Klinika medycyny estetycznej Warszawa Ochota – Skingen
Menu

Korekta nosa nićmi Warszawa

Nie każdy jest zadowolony z wyglądu swojego nosa, dlatego z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej. W naszej klinice skorzystasz z profesjonalnej korekty nosa nićmi, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentów. Przez cały czas wychodzimy naprzeciw Twoim potrzebom, oferując skuteczne, nowoczesne i bezbolesne zabiegi z zastosowaniem sprawdzonych urządzeń i metod. W efekcie uzyskujesz pewność, że każdy wybrany zabieg wpłynie na poprawę Twojego wyglądu tak, abyś na nowo mógł cieszyć się pewnością siebie. Sprawdź już teraz, na czym polega niezawodna korekta nosa nićmi! Wybierz klinikę Skingen i przekonaj się, że takie rozwiązanie jest niezwykle skuteczne. 

Korekta nosa nićmi

Co ciekawe, na rynku medycyny estetycznej w ostatnim czasie pojawiły się wchłanialne nici, które dają spektakularne efekty. Ich aplikacja jest praktycznie bezbolesna i bezinwazyjna, a sam zabieg trwa ok. pół godziny i nie pozostawia żadnych blizn na ciele. Ewentualne zaczerwienienia znikną w ciągu kilku dni, natomiast nici można aplikować praktycznie na każdym obszarze ciała. Godna uwagi jest korekta nosa nićmi w Warszawie, przeprowadzana w naszej klinice pod okiem doświadczonych specjalistów. 

Co warto wiedzieć o zastosowanych niciach? System ten powstał kilka lat temu w Korei Południowej. Obecność nici w tkance ma za zadanie wzmacniać ścięgna i tkanki organizmu. Z biegiem lat ta metoda znalazła zastosowanie także w medycynie estetycznej, wzbudzając coraz większe uznanie wśród kobiet i mężczyzn. Uzyskane efekty z zastosowania nowoczesnych nici to przede wszystkim odmłodzenie skóry, zwężenie porów, lifting skóry, czy też wzrost lub zmniejszenie objętości. 

Niezawodne nici Aptos

W naszej klinice proponowana jest korekta nosa nićmi Aptos w Warszawie,która bez wątpienia spełni Twoje wymagania. Jeśli nie jesteś zadowolony z wyglądu swojego nosa, pora to zmienić! Postaw na nowoczesne metody z zakresu medycyny estetycznej, dobrane na konsultacji ze specjalistą. Nasi eksperci na pierwszym miejscu stawiają Twoje potrzeby i służą doradztwem na każdym etapie korzystania z usług. 

Aptos to nowoczesne rozwiązania, które już od kilkunastu lat znajduje uznanie wśród specjalistów na świecie. Lifting nićmi to jeden z popularniejszych zabiegów medycyny estetycznej - nie wywołuje sztucznych efektów i deformacji naturalnych kształtów twarzy. W taki sposób można z powodzeniem przywracać pierwotne położenie tkanek, jednocześnie nadając im młody i naturalny wygląd. Okazuje się, że z pomocą nici Aptos można także liczyć na zniwelowanie problemów z opadającymi piersiami, policzkami i zwisającym podbródkiem. Zabieg dotyczący korekty nosa znajdziesz w naszej klinice medycyny estetycznej, która cieszy się zainteresowaniem setek klientów w całej Polsce. 

Jak przebiega korekta nosa nićmi?

Przebieg korekty nosa nićmi Aptos jest następujący:

  • Dezynfekcja pola zabiegowego, czyli nosa za pomocą specjalnego środka dezynfekującego
  • Znieczulenie z użyciem cienkiej igły
  • Ukłucie czubka nosa nieco grubszą igłą
  • Założenie nici Aptos poprzez specjalną kaniulę
  • Opatrunek w formie kilku pasków, który zazwyczaj trzeba nosić maksymalnie 3 dni

Jak widzimy, cały zabieg nie trwa długo i nie wymaga od pacjenta szczególnego przygotowania. Wszelkie pytanie i wątpliwości powinieneś omówić podczas konsultacji z naszym specjalistą. Po zabiegu efekty zauważysz błyskawicznie - od tej pory będziesz mógł cieszyć się takim nosem, o jaki marzyłeś. 

Profesjonalna korekta nosa nićmi Aptos z roku na rok cieszy się coraz większa popularnością na całym świecie. Nie zapominaj o tym, że takie nici mają znacznie szersze zastosowanie, a ich efekty są spektakularne i natychmiastowe. Proponujemy niezawodną i skuteczną korektę nosa nićmi w Warszawie, która opiera się na wykorzystaniu nowoczesnych technologii i sprawdzonych rozwiązań. W naszej klinice medycyny estetycznej poczujesz się komfortowo i bezpiecznie, dlatego już teraz zachęcamy do zapoznania się z ofertą! Zadbaj o swoje dobre samopoczucie i ładny, naturalny wygląd w codziennym życiu. 

Katarzyna Dąbrowska - ZnanyLekarz.pl
Przemysław Janik - ZnanyLekarz.pl
Umów wizytę
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram