Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Lifting brwi Warszawa

Brwi stanowią oprawę oczu każdego człowieka, dlatego na każdym kroku chcesz dbać o ich ładny wygląd. Proponujemy profesjonalny lifting brwi, który doskonale spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających kobiet! W naszej klinice medycyny estetycznej na pierwszym miejscu stawiamy Twoje dobro, co daje pewność niezawodności i profesjonalności. Specjaliści przeprowadzający zabiegi wiedzą, jak korzystać z nowoczesnych sprzętów i własnego doświadczenia. Sprawdź już teraz, na czym polega lifting brwi i jakie daje efekty. Na jakie rezultaty można liczyć przed i po liftingu brwi? Jaka jest cena takiego zabiegu? 

Lifting brwi w Warszawie

Na czym polega lifting brwi? Zanim poznasz odpowiedź na to pytanie, zastanów się nad funkcjami, jakie pełnią brwi. Ich zadaniem jest podkreślanie kobiecego charakteru twarzy i zaakcentowanie piękna oczu. Mimika brwi sprawia, że możesz wyrażać swoje emocje i zmieniać wygląd twarzy w dowolnej chwili. Nie bez powodu mówi się, że brwi kobiety powinny być zadbane i przyjmować odpowiednie kształty! Zazwyczaj mają kształt w formie łuku, a ich koniec dystalny znajduje się nieco wyżej niż koniec proksymalny. Z biegiem czasu dochodzi do starzenia się skóry, przez co brwi zmieniają swoje kształty, a Twoja twarz wygląda na zmęczona. Poza tym częstym problemem jest pojawianie się zmarszczek międzybrwiowych, które zniwelujesz poprzez lifting brwi. 

Cena takiego zabiegu nie jest wysoka, a jego efekty z pewnością są spektakularne. Pamiętaj o tym, że z pomocą specjalistów zadbasz o estetyczny i młodzieńczy wygląd całej twarzy, w tym także oprawy oczu, czyli brwi. Nie zastanawiaj się zbyt długo i postaw na profesjonalne usługi naszej kliniki! Zapewniamy kompleksowe podejście do problemów pacjentów, szeroką ofertę, atrakcyjne ceny i niezawodność zabiegów. W codziennej pracy stosujemy jedynie sprawdzone rozwiązania, które dają pożądane rezultaty. Wygląd brwi przed i po zabiegu zaskakuje każdą kobietę. 

Piękna oprawa oczu

Po zabiegu zauważysz, że Twoje brwi stanowią wyjątkową oprawę oczu - prezentują się młodo, zdrowo i efektownie. Jak przebiega leczenie skóry okolic brwi? W tym przypadku głównymi zabiegami są:

  • Usuwanie zmarszczki międzybrwiowej
  • Podniesienie brwi
  • Modelowanie brwi

Aby wygładzić okolicę pomiędzy brwiami, stosuje się nastrzyknięcie mięśnia podłużnego za pomocą toksyny botulinowej. Gdy zmarszczka jest głęboka i tworzy sporą bruzdę, konieczne jest dodatkowe wypełnienie w formie kwasu hialuronowego. Co ciekawe, toksyna botulinowa znajduje także zastosowanie w modelowaniu łuku brwi i ich unoszeniu. Jeśli chodzi o sam zabieg, jest on bezbolesny i daje efekty na około 5-6 miesięcy. Pamiętaj o tym, aby po zabiegu skorzystać z makijażu permanentnego brwi, dzięki czemu jeszcze lepiej podkreślisz ich kształt. W efekcie Twoje brwi zostaną ładnie zarysowane, a barwa włosków zostanie dobrana do koloru skóry. 

Profesjonalne zabiegi liftingu brwi

Lifting brwi to zabieg niezwykle skuteczny i niezawodny, który powinieneś wykonać w profesjonalnej klinice medycyny estetycznej. Możesz liczyć na naszą pomoc w tym zakresie, jednocześnie zachowując bezpieczeństwo i komfort. Plusem jest to, że modelowanie brwi odpowiednimi metodami nie wywołuje dolegliwości bólowych, natomiast jego efekty mogą zaskoczyć każdą kobietę! Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na profesjonalny lifting brwi w naszym gabinecie. Jeśli marzysz o pięknie zarysowanych i efektownych brwiach, skorzystaj z usług naszych specjalistów. 

Nasza oferta obejmuje różnorodne zabiegi estetyczne, które w każdym przypadku dopasowane są do potrzeb pacjenta. Doskonale wiemy, że każdy człowiek na inne potrzeby, dlatego też proponujemy szeroki zakres usług najwyższej jakości. Jeśli chodzi o ceny liftingu brwi, nie są one wygórowane, a uzyskane efekty z pewnością pozwolą wpłynąć na większą pewność siebie. Przekonaj się, że modelowanie i unoszenie brwi może świetnie podkreślić oprawę Twoich oczu! Skorzystaj z liftingu brwi, który jest przeprowadzany przez naszych specjalistów. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram