Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Medycyna estetyczna Hipolitów

Klinika medycyny estetycznej Hipolitów

Skingen Clinic to cenione miejsce na mapie Warszawy z oddziałem w Hipolitowie, które powstało z myślą o osobach pragnących zachować wiecznie młody i atrakcyjny wygląd. W zakres naszych usług wchodzi szeroko pojęta medycyna estetyczna, a także dermatologia oraz kosmetologia. Chcąc spełniać różnorodne oczekiwania pacjentów, oferujemy szeroką gamę zabiegów upiększających, opartych na najwyższych standardach. W oddziale centrum kliniki medycyny estetycznej Skingen w Hipolitowie, kompleksowo dbamy o wizerunek odwiedzających nas osób. Oferta obejmuje modelowanie sylwetki i usuwanie tkanki tłuszczowej, a także odmładzanie skóry za pomocą najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku: botoksu, kwasu hialuronowego, lasera frakcyjnego czy mezoterapii. Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych preparatach takich jak Ellanse, Crystals czy Restylane, co przekłada się na uznanie i zadowolenie naszych klientów. W ofercie posiadamy również zabiegi estetyczne i przeciwstarzeniowe skierowane do Panów, w tym leczenie łysienia androgenicznego oraz nadpotliwości.

Gabinet medycyny estetycznej Hipolitów

Medycyna estetyczna w klinice Skingen z oddziałem w Hipolitowie, reprezentuje światowy poziom. Wykorzystujemy renomowane marki preparatów i skuteczne urządzenia zabiegowe. Wykonywane przez nas procedury medyczne oraz posiadane wyposażenia posiadają najwyższe certyfikaty CE i FDA. Zespół salonu medycyny estetycznej Skingen Clinic tworzą wybitni lekarze, dla których medycyna estetyczna, dermatologia i kosmetologia są zawodowym zamiłowaniem. Dbamy o doskonałe efekty zabiegów, przyjazną atmosferę oraz kompleksowe leczenie każdego pacjenta. Z myślą o potrzebach odwiedzających nas osób zapewniamy również dyskrecję. Skingen Clinic dzięki wieloletniemu doświadczeniu, szerokiej wiedzy i umiejętnościom zdobytym w pracy z pacjentami gwarantuje całkowite bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Nasz gabinet medycyny estetycznej w Hipolitowie spełnia wszystkie wymagane normy medyczne oraz posiada atest Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Salon i Centrum medycyny estetycznej Hipolitów

Umów wizytę

Zadzwoń:
tel. 600 337 333

Wyślij wiadomość:
zapisy@skingen.pl

Zobacz również:

Medycyna estetyczna Halinów 

Umów wizytę
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram