Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting szyi Warszawa

Medycyna estetyczna przez cały czas zaskakuje nas nowoczesnymi zabiegami, dzięki którym czujemy się młodo i dobrze. Niezwykle ciekawym zabiegiem jest lifting szyi, wzbudzający ogromne zainteresowanie wśród wielu osób. Oczywiście na początku musimy skorzystać z wizyty u specjalisty i poznać efekty, wskazania, przeciwwskazania i przebieg zabiegu. Po zakwalifikowaniu się do liftingu umawiamy kolejną wizytę, na której zostanie przeprowadzony zabieg. Na czym polega lifting warzy i szyi? Jakie efekty można uzyskać? Kiedy warto postawić na takie rozwiązanie?

Lifting szyi bez skalpela

Chirurgiczne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wzbudzają w nas wiele obaw i wątpliwości. Na szczęście można postawić na lifting szyi bez skalpela, który odznacza się skutecznością i bezinwazyjnością! W tym wypadku stosowane jest specjalne urządzenie, które ma za zadanie zredukować nadmiar skóry w okolicach szyi. Z biegiem lat coraz więcej osób skarży się na zwiotczenie skóry i nieestetyczne problemy, które odbierają pewność siebie. Warto zatem postawić na profesjonalny zabieg, który sprawi, że nasza twarz na nowo odzyska młodość i blask!

Lifting twarzy i szyi pozwala także zwalczać tkankę tłuszczową, przywracając skórę do gładkiego wyglądu. Eksperci wskazują, że takie rozwiązanie jest idealne dla każdego, kto boryka się z:

  • Bliznami potrądzikowymi
  • Brakiem jędrności skóry
  • Zmianami w owalu twarzy
  • Bruzdami i zmarszczkami

Uszkodzenia te zazwyczaj wynikają z upływu czasu i wielu czynników zewnętrznych. Co ciekawe, rezultaty zabiegu zauważymy już po 2-4 miesiącach - utrzymują się przez około 2 lata. 

Nowoczesny zabieg medycyny estetycznej

Lifting szyi to zabieg korzystający z nowoczesnych technologii, który ma za zadanie zwiększyć napięcie i jędrność skóry w danym obszarze. Specjalista wykorzystuje niezawodne urządzenia, opierające się na falach ultradźwiękowych. Zabieg polega na skupieniu fali o wysokiej energii na niewielkim obszarze skórnym u pacjenta. Zastosowanie takiej technologii sprawia, że nie trzeba używać skalpela, aby odzyskać młodość! Nie ma mowy o naruszeniu ciągłości naskórka i uszkodzeniu przyległych tkanek, dlatego od razu po zabiegu można wrócić do codziennych zajęć. 

Jakie efekty daje lifting szyi i podbródka? Ogromnie ważne jest to, że uzyskujemy napięcie skóry w tych miejscach. Poza tym organizm jest pobudzany do naturalnych procesów regeneracji, przebudowy tkanek i gojenia. Ostatecznym efektem jest tutaj zmniejszenie wiotkości skóry na szyi. Niezawodny zabieg liftingu szyi pozwala nam cieszyć się naturalnymi i długotrwałymi efektami. 

Dla kogo lifting szyi?

Kto może postawić na lifting twarzy i szyi?  Jest to dobry wybór dla osób, które:

  • Chcą się pozbyć podwójnego podbródka
  • Pragną przywrócić napięcie i jędrność skóry
  • Chcą odmłodzić i ujędrnić dekolt
  • Poszukują zabiegów nieinwazyjnych i skutecznych
  • Oczekują naturalnych efektów
  • Chcą się pozbyć zmarszczek w okolicy oczu, ust i na czole

Lifting tego typu sprawa, że podniesione zostają policzki i brwi, dochodzi do uwydatnienia linii żuchwy, zredukowania podwójnego podbródka, zredukowania zmarszczek, konturowania twarzy, czy też pozbycia się wiotkiej skóry dekoltu, szyi i twarzy. 

Zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych technologii stają się alternatywą dla toksyny botulinowej, nici liftingujących, radiofrekwencji mikroigłowej, czy też lasera frakcyjnego. Pamiętajmy o tym, że mogą także uzupełniać wspomniane zabiegi, dając jak najlepsze efekty. W każdym przypadku wybór metody jest zależny od potrzeb pacjenta i wskazówek lekarza. Lifting szyi ma na celu długotrwale pobudzać procesy regeneracyjne w skórze, tak aby odzyskać jej młodość i jędrność. 

 Przeciwwskazania do zabiegu liftingu szyi

Zabieg ten ma pewne przeciwwskazania, które powinniśmy poznać. Najważniejsze z nich to: niedokrwistość, cukrzyca, choroby serca, nadciśnienie, choroby układu krążenia, czy też ropne zapalenie skóry szyi. Te kwestie należy omówić ze specjalistą, dzięki czemu dowiemy się, czy możemy postawić na profesjonalny lifting szyi! W powyższych przypadkach trzeba zrezygnować z takich propozycji, gdyż mogą one dodatkowo szkodzić naszemu zdrowiu. 

Jakie zalety ma nieinwazyjny lifting szyi?

Warto zauważyć, że nieinwazyjny lifting twarzy i szyi ma mnóstwo zalet. Przez cały czas obserwujemy wzrost zainteresowania tym zabiegiem, zwłaszcza wśród osób pragnących poprawić stan skóry metodami naturalnymi. Plusem jest z pewnością to, że nie musimy przejmować się rekonwalescencją po zabiegu. Występuje bardzo niskie ryzyko powikłań, gdyż zabieg nie wymaga stosowania znieczulenia ogólnego. Efekty zauważymy stopniowo, przy czym zalecane jest wykonanie kilku sesji zabiegowych. Nie zapominajmy o tym, że niezawodny lifting pozwala uzyskiwać dodatkowe rezultaty, takie jak ujędrnienie cery nawilżenie, wzmocnienie włókien kolagenowych w skórze i poprawa kolorytu skóry. W przeciwieństwie do zabiegów chirurgicznych, lifting szyi bez skalpela nie jest bardzo kosztowny. To szybka i skuteczna procedura, która jest wykonywana przez specjalistów posiadających wiedzę oraz doświadczenie. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram