niezawodną terapię komórkami macierzystymi! Najpierw jednak musisz dowiedzieć się, jakie efekty daje ten zabieg i kiedy warto na niego postawić. 

Terapia komórkami macierzystymi Warszawa Ochota

Poszukujesz usług najwyższej jakości z zakresu medycyny estetycznej? Doskonale trafiłeś! W naszej klinice Skingen skorzystasz z różnorodnych rozwiązań, w tym także z terapii komórkami macierzystymi. Aby odwrócić procesy starzenia, bardzo często wybierany jest lifting i odmłodzenie komórkami macierzystymi. To niezwykle skuteczna i nowoczesna metoda, która sprawia, że dochodzi do podnoszenia opadających policzków i wygładzenia zmarszczek. Terapia komórkami macierzystymi dodatkowo redukuje przebarwienia i rozszerzone pory, dzięki czemu Twoja skóra wygląda promiennie i młodo!

Nie zapominaj o tym, że komórki macierzyste są niewyspecjalizowanymi komórkami, które mają na celu odpowiadać na potrzeby organizmu ludzkiego. Wykazują zdolność podążania w kierunku słabszych tkanek i narządów, jakie zostały dotknięte schorzeniami. W efekcie sprawnie rozpoznają problemy i je niwelują, a efekty działania są naturalne. 

Skuteczne komórki macierzyste Warszawa Ochota

Co jeszcze warto wiedzieć o komórkach macierzystych? Spore znaczenie ma to, że reagują one elastycznie na środowisko i mogą różnicować się w komórki tkanki, do której je podano. Nieograniczona zdolność podziału sprawia, że możesz liczyć na odnawiania się puli podanych komórek w trakcie zabiegu. To natomiast prowadzi do działania komórek przez długie lata! Terapia komórkami macierzystymi może obejmować odmłodzenie szyi, twarzy, dekoltu i dłoni. Ponadto, zabieg doskonale sprawdza się na słabe włosy, a lepszy wygląd uzyskiwany jest stopniowo. Nie ma mowy o uszkodzeniu tkanki podskórnej lub skóry, dzięki czemu terapia jest dla Ciebie całkowicie bezpieczna. Działanie macierzystych komórek jest coraz bardzie zauważalne w kolejnych tygodniach i narasta w sposób stopniowy. 

Lifting komórkami macierzystymi Warszawa Ochota

Musisz pamiętać o tym, że komórki macierzyste pozyskiwane są z Twojego organizmu. Następnie specjalista podaje je w tym miejscu, w którym chcesz uzyskać efekty regeneracji i liftingu. Zabieg tego typu polega na pobraniu komórek tłuszczowych specjalnymi sposobami, a z pobranego materiału zostają wyizolowane najmocniejsze komórki macierzyste. Potem wstrzykuje się je w odpowiednie miejsca, tak aby pobudziły skórę do regeneracji. Terapia komórkami macierzystymi ma na celu stymulować odbudowę naczyń krwionośnych, hamować procesy starzenia się skóry i wpływać na jej odżywienie oraz dotlenienie!

Co ciekawe, komórki macierzyste to całkiem inny zabieg niż osocze bogatopłytkowe, które także jest stosowane w regeneracji skóry. Osocze ma na celu przyspieszać regenerację i naprawę komórek, natomiast komórki macierzyste wykazują znacznie większy potencjał. Dodatkowo odpowiadają za rekonstrukcję tkanek, dzięki czemu wytwarzane są nowe komórki w miejscu ich aplikacji. Jak działają komórki macierzyste? Możesz cieszyć się intensywnym działaniem - wymieniają one komórki na nowe i stymulują ukrwienie Twojej skóry. Ogromnym atutem jest kompleksowe odmładzanie, lepsza jakość skóry i odbudowa tkanki podskórnej. Naturalnymi metodami można odbudować czoło, skronie i policzki, zgodnie z własnymi potrzebami Komórki macierzyste nadają twarzy młodzieńczy wygląd poprzez wypełnienie i podnoszenie wspomnianych części twarzy. 

Jakie są przeciwwskazania do skorzystania z terapii komórkami macierzystymi? W tym wypadku trzeba zachować ostrożność w razie infekcji skórnych, zakrzepicy, przyjmowania leków rozrzedzających krew, czy też nieprawidłowych czynników krzepnięcia krwi. Te kwestie omówisz z naszym specjalistą podczas konsultacji. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram