Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lipotransfer Warszawa

Oferujemy niezawodny i nowoczesny zabieg o nazwie lipotransfer, który opiera się na wykorzystaniu tkanki macierzystej pacjenta. W tym wypadku pobrany tłuszcz zostaje oczyszczony, a następnie wstrzyknięty w miejsce, które chcesz poprawić. Komórki macierzyste wykazują zdolność do nieskończonego podziału, dlatego mogą z powodzeniem zniwelować zmarszczki, wypełnić dane miejsca, czy też poprawić jędrność i wygląd skóry. Pamiętaj o tym, że taka metoda jest bezpieczna nawet dla alergików! Przekonaj się już teraz, że lipotransfer to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. 

Skuteczny lipotransfer

Jedną z wielu dostępnych możliwości jest lipotransfer twarzy, przy czym możliwe jest ujędrnienie praktycznie każdej części Twojego ciała - ust, policzków, pośladków, piersi itp. Zastosowanie naturalnego materiału sprawia, że efekty lipotransferu prezentują się naturalnie i nie wywołują dyskomfortu dotyczącego długiej rekonwalescencji. Jakie efekty daje lipotransfer pod oczy?

Wiele zależy od tego, jakie miejsce zamierzasz uzupełnić. Faktem jest, że lipotransfer ma za zadanie nadawać skórze młodego i świeżego wyglądu. Z kolei zabieg na usta pozwoli zadbać o ich ładny kształt i naturalny wygląd przez długi czas. Jeśli postawisz na lipotransfer w okolicach oczu, możesz liczyć na zniknięcie zmarszczek, bruzd, ubytków i ogólne odmłodzenie i rewitalizację miejsc dookoła oczu. 

Skuteczny i innowacyjny zabieg

Czy lipotransfer biustu, twarzy lub innych okolic jest bezpieczny? To innowacyjna technologia, opierająca się na użyciu tłuszczu z ciała pacjenta, dlatego jest to niezwykle bezpieczne i skuteczne rozwiązanie. Pozwala nie tylko poprawić wygląd danej okolicy ciała, lecz także usunąć blizny i wypełnić wszelkie ubytki. Co ciekawe, lipotransfer do piersi lub innych miejsc jest bezpieczny nawet dla alergików! Poza tym sporą zaletą jest nieinwazyjność zabiegu. Podawane komórki szybko dostosowują się do Twojego organizmu, dlatego nie musisz przejmować się powstawaniem blizn lub wykluczeniem z obowiązków życia codziennego. Nie ma bowiem mowy o długim okresie rekonwalescencji po zabiegu. 

Co jeszcze powinieneś wiedzieć o lipotransferze? Zastosowanie autologicznej tkanki tłuszczowej sprawia, że ograniczone zostają różnorodne powikłania. W efekcie uzyskujesz pewność, że osiągnięte rezultaty będą naturalne i utrzymają się przez długi czas. Poza tym, przed każdym takim zabiegiem odbywa się konsultacja ze specjalistą, który wskaże Tobie możliwe przeciwwskazania i ewentualnie zleci dodatkowe badania. Jak widzisz, lipotransfer w Warszawie to innowacyjna i skuteczna metoda, z powodzeniem stosowana w medycynie estetycznej. Skorzystaj z naszej oferty już teraz i ciesz się piękną i jędrną skórą na co dzień!

Kiedy postawić na lipotransfer twarzy?

Jakie są wskazania do wykonania przeszczepu tłuszczu na twarz? To rozwiązanie dobre dla każdego, kto chce:

  • Pozbyć się zmarszczek i bruzd
  • Poprawić symetrię swojej twarzy
  • Wypełnić ubytki na twarzy, powstałe poprzez urazy i uszkodzenia
  • Pozbyć się blizn po oparzeniach i po trądziku
  • Zmodyfikować kontury twarzy i nadać im bardziej okrągły kształt
  • Zredukować wiotkość skóry
  • Powiększyć usta lub wykonać korektę ich kształtu

Lipotransfer twarzy to świetna propozycja dla osób, które pragną po prostu poczuć się dobrze w swoim ciele. Jeśli poszukujesz usług najwyższej jakości, skorzystaj z propozycji naszego gabinetu medycyny estetycznej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zapewniając bezpieczeństwo, komfort i skuteczność zabiegów. Oczywiście pierwszym krokiem jest tutaj konsultacja ze specjalistą, który pomoże Tobie dobrać najlepszy zabieg, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami!

Niezawodny lipotransfer w Warszawieto zabieg niezwykle skuteczny, komfortowy dla pacjenta, bezpieczny i innowacyjny. W naszym gabinecie przeprowadzamy zabiegi z pomocą urządzeń najwyższej jakości, mając na uwadze dobro każdego pacjenta. Nasi eksperci dodatkowo zadbają o to, aby każde wybrane rozwiązanie doskonale spełniło Twoje wymagania. Zachęcamy do skorzystania z oferty!

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram