Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Masaż Kobido Warszawa

Masaże są forma relaksu dla każdego z nas, przy czym mogą także bardzo dobrze oddziaływać na skórę i mięśnie. W ostatnim czasie popularne stały się masaże Kobido, Marma, czy też Abhyanga, które z powodzeniem wykonuje nasza klinika medycyny estetycznej! Przekonaj się, że profesjonalne usługi są dostępne na wyciągnięcie ręki, a Ty możesz zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie w każdym momencie. Zachęcamy do skorzystania z rozbudowanej oferty masaży, dopasowanej do potrzeb każdego klienta. Czym jest masaż Kobido i dlaczego warto go wybrać? Co trzeba wiedzieć o masażach Marma i Abhyanga?

Masaż Kobido Warszawa Ochota

W ostatnim czasie niezwykle popularny stał się masaż Kobido, który możesz wykonać profesjonalnej w klinice Skingen. Co ciekawe, wywodzi się on z tradycji japońskiej i podlega ścisłym regułom, jakie wiążą się z kulturą medycyny chińskiej. Dawniej taki masaż był zarezerwowany jedynie dla osób szlachetnie urodzonych i dla rodzin cesarskich! W naszym gabinecie skorzystasz z niezawodnego masażu Kobido, który bardzo dobrze wpływa na głębsze warstwy mięśni i skóry. Specjaliści stawiają na odpowiednio intensywne i złożone ruchy, tak aby uzyskiwać pożądane efekty. 

Kobido to niezwykle zaawansowana technicznie forma masażu twarzy, która dotarła także do naszego kraju i wzbudziła ogromne zainteresowanie. Cechą charakterystyczną jest szybkość wykonywania masażu przez profesjonalistę. Obejmuje on kilka etapów, które z powodzeniem niwelują napięcie mięśniowe i początkowo dostarczają głęboki relaks. Z czasem jednak przechodzi się do szybszych ruchów, które mają na celu uzyskiwać efekty wygładzenia, liftingu i stymulować Twoją skórę!

Masaż Abhyanga Warszawa Ochota

Kolejna propozycja to masaż Abhyanga - jest to najważniejsze zabieg, jakie wykonuje się w Ajurwedzie. Odbywa się na powierzchni całego ciała, a swój początek opiera na masowaniu głowy w pozycji siedzącej. Następnie przechodzi się do innych partii ciała, w tym także do dłoni i stóp. Czym wyróżnia się wyjątkowy masaż Abhyanga?

Warto zauważyć, że w trakcie masażu na Twoje ciao aplikowane są odpowiednio wybrane oleje. Podstawowym lekarstwem w Ajurwedzie jest olej sezamowy, który jest najważniejsze podczas masażu. Oczywiście stosowane są także wszelkie inne oleje o właściwościach pielęgnacyjnych i leczniczych. Eliksiry młodości bazują na witaminach A, C, E i nienasyconych kwasach tłuszczowych, które są potrzebne Twojej skórze. Taki masaż świetnie nawilża całe ciało, odżywia je i wzmacnia. Nie zapominaj o tym, że rozgrzany olej sezamowy wykazuje zdolności głębokiego przenikania przez skórę, dlatego dociera nawet do tkanki łącznej, tonizuje mięśnie, smaruje i odżywia stawy oraz kości. W swoim składzie zawiera witaminę K, która ma ogromny wpływ na tworzenie się tkanki kostnej. Jeśli poszukujesz oryginalnego masażu, który zadba o całe Twoje ciało, wybierz masaż Abhyanga. 

Masaż Marma Warszawa Ochota

W naszym gabinecie wykonujemy także skuteczny masaż Marma, który spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czym jest taki masaż? Jest to niezwykle ceniona w Ajurwedzie metoda przywracania zdrowia, równowagi organizmu człowieka i sił witalnych. To głęboko relaksujący zabieg, który ma za zadanie zredukować napięcia i zgromadzony stres w Twoim umyśle oraz ciele. Ogromnym atutem jest to, że masaż Marma pozwala uzyskać harmonię organizmu, zmniejszyć zmęczenie, podnieść pozom energii, aktywować naturalne procesy samoleczenie, przywracać odpowiednie funkcjonowanie organizmu i odprężać układ nerwowy. Bazuje na stymulacji punktów witalnych, co wymaga doświadczenia i wiedzy masażysty!

Istotne jest to, że stymulacja punktów witalnych Marma zapewnia usunięcie blokad z systemu energetycznego i usprawnienie przepływu subtelnej energii życia w ciele. Dzięki temu osiągniesz stan wewnętrznego spokoju i harmonii, całkowicie oddając się relaksowi. Sprawdź już teraz, jakie efekty daje ten masaż i jak zadziała na cały Twój organizm.

Nasza klinika medycyny estetycznej oferuje różnorodne masaże, które opierają się na profesjonalizmie i niezawodności. Zapraszamy!

Zabiegi modelowania sylwetki

Dowiedz się więcej:

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
arrow-right
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram