Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting biustu Warszawa

Kobiety nie zawsze są zadowolone z wyglądu swojego biustu. Na szczęście skorzystać można z zabiegów medycyny estetycznej, takich jak lifting biustu. Jest to propozycja idealna dla wielu pań, które nie chcą stawiać na operacyjne zabiegi. Laserowy lifting daje zachwycające efekty, przy czym trzeba skorzystać ze specjalistycznych usług gabinetu medycyny estetycznej! Na czym polega lifting biustu? Co powinniśmy wiedzieć o tym zabiegu? Jakie efekty można uzyskać?

Laserowy lifting biustu korzysta z nowoczesnych urządzeń i technologii, które pozwalają w szybkim czasie cieszyć się doskonałymi rezultatami. Co ciekawe, w tym wypadku specjaliści stosują ultradźwięki o wysokiej częstotliwości, zapewniające ujędrnienie skóry. Czym cechuje się nieoperacyjny lifting biustu?

Istotne jest to, że wiązka ultradźwięków dociera do skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej. W efekcie rozpoczyna się proces regeneracji włókien kolagenowych, które uległy zwiotczeniu. Po zabiegu skóra na biuście staje się bardziej napięta - odzyskujemy dawną jędrność i młodość skóry! Zabiegi na podniesienie biustu są nieinwazyjne, komfortowe i nie wymagają rekonwalescencji. Efekty zauważane są zazwyczaj po serii 1-3 zabiegów, przeprowadzanych w odstępie 3-4 miesięcy. 

Lifting biustu - nowoczesne technologie

Wiemy już, że lifting biustu korzysta z nowoczesnych technologii. Specjalista sięga po specjalne urządzenie, które precyzyjnie dociera w głąb skóry. Fala ultradźwiękowa sprawia, ze dochodzi do procesów regeneracyjnych w danym obszarze skóry. Jak działa cały proces? Lifting piersi wiąże się z rozgrzaniem tkanki, przez co rozpoczyna się namnażanie elastyny i kolagenu. Włókna ulegają obkurczaniu i nadają skórze jędrności. Z kolei tkanki tłuszczowe zostają rozbite, a cały zabieg jest bezpieczny dla pacjentów. Od tej pory można cieszyć się pięknie uniesionym i jędrnym biustem przez długi czas. 

Zabieg podniesienia biustu to jedna z wielu propozycje, jakie oferuje gabinet medycyny estetycznej. Można postawić także na lifting twarzy (czoło, okolice oczu, twarz, szyja, policzki, kurze łapki) lub ciała (boczki, ramiona, motylki, uda, kolana, dłonie itp.), zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. 

Najważniejsze zalety liftingu biustu

Jakie zalety ma ujędrnienie i podniesienie biustu? Przede wszystkim można liczyć na szybkość i precyzję zabiegu. Zróżnicowane kartridźe sprawiają, że lifting z powodzeniem dobierzemy do leczonego obszaru, uzyskując odpowiednie efekty. Poza tym nie ma konieczności stosowania skalpela. Lifting prowadzi do poprawy kondycji skóry na całym ciele, w sposób wygodny i bezpieczny. Pamiętajmy o tym, że podniesienie biustu musi być wykonane przez specjalistę! 

Aby zachować komfort pacjenta, stosuje się specjalny żel anestetyczny. Ma on za zadanie zmniejszyć dyskomfort, który mógłby się pojawić w trakcie liftingu piersi. Plusem jest bez wątpienia to, że zabieg nie wymaga rekonwalescencji. Od razu można powrócić do wykonywania codziennych czynności.

Jak przebiega lifting biustu?

Okazuje się, że laserowy lifting piersi początkowo wymaga konsultacji z lekarzem. Na pierwszym spotkaniu przeprowadza się wywiad z pacjentem i przedstawia procedury zabiegu. Wilelowymiarowe ujędrnienie można uzyskać poprzez zapoczątkowania procesu kolagenogenezy, regeneracji włókien zwiotczałych i obkurczenia tkanek. 

Przed zabiegiem specjalista odtłuszcza skórę, a potem nanosi cienką warstwę żelu do USG. Konieczne jest zastosowanie nowoczesnych głowic z kartridżami, dzięki czemu można dopasować procesy zabiegowe do każdego obszaru na ciele pacjenta. Czas trwania zabiegu to zazwyczaj 30 minut, jednak wiele zależy od danego obszaru. Nie trzeba martwić się konsultacją kończącą, gdyż zabieg jest całkowicie bezinwazyjny. Poza tym nie musimy zachowywać specjalnych procedur po skorzystaniu z liftingu biustu. Bardzo szybko powrócimy do codziennego życia, odzyskując pewność siebie!

Lifting biustu - wskazania i przeciwwskazania

Lifting piersi, jak każdy zabieg laserowy, ma pewne wskazania i przeciwwskazania. W tej sytuacji wskazaniami są:

  • Zmarszczki na dekolcie
  • Utrata elastyczności i witalności skóry
  • Nierównomierny koloryt skóry
  • Wiotka skóra w okolicach biustu itp. 

Jeśli chodzi o przeciwwskazania, trzeba zrezygnować z zabiegu w razie ciąży i karmienia piersią, stanów zapalnych i wirusowych w miejscu poddawanemu zabiegowi, chorób nowotworowych lub przerwanego naskórka w danym obszarze. Te kwestie należy dokładnie omówić ze specjalistą, tak aby mieć pewność co do tego, że możemy skorzystać z liftingu biustu. Skuteczny lifting biustu wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kobiet. Zazwyczaj boimy się korzystać z chirurgicznych zabiegów, dlatego alternatywą jest laserowe podniesienie piersi. Bardzo ważne jest to, aby postawić na renomowaną klinikę medycyny estetycznej. Jest to miejsce, w którym uzyskamy wsparcie na wysokim poziomie. Eksperci posiadają nie tylko wiedzę, lecz także doświadczenie w zakresie stosowania urządzeń laserowym. Rezultaty utrzymują się przez długi czas na naszej skórze!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram