Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting pośladków

Brazylijski lifting pośladków z roku na rok cieszy się coraz większym uznaniem. Jest to rozwiązanie, które pozwala cieszyć się jędrnymi i uniesionymi pośladkami, dzięki czemu odzyskamy pewność siebie! Przekonaj się już teraz, jakie efekty daje lifting pośladków i na czym polega ten zabieg. Co warto wiedzieć o zabiegu BBL na pośladki? Jak przebiega ten zabieg i kiedy na niego postawić?

Lifting pośladków

Klinika medycyny estetycznej Skingen oferuje skuteczny lifting pośladków, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Czym jest brazylijski lifting pośladków? Najłatwiej mówiąc, jest to specjalny zabieg z użyciem nici, dający długotrwałe efekty. Dzięki temu pośladki ulegają nie tylko uniesieniu, lecz także lekkiemu powiększeniu za pomocą naturalnych rozwiązań. Co ciekawe, brazylijskie pośladki uzyskać można już na pierwszej wizycie u specjalisty! Zabieg BBL na pośladki sprawia, że wyszczuplimy dane partie ciała i jednocześnie uwidocznimy pośladki. 

Kiedy postawić na lifting pośladków?

Lifting brazylijski pośladków jest polecany wielu osobom. W gabinecie medycyny estetycznej zabiegi te są wykonywane u osób z następującymi problemami:

  • Wiotka i pozbawiona jędrności skóra
  • Zbyt małe pośladki
  • Ubytki tkankowe w obszarze pośladkowym, na przykład po urazach
  • Asymetria pomiędzy dwoma pośladkami itp. 

O czym należy pamiętać przed zabiegiem? Lifting pośladków nićmi na początku wymaga konsultacji ze specjalistą. Doświadczona osoba zajmuje się oceną obszaru, który ma zostać poddany zabiegowi i przeprowadza wywiad z pacjentem. Dzięki temu można wykluczyć ewentualne przeciwwskazania i zachować komfort na każdym etapie korzystania z oferty.

Bezpieczny lifting pośladków nićmi

Warto zauważyć, że brazylijski lifting pośladków jest rozwiązaniem bezpiecznym i skutecznym. Na pierwszej wizycie specjalista zapyta nas o oczekiwania i dokładnie sprawdzi, z jakim problemem mamy do czynienia. Musimy bezwzględnie stosować się do zaleceń eksperta, tak aby cieszyć się doskonałymi efektami liftingu pośladków! Koniecznie poinformujmy lekarza o istniejących chorobach i przyjmowanych lekarstwach. 

Na szczęście zabieg jest mało inwazyjny, dlatego nie należy się go obawiać. Lifting pośladków nićmi polega głównie na wzmocnieniu skóry i tkanki podskórnej poprzez specjalne nici, zgodnie z wymaganiami klienta. W zależności od tego, jakie cele chcemy uzyskać, specjalista dobiera różne techniki wprowadzania nici, struktury i ich właściwości. Niekiedy polecane są dodatkowe zabiegi wzmacniające skórę, takie jak termolifting, lipotransfer, czy też mezoterapia z osocza bogatopłytkowego. Wszystko to jest wykonywane pod czujnym okiem doświadczonych ekspertów, którzy na pierwszym miejscu stawiają nasze potrzeby. Faktem jest, że kwalifikacja do zabiegu BBL jest kwestią indywidualną, ustalaną w gabinecie medycyny estetycznej!

Jakie zalety ma lifting pośladków?

Zabieg BBL na pośladki ma wiele zalet, które warto poznać już teraz. Przede wszystkim możemy cieszyć się powiększeniem pośladków w mało inwazyjny sposób. Dzięki temu ta część ciała staje się zgrabniejsza, pełniejsza i atrakcyjniejsza. Ponadto, nie zapominajmy o naturalnie wyglądającym ujędrnieniu ciała i jednocześnie poprawie elastyczności i nawilżenia skóry. Co ciekawe, lifting pośladków bardzo dobrze wpływa na napięcie skóry i gęstość tkanek! Stosowane są bezpieczne i komfortowe rozwiązania, opierające się na nowoczesnych technologiach. To propozycja dostępna dla każdego, kto chce przez długi czas cieszyć się pięknymi i jędrnymi pośladkami. 

Bardzo ważne jest to, że lifting pośladków nićmi musi być wykonany w specjalistycznej klinice medycyny estetycznej. Postawmy na zaufane i renomowane miejsce, który oferuje atrakcyjny zakres cenowy i szeroką ofertą zabiegów. W dzisiejszym świecie możemy łatwo korzystać z upiększania swojej urody naturalnymi sposobami, dzięki czemu pozbywamy się kompleksów i dbamy o pewność siebie. Nie wahaj się i już teraz wybierz niezawodny lifting pośladków z użyciem specjalnym nici. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram