Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Zabieg dermapen

Medycyna estetyczna przez cały czas się rozwija, dzięki czemu klienci mogą korzystać z nowoczesnych zabiegów, dających skuteczne rezultaty. W klinice Skingen znaleźć można między innymi zabieg dermapen, który warto poznać już teraz! Oczywiście pierwszym krokiem jest konsultacja ze specjalistą, który wskaże nam przebieg zabiegu i jego efekty oraz odpowie na wszystkie nasze pytanie. Czym jest zabieg dermapen? Co warto o nim wiedzieć i na jakie rezultaty można liczyć?

Nowoczesna technologia Dermapen

Dermapen jest nowoczesnym urządzeniem, które pozwala automatycznie nakłuwać skórę pulsującymi igłami. W efekcie wprowadzone zostają substancje czynne do głębokich warstw skórnych. Co ciekawe, urządzenie jest wyposażone w wymienne igły, co daje pewność sterylności zabiegu. Docenić trzeba także to, że Dermapen odznacza się wysoką precyzją i efektywnością, co wiąże się z wibrującymi igłami oraz łatwym przenikaniem substancji czynnych w skórę. 

Pacjenci jasno wskazują, że zabieg jest komfortowy i mało inwazyjny. Bardzo szybko można powrócić do codziennych czynności, bez dużego ryzyka powikłań po zabiegu. Najważniejszymi wskazaniami do zabiegu są głównie rozstępy, zmarszczki, blizny i zwiotczała skóra. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwala wykonać nawet 1300 nakłuć na sekundę! Igły nie zawierają chromu i niklu, co dodatkowo zmniejsza ryzyko wystąpienia alergii. Są one tworzone z molibdenu, służącego do produkcji narzędzi chirurgicznych. Duża wytrzymałość igieł sprawia, że w trakcie jednego zabiegu można nakłuwać różne głębokości skóry. Co ciekawe, urządzenie Dermapen nieco przypomina pióro z wymienną głowicą. 

Przebieg zabiegu Dermapen

Jak przebiega zabieg Dermapen? Warto zauważyć, że przed zabiegiem skóra pacjenta jest dokładnie oczyszczana. Następnie specjalista sięga po maść znieczulającą, która działa w pełni po ok. 30 minutach. Tworzone nakłucia prowadzą do mikrourazów, które z kolei pobudzają skórę do naturalnej regeneracji. Na szczęście iniekcje nie są duże, dlatego nie ma mowy o powstawaniu blizn! Pobudzenie naturalnych czynników wzrostu w skórze sprawia, że dochodzi także do pobudzenia fibroblastów. Większa produkcja elastyny i kolagenu to gwarancja szybszej regeneracji, dzięki czemu można liczyć na jędrność skóry i złuszczenie naskórka. Ponadto, zabieg Dermapen z powodzeniem spłyca blizny i odmładza oraz odżywia naszą skórę. Przeciwwskazaniami do zabiegu są tutaj choroby nowotworowe, opryszczka, aktywny trądzik i ciąża. 

Skuteczne usuwanie blizn – Dermapen w Warszawie

Z pomocą Dermapenu można skutecznie usunąć blizny potrądzikowe i inne, które często prowadzą do kompleksów. Mogą przyjmować różnorodne kształty i rozmiary, a nowoczesnym sposobem na ich zmniejszenie oraz usunięcie jest zabieg Dermapen. Specjalista w tym wypadku dobiera odpowiedne parametry urządzenia, zgodnie z rodzajem i nasileniem blizn u pacjenta. Okazuje się, że możemy uzyskać efekty w postawci przebudowy struktury skóry i stworzenia nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra z bliznami jest zastępowana nowych naskórkiem, odznaczającym się większą elastycznością. Jak już wiemy, przed zbiegiem skóra pacjenta jest znieczulana, a następnie nakładane są substancje aktywne. Podczas nakłuwania są one transportowane do głębszych warstw skórnych, a ich działanie jest nawet tysiąc razy lepsze niż tradycyjne nałożenie na skórę! Nic więc dziwnego, że Dermapen jest aktualnie niezwykle popularnym rozwiązaniem w medycynie estetycznej. 

Bardzo ważne jest to, aby specjalistyczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonywać w profesjonalnych gabinetach. W takich miejscach pracują osoby z doświadczeniem i pasją, które korzystają z nowoczesnych urządzeń i różnych technik zabiegowych. Można korzystać nie tylko z szerokiej oferty, lecz także atrakcyjnych cen i wsparcia ekspertów na każdym etapie wyboru najlepszego zabiegu dla siebie. W dzisiejszym świecie medycyna estetyczna daje nam coraz więcej możliwości, dlatego warto z tego korzystać! Do dyspozycji mamy przykładowo skuteczny i niezawodny zabieg Dermapen.

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram